Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

az erőforrást pedig egy MediaTek MT6595 SoC és egy nyolcmagos processzor garantálja

Utóbbi előbbi része, nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Talán a Computexen megleshetjük. :U

rodrigez: DE

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Elég kicsi az aksi, pedig nem egy vékony darab. Beférhetett volna egy 4+ Ah telep is.

(#4) babkukta válasza rodrigez (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

A múltkor ugyanígy írtak vmit.. akor ha jól emlékszem, a snapi615höz írták oda így külön, h 8 mag. Én se értettem, de ők lehet h értik, ez miért van :D

Egyébként elég jól néz ki a cuccos, bár az a hátlapi hangszóró nem a legjobb helyen van. Nem értem, miért nem lehet alulra vagy előre tenni a hangszórót? Vagy ha már tényleg csúcs, miért nincs sztereo?

Meg engem egy kicsit bekavart ez az "oldalszélesség" is. Ez a vastagság, ugye? :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

MT6595? Nem lesz az oregecske. Es gyenge a felbontashoz??

Nem esetleg MT6795?

Szerk. Forrast kellett megnezni. MT6795 lesz az :)[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) kbyte1024 válasza Graphics (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát na..:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) babkukta válasza Graphics (#5) üzenetére


babkukta
senior tag

Viszont akkor az akksi is el van írva. Itt 3250, az általad linkelt oldalon 3520. Mondjuk a karakterek jók, csak a sorrend nem :DD

Üdvözlettel, Tibi

(#8) Graphics válasza babkukta (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jo , majd utanalesek azert :D hatha van kezzelfoghato info.

Amugy eleg impozans, de azert batár

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Freiherr


Freiherr
őstag

Ez a Gionee jön fel,mint a talajvíz,egyre jobb telókat dob piacra.Mondjuk a szoftveres rész nem tudom milyen.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#10) #65577472 válasza babkukta (#7) üzenetére


#65577472
törölt tag

3520 mAh lesz benne.

[ Szerkesztve ]

(#11) wolfman


wolfman
veterán

Minőségre milyenek ezek a Gionee-k?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) jacis


jacis
nagyúr

Kicsit Oppo-s lett ez így nem?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) #86973952


#86973952
törölt tag

Erre a készülékre lassan már minden specifikációt kitaláltak. :) Volt már Snapdragon 810, a lehetetlen kategóriában Heliox, ami csak év vége felé várható. Ez az SoC reálisabb, de az akksi méretet több oldalon is keverik.

skyline_r33:
A gsmarena is kavar. Vagy a gizchina.com.

[ Szerkesztve ]

(#14) fornettisuti válasza babkukta (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor mar az 5320 jobban hangzana vagy mAh helyett Ah :]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) #65577472 válasza #86973952 (#13) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ja, néztem én is. Nem is tudom, kinek higgyek inkább, a gsmarena-nak, vagy a TENAA-nak, mindegyik terjeszti néha a hülyeséget. Akkor Gionee lesz 3520 mAh MT6795, az Allview pedig 3250 mAh S810 :D (vicc)

(#16) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Nem semmi darab lesz,ráadásul a selfie kamera az előlapon van elhelyezve!! :C

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#17) dlaj válasza babkukta (#4) üzenetére


dlaj
őstag

Ráadásul az E7-en még alul van a hangszóró.

Ezen viszont ha jól látom van kamera exponáló gomb! :C

(#18) judas13 válasza Freiherr (#9) üzenetére


judas13
addikt

Szerintem is egyre komolyabb dobásaik vannak! Csak az a hangszóró.....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) BalanceR


