Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Yeah :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Mr Cube


Mr Cube
tag

Éljen!!!! Köszönöm szépen!

(HTC Desire HD)

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#3) hunter84


hunter84
aktív tag

Most akkor hogy is van ez a 18 hónapos frissítés?

"Vállaljuk, hogy 18 hónapig az Android új verziójára frissítjük a telefonjainkat, kivéve az olcsóbb szarjainkat."??? WTF

(#4) Blyan válasza hunter84 (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyit erről. :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) spawn21 válasza Mr Cube (#2) üzenetére


spawn21
veterán

Desire HD szerepelt a listában? Mert én nem láttam. Hogy az a .......................

(Desire S)

iPhone 13p

(#6) Mr Cube válasza spawn21 (#5) üzenetére


Mr Cube
tag

Hát nem szerepel a listán, ezért is köszönöm nekik szépen, hogy még a 2.3.5-ös android-ot sem kapom meg rá.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#7) Cyberpunk válasza spawn21 (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én sem látom itt a DHD-t. Mondjuk nincs kedvem vissza nézni Facebook-on :DDD

De no para XDA-s srácok megoldják.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) spawn21 válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


spawn21
veterán

Hát nekem se. Htc leszerepelt. Előttem (is) biztos.
Az a a baj, hogy mindegyik gyártó ilyen.

iPhone 13p

(#9) Cyberpunk válasza spawn21 (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen nincs hová menni. Ha új rendszert akarsz vedd meg az újabb készüléket. Vagy az éppen aktuális Google fejlesztői készüléket.

De én nem parázok elég nagy a DHD XDA-s támogatottsága nem sokára lesz rá ICS arra mérget vennék. Meg amúgy is jobbak a főzöttek :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) Dr.Anonymus válasza spawn21 (#8) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

sőt.. a többi gyártó még gázabb ezen a téren

talán az SE jön most fel, akik minden idei mobiljukra megígérték az ICszenyát

(#11) Lennier válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


Lennier
tag

Sensation XL felbontása megegyezik a Desire sorozattal, így remélhetőleg könnyen fog menni a portolás... Az én Desire készülékemen most is a Sensation XL Android 2.3.5 with Sense 3.5 portolás van és nagyon jól megy.

(#12) keIdor válasza Lennier (#11) üzenetére


keIdor
titán

Hardverben is ugyanaz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Lesz olyan HTC készülék (pl. Desire S) ami 2.3-al jött és 2.3-al fog kivonulni a spiacról. Nem fog kapni egyetlen AndroidOS frissitést sem. (most a 2.3.3-2.3.5 nem számít nekem annak)

Szomorú, pedig ilyen telót akartam venni.... :(

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én a htc megfogalmazását találtam gusztustalannak az fb oldalukon.
"HTC knows how excited our fans are to get their hands on Google's latest version of Android"

Az a helyzet, hogy nem rajongók vagyunk, hanem fizető ügyfelek, akikből a vállalkozás él/eltartja magát.

A legfrissebb verzióra való frissítés pedig nem kegy, hanem gyártói kötelesség.

Ezzel a két mondattal is látszódik a htc hozzáállása a vásárlókhoz.

Eléggé elszálltak már otthonról náluk.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) keIdor válasza Zirowe (#14) üzenetére


keIdor
titán

Elég undorító, ráadásul 8-10 hónapos készülékeiket már úgy látszik le se szarják, kicsit szánalmas.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Hát gyerekek, szívből sajnálom most azokat, akik úgy vettek alig 1 éve zöld robotos telefont, hogy azt hitték, rendes supportot kapnak. Ilyen iszonyatos lesz*aromság uralkodik Android téren? (őszintén kérdezem, mert nem látok rá, nem trollkodásból) Nem akarok megint az unásig ismert példával előjönni, és felhozni, hogy a 2009 nyarán megjelent iPhone 3GS (igaz, korlátozásokkal), de még most is megkapta a legfrissebb iOS-t. Tényleg nem kárörömból mondom ezt, hanem sajnálatból. Hát azért bakker, a SGS, HTC Desire, stb. alig több, mint 1 éves telefonok, és a kanyarban sincsenek frissítés terén? Ez azért elég szomorú...

[ Szerkesztve ]

(#17) hallerlaller


hallerlaller
addikt

eddig ezek az egymagos telók kapnak ICS-t: nexus s, optimus black, és a sony ericsson idei modelljei... ez elég gyér :(

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18) Zirowe válasza Mr. Byu (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sgs és desire több, mint másfél évesek, és mind a kettő kapott két főverzió frissítést, bár igaz, hogy a desire második frissítése fejlesztőinek minősül csak.

De így is többet mondhatnak el magukról, mint az átlag android készülékek.

