Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez beteg ! ;] :P :))

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

Közveszélyes !

huhh

(#3) #65537792


#65537792
törölt tag

Jól megcsinálta. :D Ügyes. :D

(#4) smc


smc
addikt

Lol, felengedték egy repülőre? :C

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5) komi77


komi77
senior tag

Ez annyira szar, hogy már tetszik :))

Szegény ember kézzel nőz.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Mi ez a szar... :D

(#7) lofagi


lofagi
addikt

A Házi barkács topicunkban simán megállná a helyét! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Igazi sufni tuning. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) troviko


troviko
senior tag

Úgy érzem kicsit elvesztette a dolog a mobil jellegét, de hát istenem...
(Őszintén, sosem kéne egy ilyen toldozott sz*r...)

https://www.oldtech.hu/

(#10) csuzda


csuzda
aktív tag

Mennyibe kerül egy ilyen monitor? :DDD

(#11) DeFranco válasza csuzda (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

viszonylag olcsó. ez ph-magyarul azt jelenti, hogy valahol egy ~10 éves használt autó ára és a hazai éves nettó átlagfizetés között ;]

(#12) tailor74


tailor74
őstag

Ügyes, de haszontalan. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#13) csuzda válasza DeFranco (#11) üzenetére


csuzda
aktív tag

De a cikk amazont ír :DDD :P

99$ vagy 149$ van ilyen monitor, attól függ, hogy 1366*768 vagy FHD.

(#14) Turmoil: A képből ítélve AOC monitort használ, én annak az árát néztem. Egyébként ennyiért már van normális monitor is, igaz nem tudod hordozni, de egyre megy :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Turmoil válasza csuzda (#10) üzenetére


Turmoil
senior tag

Egy FullHD-t dobott elsőre a rendszer 202 GBP (73kHUF) árban: Asus MB168B+

Tovább keresgélve 130-200 közöttiek jöttek fel.

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#15) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Ügyes. Azért kell még reszelni az ötleten...

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#16) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Ez tipikus kókànyolàs. Ajtó zsanért hasznàlni...

(#17) kromatika


kromatika
veterán

Érdekes.Ügyes.

(#18) XtremLor válasza kromatika (#17) üzenetére


XtremLor
őstag

Inkabb csak erdekes, a szomszed 10eves gyerekei osszehozzak, amennyi zsaner van szinte mind kulonbozo szinu... :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19) x_o_n


x_o_n
veterán

éljen a házi barkács:)bár az usb helyek elfoglalására is kitalálhatott volna valamit :)

(#20) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem nem gondolta át igazán a dolgot előtte, aztán biztos aludt rá egy hetet, hogy vajon be merje mutatni. Nagyon barkács azokkal az ajtópántokkal, a hordozhatósága egy nagy nulla és ahogy szépen be is mutatta, van ahol használhatatlan. Az vajon minek köszönhető, hogy használhatatlanul darabos már a desktopon is egy ablak arrébb húzása?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) Armahun válasza FuRiONight (#16) üzenetére


Armahun
addikt

Ráadásul a négy zsanér három féle.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22) pityaa23


pityaa23
senior tag

Szerintem meg szimplán egy poén akart lenni, komolyra véve. Nem gondolhatjátok komolyan, hogy ilyen ragasztásokat, meg direkt különböző zsanérokat használt fel. Én mindenesetre jól szórakoztam.
:)

[ Szerkesztve ]

(#23) dabadab válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


dabadab
titán

"Az vajon minek köszönhető, hogy használhatatlanul darabos már a desktopon is egy ablak arrébb húzása?"

Az USB-s kijelzőknek.

Egyébként meg elég nyilvánvalóan ez vicc, nem pedig komolyan gondolt dolog.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#24) --ka válasza dabadab (#23) üzenetére


--ka
senior tag

Nyilvánvalóan vicc. Még csak véletlenül sem figyelt arra, hogy az epoxi ne folyjon szanaszét! :D
"Projekt Igényesssen Level99"

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#25) Formaster


Formaster
addikt

Barkácsból jeles :DDD

(#26) nyunyu


nyunyu
félisten

Még a végén ezt is színesfémnek nézi valaki, mint a CES sztárját.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Én a helyében nem ragasztottam volna, hanem megfúrom. ;] Facsavarral. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28) #02683648 válasza DeFranco (#11) üzenetére


#02683648
törölt tag

Hát ha 300 $ plusz eldobható laptop árú autó kell vkinek akkor használja egészséggel...
PS. BKV-val járok, többek között azért mert az ennyiért kapható járműveket nem tekintem autónak.

(#29) Boxi88


Boxi88
őstag

Nem volt rossz próbálkozás... csak nem sikerült túl kidolgozottra.

Egyébként én sajnálom, hogy nem vitték tovább ezt a vonalat! Vagy ezt! (Bár ezek csak kettő monitorból álltak, de ötletesek voltak!)

[ Szerkesztve ]

(#30) KisDre válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


KisDre
senior tag

Lehet behozta már a videó bevétele a laptop árát :)) Az USB-s monitorok meg szerintem csak szimplán gázak és azért darabos.

(#29) Boxi88
Az első link nem rossz, most látok ilyet először, inkább tűnik mobilisnak mint a 3 monitor (Főleg ezzel a sínes egybetolás módszerrel). A kihajtható "billentyű"monitorost viszont parasztvakításnak gondoltam már elsőre is, mikor szembe jött velem valamely hírmorzsánál, vagy nagyon szűkös a kiaknázhatósága.