BalanceR
addikt

Korrektnek tűnik, kivéve az Amoled kijelzőt...
Komolyan nem értem, miért tesznek olyan hardverelemet a jobb vasakba, ami 1-2 év alatt 100% hogy meghibásodik (beég).
Illetve értem, a pénz az ok, egy év múlva vegyél újat...
Eddig három Amoledes kütyüm volt, mind beégett valamilyen szinten, oké, hogy a fekete valóban fekete, meg a színek szinte világítanak, de idegesítő, hogy egy 200K+ eszköznél évente kijelzőcsere szükséges...
A Samsung cuccoknál még jó, hogy gariban cserélik 1-2 évig, de egy kínai cuccot nehezen fog az ember európában gariztatni.
Megfogadtam, hogy soha többet Amoled, a jelenlegi S4emet kímélem, ahogy tudom, kerülöm a világos kékes színek használatát, elrejtem a status-bart, de még így is egy év alatt látok már rajta halvány beégésnyomokat.
A motorolákban, amikben amoled van, és nincs fizikai gombsor, csak a kijelzőn vannak az android vezérlőgombok, 3 hónap után levakarhatatlanul "odaégnek" a gombok... :W De igazából mindegy ki a gyártó...
Remélem lesz valami technológiai innováció, ami eltörli a földről ezt a mocskot.
Szerencsére egyre olcsóbbak az IPS panelek, talán lesz még idén korrekt telefon , nem öngyilkos kijelzővel.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

A bővíthetőség kimaradt belőle?

(#22) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Látom odatették magukat dizájn terén.
Ez már önmagában egy jó pont. :K

Azért látszik, hogy ha megerőltetik magukat a kínaiak, akkor tudnak ám alkotni.

szerk.: Ezt az Amigo OS-t elsőnek Amiga OS-nek olvastam :))
néztem is, hogy azt meg hogy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) Garada válasza Graphics (#5) üzenetére


Garada
őstag

Én is néztem, meglepődtem volna. :D

(#24) ctvagyok válasza BalanceR (#20) üzenetére


ctvagyok
őstag

1 éves s4 minim és 0 beégés. Napi 3 óra kijelzőidő minimum megvan benne.
Ha meg be is ég, 99% hogy normál használat mellet észre sem veszed. Láttam már olyan beégett samoledet, amin normál kijelzőn nem is látszott a beégés, de teljes kék képernyőnél láthatóak voltak angol widgetek nyomai. Szerencsére van ips választás is annak akinek nem jó az amoled. Én ha lehet biztos amoledet választanék, mert az ipsek nagy része mindenben rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#25) monti0222w válasza DiamondBack (#21) üzenetére


monti0222w
addikt

Ezt én is szeretem volna kérdezni. Szép mobil lesz, de már a nekem nagy kategóriában.

(#26) judas13 válasza BalanceR (#20) üzenetére


judas13
addikt

A motorolákban, amikben amoled van, és nincs fizikai gombsor, csak a kijelzőn vannak az android vezérlőgombok, 3 hónap után levakarhatatlanul "odaégnek" a gombok...

Kicsit sem duuurvaaa!!!! :Y

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) #79335424 válasza Graphics (#5) üzenetére


#79335424
törölt tag

A 6595 prociban semmivel sem gyengébb, mint a 6795. Csak az egyik 32, a másik meg 64 bites. A QHD -t viszont fölöslegesnek tartom. De legalább Amoleden vissza lehet venni belőle. Én szeretem az Amoledet, sajnálom, hogy az enyémben nem az van. Kb. 4 éves lehet az SGS 2 -m és kutya baja a kijelzőnek. Ja, Apexet használok és forgatom a főképernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#28) doooo


doooo
veterán

Amoled kijelző, ujjlenyomatolvasó, meg ígéretes kamera.. kíváncsi vagyok rá..

(#29) ricinus13


ricinus13
senior tag

Ezek az egyre csábítóbb telefonok. Szegény G3 már retteg sarokban hogy egyszer megcsalom :DDD

(#30) Freiherr válasza #79335424 (#27) üzenetére


Freiherr
őstag

Igen,de míg a 6795 GPS-ben jó,addig a másik,khmm,kihívásokkal küszködik.

XXX

(#31) berzser67


berzser67
tag

Honann lehet beszerezni ilyen telót?

