Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Korlátozott számban 120 USA dolláros (33 ezer Ft) áron is elérhető a GBHSC4 kupon kóddal, EU Express szállítást választva, nincs további költség.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#35) bloggiold válasza BomiBoogie (#31) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Szia BomiBoogie
Először erre reagálnék ,, kínából nem rendelnék ilyen ~300+ usd dolgot azért” – szerinted a magyar boltban honnan rendelik? Ja Kínából, ha komoly hálózattal rendelkező akkor raklapszám, ha nem pár darabocskát. A Gearbest februári eladása porszemnyi hazánk irányába kicsivel volt 100 milka forintocska alatt (baromira nem publikus info, véletlenül tudtam meg, ne mond el senkinek). A világ minden országába szállítanak (na jó Sudánba és Palesztinába nem) Mennyi lehet a havi árbevétel? Szükségük van Pistike vagy Julcsika pár száz dolcsijára, lenyúlják nem szállítják? Dehogyis.
V7S Pro a nagytesó
Legfontosabb pozitív tulajdonság:
van alsó hengerkefe, amivel a szőnyegtakarítás hatékonyabb
nagyobb por és víztartály 500/450 vs 300/300 ml
Negatívum:
drágább
bal oldali sepregető hiányzik
kevesebb szívóerő 600 vs 850 Pa (elég ez is nem kell megijedni)
ügyesebben leküzdi a küszöböket a kisöccsi, az alsó kefe néha bezavar akadálymászás közben.
A döntés a tiéd, én a fentebb írtak miatt választottam ezt. A GBHSC4 kupon kód beírása után Priority Line EU Express szállítást választva 120 dodo az ár pár darab van már csak. Angolhonból fog érkezni a csomag EU küldemény, no vám, no áfa no kütyafüle 33 kemény ugarise forint.
Egyébként imádom ezt a kis takarító terminátort, #28) pyxystyx hozzászólásával maximálisan egyetértek. Spec mivel ez egy olcsóbb darab nem szisztematikusan takarít, de látványosan hatékony az eredmény.
Elbúcsúzok hamarosan pókicától (ez lett a beceneve) és új szolgálati helyre költözik. Édesanyám 6 hét korház után jön haza, neki nagyobb szüksége van egészségügyi állapota miatt egy megbízható takarítónőre. Az új bejárónő nálam utána egy 20 éves szőke ……, na jó ez baromság, befejezem, hátha a feleségem is olvassa.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#40) julius666 válasza bloggiold (#35) üzenetére


julius666
addikt

Én le is csaptam rá, a kuponkódért meg a cikkért baromi nagy hála (főleg ha megjön és működik :P ). Régóta filóztunk egy ilyen masinán 2 macskával, forgalmas út mellett lakván, csak eddig lusta voltam végignézni az olcsóbb kínai kínálatot (drágább ketyere nem játszik).

Most így, hogy volt ez a kuponod megnéztem mi merre mennyi. Ár/érték arányban - ha csak 1-2 szobára kell mint nálunk és kell a felmosó (=nedves portörlő) funkció is - nekem erősen úgy tűnik, hogy még ha a vámhatóság bezavar se nagyon van ennek az ajánlatnak párja (33/45k).

Találtam hazai webshopot, akik 70k felett vesztegetik ugyan ezt a készüléket, kínából szállíttatva, gariról meg semmi infó... :U

Azt meg szabad kérdezni, a kuponkód honnan? Affiliate program? Tényleg csak kíváncsi vagyok, olcsóbban nem kaptam volna meg sehonnan, felőlem kereshetsz is rajta, az nem érdekel.

(#41) bloggiold válasza julius666 (#40) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Van rengeteg topik, [itt is a logouton] meg rengeteg angol/ német nyelvű oldalon, szóval van sok lehetőség a jóárasított kuponok levadászására, csak meg kell találni :B

https://fontecone.blog.hu/

(#42) BomiBoogie válasza bloggiold (#35) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szia,
köszönöm, jó a vélemény! :K

A döntés a tiéd, én a fentebb írtak miatt választottam ezt. A GBHSC4 kupon kód beírása után Priority Line EU Express szállítást választva 120 dodo az ár pár darab van már csak. Angolhonból fog érkezni a csomag EU küldemény, no vám, no áfa no kütyafüle 33 kemény ugarise forint.

Ezt nem látom az oldalon, mármint, hogy EU küldemény lenne, csak "Stock in: China" van.
:F

Amúgy, ha Kínából rendelek bármit, akkor mi az áfás értékhatár? Gondolom, ezeknél már azt is rá kell fizetni. Eddig csak apróságokat rendeltem.
Akkor ezt utólag fizetem majd, vagy hogyan? :F

(#45) BomiBoogie válasza bloggiold (#44) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, én is pont ezen az oldalon vagyok már. :D

Most már csak azon filózok, hogy nem lesz-e baj, hogy nem a V7S Prót rendelem? A vizes feltörlés is fontos lenne, de látom, ebben is van.

Szerk.: jól van, megrendeltem a V5S Prót, meglátjuk, köszönöm a tanácsokat és a kupont, ez utóbbi volt a döntő lökés.

