Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Ahogyan nézem ez 10 éves gyerekeknek készült. Teljesen komolytalan az egész, többet vártam a Sniper Elite készítőitől.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Még nem próbáltam, csak a videókat nézem. Szerintem rendben van a játék. Jópofa és viszonylag ritka ez a dizájn. A grafika kimondottan szép és látványos. Számomra nagy pozitívum a 4 fős coop lehetőség. Eddig egyetlen problémám az AAA kategóriás árazása.

(#3) Wesder válasza duvi (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem, csapatban biztos jobb. Solo-ban az első küldi legalàbb 30+perc. Gondolom elég repetitív lesz, meg ugye van wave-s jàtékmód is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) duvi válasza Wesder (#3) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha sikerül coopban kipróbálni, akkor megköszönném a személyes tapasztalatokat! :R

(#5) l.skywalker válasza Wesder (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én előrendeltem a deluxe-ot reggel letoltam az első 2 küldetést. Majd dobj egy GT-t és megnézzük coop-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) Wesder válasza l.skywalker (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Matyeszko93
Wesder foglalt volt :(((

Mennyi idő volt az első kettő küldetés?

Ja kapott X patchet, és Sleeplesswar szerint nagyon szép a jàték. Mondjuk nekem S-en is tetszik, csak az àrnyékok itt-ott kockàsak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) RudY


RudY
addikt

....hmmm erről is lemaradtam, pedig tetszik. Co-op-ra nem tudom mennyire alkalmas a kiszámíthatatlan időbeosztásom, aki próbálta már, van értelme szinglizni?

(#8) F_Peter válasza RudY (#7) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem maradtál le. Még elvileg megvásárolható a Preorderhez járó cucc és az ajándék karakter is jár még 29 napig.

Végül tegnap neki vágtunk 3-an és pár órát beletettünk.

A hangulata nagyon jó pofa, aki vevő erre a stílusra és szereti a műfajt.
Audió-vizuálisan szerintem nagyon rendben van.

Azt viszont már most látom, hogy azért hosszútávon unható a tömegek lepuffogtatása, még akkor is ha ezt megtöri egy-egy puzzle.
Én úgy gondolom, hogy ezen az unalom kérdésen segíthet át a coopban, az hogy közben jó társaságod van. (Valahogy úgy mint a SoT-ban.)
Soloban szerintem ez jóval hamarabb unalomba fullad. Ha jól tudom, a többszemélyes játéknál az ellenfelek száma van megnövelve, de ezt nem figyeltük.

Én kíváncsi leszek a havi tartalmakra, ha valóban jönnek majd pár órás minikapányok, akkor néha jó lehet "kalandozni" a közegben pár órát, de ez mindeképpen inkább casual kiegészítő játék, ha az ember nem vágyik komoly, összetett játékra.

Amúgy a coopra pályánként lehet összeállni, szóval nem kell fix csapat az egészre.

(#9) l.skywalker válasza RudY (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van értelme, nagyon fun kis játék :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10) RudY válasza F_Peter (#8) üzenetére


RudY
addikt

Szuper, köszi, akkor valóban nekem való. :K
1 (egy) líra hiányzik a török store-ban való vásárláshoz, persze sehol nem lehet most szerezni. :DDD :D

(#11) RudY válasza l.skywalker (#9) üzenetére


RudY
addikt

Valóban megérte, belefeledkeztem "pár" órácskára. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.