(#32) #79335424 válasza Freiherr (#30) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az enyémen most valóban így van, de ez user error. Valamit elcsesztem, ami keresztbe tett neki. Amikor megvettem a telót, akkor tökéletesen navigált és a többiek is ugyanezt írják a topikjában. Biztos, hogy a 6595 -re gondolsz? Megkockáztatom, hogy ugyanaz a GPS modul van benne, mint a 6795 -ben. Ugyanúgy Glonass -képes, vagyis nem olyan, mint a régebbi MTK -s telókban (6589, 6592).

(#33) Freiherr válasza #79335424 (#32) üzenetére


Freiherr
őstag

Igazad van,kevertem a 6592-vel,sorry.

XXX

(#34) atike


atike
nagyúr

Veszteségmentes zoom? :F Azaz optikai zoom vagy mi?

(#35) sz.balazs.95 válasza atike (#34) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem.
ugyanúgy kivágja a kép közepét, mint bármelyik másik digitális zoom, csak a nagy felbontás miatt nem kell kinagyítani utána.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#36) atike válasza sz.balazs.95 (#35) üzenetére


atike
nagyúr

De akkor kisebb lesz a pixelszám. Nem? Ha fogok egy 4000x3000-es képet és annak a közepéből kivágok egy 2000x1500-öst abból nem lesz utána 4000x3000-es kép. Marad a 2000x1500-ös, nem? Ha így van, akkor mindegyik készülékre rá lehet sütni, hogy veszteségmentes zoom-ot tud. Vagy én nem értem, hogy mi lenne ez... :DDD

(#37) sz.balazs.95 válasza atike (#36) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, de egy nagy felbontású képből a kivágott kép is relatíve nagy marad.

a Lumia 1020-nál is ettől olyan király a 41 Mpx. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) atike válasza sz.balazs.95 (#37) üzenetére


atike
nagyúr

Király. Akkor kissé érdekes ezt a "funkciót" veszteségmentes zoom-nak hívni. Képkivágás. Mondjuk tény, hogy ha 40 mpx-ből még akár 8-10 mpx-eles képet is vágunk ki az emberek nagyon nagy részének még az is bőven jó... :) De ez akkor sem zoom... ;]

(#39) sz.balazs.95 válasza atike (#38) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Jó, hát akkor válaszd a Samsung bazinagy K Zoomját, ha igazi zoom kell. :D :P

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) atike válasza sz.balazs.95 (#39) üzenetére


atike
nagyúr

Akár.

De maradok a DSLR-nél... :) És várom, hogy mikor jön már valami nagy szenzormérettel rendelkező, ténylegesen jó optikával rendelkező, és nem csak papíron lenyűgöző androidos telefon... :) Ami nem K Zoom és nem Sony utólagcsatoldfel optika... :DDD

(#41) sz.balazs.95 válasza atike (#40) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Kodak?
Szerintem az ő cuccuk igencsaknagyonfrankó lett.
(nekem legalábbis nagyon bejön. :B )

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42) atike válasza sz.balazs.95 (#41) üzenetére


atike
nagyúr

Erre gondolsz...? Még nincsenek pontos speckók, vagy azóta már igen...?

Szerk:
Én sem követem annyira, de rákeresve az általam linkeltet jelentették be... Az a másik az csak valami fantáziakép... :)

[ Szerkesztve ]

(#43) sz.balazs.95 válasza atike (#42) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

erre

vagy ezt azóta dobták?

(őszintén szólva nem követtem az eseményeket valami nagy figyelemmel :B )

szerk.: derossz. ez a végleges olyan tök semmilyen. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44) #65577472 válasza berzser67 (#31) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha jön EU-ba, Allview-ként fogsz vele találkozni.

Lásd Gionee Elife S5.5 vs Allview X2 Soul, stb.

(#45) judas13 válasza atike (#40) üzenetére


judas13
addikt

Azt én is várnám már:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.