Ha nagyon használhatatlan, akkor majd később veszek egy Roombát. :D

[ Szerkesztve ]

(#52) hodostamas


hodostamas
addikt

Addig filóztam kell-e vagy sem, mire most meg már lejárt a kupon hogy megvenném :DDD
ha valakinek mégse jön be, vevő vagyok rá :)

[ Szerkesztve ]

(#53) bloggiold válasza hodostamas (#52) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Sajna én is így jártam. Egy ismerősnek kellett, de mire szólt már elfogyott. Helyette ezt rendeltem meg neki http://www.gearbest.com/robotic-vacuum-cleaner/pp_366723.html GBHSC6 kuponnal 128 dolcsi 35 ezer Ft, no áfa no vám no kutyafüle. Ha sikerül megkaparintanom egy hétre, írok róla tesztet, de mivel tegnapra kellett volna, ezért valószín kimarad a teszt.
x5

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#61) julius666 válasza Degeczi (#60) üzenetére


julius666
addikt

Olyan 2,5×-es árkülönbség van a kuponos ár és a Xiaomi között. Tehát abból az árból két iLife modellt vehetsz és még mindig olcsóbban jöttél ki. Két géppel már jó eséllyel lefeded a lakást.

Persze mindenki eldönti lehetőségeihez képest mi fér bele és mi az, ami szükséges számára, csak annyit akartam mondani, hogy ez nem olyan triviális, hogy ahová buta/kevés az olcsó "gagyi", oda feltétlenül kell az intelligens darab. Legalábbis ilyen durva (százalékos) árkülönbségnél nem az.

Ezek nem a takarítást helyettesítő termékek, csupán kiegészítik azt, pár százalék hatékonyság-javulás, vagy extra kényelem (nem kell pakolgatni szobák között) nem biztos hogy indokol másfélszeres árat.

(#62) Degeczi válasza julius666 (#61) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Majd lesz kuponos a Xiaomi is, nem sürgős. Sima akciós árban nagyjából 2x különbség jellemző.

Engem ez győzött meg (hasonló szobaelrendezéssel, ahol még ajtók sincsenek minden helyiségen, tehát virtuális fal hhíján tényleg ilyen légymozgás lenne várható), h nálam nem lenne jó ötlet butarobot, inkább kivárok akciót egy jobbfajtára.

(#76) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Ismét van a GBHSC4 kupon használatával 166 dolcsi helyet 120 dolláros áron (33 ezer Ft) korlátozott számban V5S Pro. 33 ezer plusz költségek nélkűl.

https://fontecone.blog.hu/

(#91) BomiBoogie válasza bloggiold (#76) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A szülőknek is megtetszett, írj majd még, ha van újabb kuponos akció! :C

Köszi mindenkinek a felmosós tapasztalatokat! :K

(#92) arcsin válasza BomiBoogie (#91) üzenetére


arcsin
senior tag

Én tegnap próbáltam és nem ment, ma próbáltam, működik a kuponnal. Ismerősnek lesz mert megtetszett neki a miénk :)

(#94) bloggiold válasza BomiBoogie (#91) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Kicsit drágábban van 139 dolcsi V5SEU a kupon kód, EU shop így van szállításdíj 12,5 dolcsi [V5S PRO]
Ha nem kell felmosás funkció akkor az Ilife A4S megfontolandó, HOME15OFF kupon, 170 helyett 145+12,5 szállítás, szintén az EU raktárból A4S
Nincs további költség (vám,áfa,béfa,kutyafüle).

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#95) julius666 válasza BomiBoogie (#91) üzenetére


julius666
addikt

GBHSC6 kupon él most is, csak úgy néztem, hogy ha egy gearbest accountról elhasználtad, ott nem használhatod többet. Én is pont most rendeltem ismerősnek is egyet, barátnő accountjáról. :)

Egyébként tegnap jött meg nekünk a kicsike, jobban szuperál, mint gondoltam. Hiába megy random össze-vissza, hibátlanra feltakarította a (szőnyeg nélküli) parkettás nappalinkat. Próbából toltunk egy felmosós második menetet is, de a rongy alig lett koszos, olyan szépen felporszívózott előtte. Mindenzt meglepően csendesen egyébként. Filmet persze nem néznék mellette, de ezen túl egyáltalán nem zavaró a hangja, hagyományos porszívóval össze sem hasonlítható.

Sajnos kábelek, zsinegek, illetve a vele kb. egy magasságú rések nagy ellenségei, ezeket nem veszi észre és komoly problémát okozhatnak. Kábelben rágurulva elakad, vékonyabb esetén könnyen rátekeredik a kefére, résbe (nálunk a nyitott erkélyajtó alja) meg ostoba módon beszorul és utána ész nélkül erőlteti a motorját.

Ha otthon van az ember észreveszi, hogy szenved a masina és megoldja, de időzített menetnél borzasztóan figyelni kell előtte ezekre, főleg, hogy ne legyen széthagyva semmi. Ez mindenképp negatívum.

(#119) bloggiold


bloggiold
aktív tag

X5 ILIFE5EU kuponnal 120 dollár EU raktárból.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.