KisDre.artstation.com

(#31) DeFranco válasza #02683648 (#28) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyilván viccvolt, beszélgessünk erről azoknál a cikkeknél, ahol belépő szintű 300k-s, kedvező árú 400k-s és megfizethető árú 600k-s tévékről írnak. (meg a vonatkozó sznobtopicokban ami bizonyos hardverkörök körül kialakult)

(#32) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

De jót nevettem.
Aki kicsit is ért hozzá az tudja hogy eleve használhatatlan lenne az egész, mivel hardveresen nem tudja ezt egy laptop kezelni. És akkor még nehéz is, meg sérülékeny is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#33) dabadab válasza 7Heads Drago (#32) üzenetére


dabadab
titán

"Aki kicsit is ért hozzá az tudja hogy eleve használhatatlan lenne az egész, mivel hardveresen nem tudja ezt egy laptop kezelni."

Aki meg egy kicsivel jobban ért hozzá vagy legalább belenézett a videóba, az látta, hogy tudja kezelni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#34) Gaga


Gaga
tag

Definitly! :Y

(#35) 7Heads Drago válasza dabadab (#33) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az hogy egy sima ablakot áthúz a másikba, már azt jelenti hogy használható?😂😂😂
Indítson el két Fhd videót pl.
Film szerkesztésre, tervezésre vagy játékra lehet ennyi monitort kihasználni. De ez a cucc egyiket se bírná.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36) _Smooth


_Smooth
senior tag

MacGyverIT... Borzasztó. Egy ilyet kihajtogatna mellettem a gépen, visszakézből törném le először a felém eső oldalt, majd a túlsót is (csak úgy)...
Igénytelen, gusztustalan, useless.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#37) Pötyi


Pötyi
őstag

Csak nehogy beperelje a Razer az ezermestert, mert azzal, hogy a premier előtt bebizonyította a termék használhatatlanságát, azzal súlyos bevételkiesést okozott a cégnek. Így, hogy széles néptömegek látták, hogy szar az ötlet, így már senki nem fogja megvenni.

:DDD

QNX is cool!

(#38) _Smooth válasza Pötyi (#37) üzenetére


_Smooth
senior tag

De az legalább igényes XD Lehet, h még nehezebben is tudnám letörni...

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#39) Matexx99 válasza _Smooth (#36) üzenetére


Matexx99
tag

Ez egy vicc, amúgy.

(#40) Z10N válasza MaxxDamage (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Portable Eyefinity :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#41) dabadab válasza 7Heads Drago (#35) üzenetére


dabadab
titán

"Az hogy egy sima ablakot áthúz a másikba, már azt jelenti hogy használható?😂😂😂"

Ja, mindig elfelejtem, hogy sokak számára a számítógépek egyetlen felhasználási területe az, hogy játszani lehet rajtuk, esetleg filmet nézni. :U

Excel, Visual Studio, szóval azok a dolgok, amikkel az emberek ténylegesen dolgozni szoktak, simán elmennek azokon az USB-s kijelzőkön.

DRM is theft

(#42) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szerintem gagyi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#43) KisDre válasza dabadab (#41) üzenetére


KisDre
senior tag

Excel és Visualhoz lehet hogy elég 2 monitor is

KisDre.artstation.com

(#44) Danex válasza 7Heads Drago (#35) üzenetére


Danex
addikt

Youtube videók vágására szerintem ugyan úgy használható, hisz az oldalsó monitorokon többnyire fix kép megy, illetve ahogy írták programozáshoz is ideális lehet.

(#45) kovy79


kovy79
őstag

Az igénytelenség netovábbja ez a kivitelezés!
Lehetett volna sokkal jobban/szebben csinálni, ráadásul úgy, hogy szétszedhető legyen és így nem kellene egy fél buszt elfoglalni vele.
A srác tuti, hogy tisztában is van vele, csak így jobban meg lehet trollkodni az alapötletet...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#46) wikings2 válasza kovy79 (#45) üzenetére


wikings2
őstag

Gondolom inkább a nézők szórakoztatása volt a célja a modnak mint az eredeti termék lejáratása. :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#47) kovy79 válasza wikings2 (#46) üzenetére


kovy79
őstag

A trollkodás kifejezést nem feltétlenül lejáratásnak értettem (lehet félreérthető voltam).
Tudjuk jól, hogy sokféle trollkodás van. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#48) 7Heads Drago válasza Danex (#44) üzenetére


7Heads Drago
veterán

2 ft se adnék érte.
Mindenkinek:
Amúgy néztétek az eredetiről is a videót?
Azon kivül hogy jól néz ki a billentyűzet, nekem az se tetszik. Túl nagyok a kávák. Engem nem győzőtt meg.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49) tibaimp válasza 7Heads Drago (#48) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az OK, de az alapötlet akkor is oda basz, és mondjuk meg őszintén, a Razer sem gondolta, hogy tömegtermék lesz. Ez csak "erőfitogtatás" volt, mi ilyet is tudunk. Eleve 3 db 4k monitort akartak meghajtani egy 1080-al! Halott ötlet.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#50) Pötyi válasza tibaimp (#49) üzenetére


Pötyi
őstag

Jó, ilyet is tud a technika - de van értelme?

QNX is cool!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.