Bár én személy szerint telefononként a kötelező 3 főverzió frissítést támogatnám, frissítés elérhetőségtől számított 6 hónapon belül.
Tudom, ez még csak vágyálom, de remélem megélem még. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) Cyberpunk válasza keIdor (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyetértek szánalmas kategória. Anno pont ezért pártoltam el a Motorola-tól.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) keIdor válasza Mr. Byu (#16) üzenetére


keIdor
titán

Ilyen, bár az SE sokat javult és azért tavaly a Samsung is kitett magáért, SGS 2.1-el jött és 2.3 van már 10 hónapja rá és a mai napig jönnek romok rá.
Bár az én készülékem támogatva lesz (ki tudja meddig) de szerintem utolsó HTC-m ez így, jó vastag bőr van a képükön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Maxentius


Maxentius
addikt

Ahhoz h az ICS jobban elterjedjen, nem ártana egymagosokat is támogatni, "kedves" HTC... vicc, h az IS-en kettővel régebbi Androidot és Sense-t adnak el úgy, hogy nem látszik egyelőre esély se a frissítésre, nem úgy mint a DHD, DS esetében... egyébként meg nem igazán érdekel, mert ugye többen is írták h az XDA-támogatás továbbra is él. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#22) debrejo válasza Zirowe (#18) üzenetére


debrejo
senior tag

Így van, ráadásul ha a nexus S megkapja az ICS-t akkor az elvileg az SGS-re is tökéletesen jó, ha hivatalosan nem is adná ki a Samu, stabil romot azért lehet abból "kotyvasztani" :) Szóval droid terén nem olyan rossz a support csak épp a megfelelő telefont kellett venni :)

(#23) F-ECT$


F-ECT$
titán

Idén írták alá, hogy 18 hónapig jár a frissítés. A tavalyi készülékek kiesnek ebből. Ez van.

Dive ever, work never.

(#24) Zirowe válasza keIdor (#20) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért a toshiba ezt is tudja überelni: kiadta a folio 100at 2.2vel és kész.
Véget ért a hivatalos támogatás erre a készülékre.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25) keIdor válasza Zirowe (#24) üzenetére


keIdor
titán

Motorola volt még ilyen az XT720-al tavaly. Kiadja 2.1-el, rá 2 hónapja azt mondják, bocsi, ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Maxentius válasza F-ECT$ (#23) üzenetére


Maxentius
addikt

Az IS idei készülék és a kötelező 2.3.3-on kívül nem kapott még semmit.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#27) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

És itt van ugye az új készülék, a Rhyme. Egy az egyeben Desire S hadrver, új külsőben.

És 2.3.5-el jelent most meg, kb 1 hónapos model. És már ez sem kapja meg? Na ez a pofátlanság! Így vegyen a nép HTC-t!

(#28) Dr.Anonymus válasza BenceShearer (#27) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyébként nem tudom miért pánikol mindenki
ez a bejelentés az első frissítési hullámról szólt
nem arról, hogy ennyi kapja meg és kész...

" to announce the first wave of HTC phones that will receive upgrades"
- tanuljatok meg már olvasni... ;]
köszi :P

[ Szerkesztve ]

(#29) Saccco válasza Dr.Anonymus (#28) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont ezt akartam én is írni ... :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30) Brutális eb válasza Mr. Byu (#16) üzenetére


Brutális eb
addikt

Engem ne sajnálj. ;]
Mint fentebb írták van XDA.
Én a custom romokra jobban várok mint a hivatalosra.
Kihoznak a szakácsok egy remek romot aztán én úgy alakítgatom ahogyan akarom.(Nem úgy mint a ios és wp7 esetén,hogy ha akarom sem tudok nagymellű maca ikonkészletet odarakni vagy egyébb más módosítást eszközölni a drága pénzen vásárolt készülékemen.Természetesen nem trollkodásból mondom :)) )
Kb egy mai 10 éves megcsinálja.És még rommá sem kell törnöm a telefonom rendszerét.

"tényleg nem kárörömból mondom ezt, hanem sajnálatból. Hát azért bakker, a SGS, HTC Desire, stb. alig több, mint 1 éves telefonok, és a kanyarban sincsenek frissítés terén?"

Mi van?
Volt jópár update mindkét készülékre......Főverzió is.
Megérteném ha mondjuk a moto xt720-at hoztad volna példának.
Na az le lett sz@arva.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#31) Maxentius válasza Brutális eb (#30) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez így van, de a vásárlók többsége hírből sem ismeri az XDA-t, csak meglátja a három szolgáltató vmelyikének katalógusában és már veszi is meg és használni akarja... (ebben a frissítés lehetősége is benne van!)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#32) Blyan válasza Maxentius (#31) üzenetére


Blyan
félisten

Hiába mondod ezt, mert aki nem tudja megcsinálni, az nem ember, vagy hülye, és minek neki okostelefon.
Legalább is ez az álláspont itt a fórumon. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) Maxentius válasza Blyan (#32) üzenetére


Maxentius
addikt

Jogos! :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#34) bobace


bobace
őstag

Nem lepődtem meg, hogy a Desire S-em már nem kapja meg. Én a 2.3.5+új Sensenek is örülök. Egy LG után ez is felüdülés :D Bár nem szeretem a custom romokat, de majd max felrakok egyet és meg van oldva a probléma (csak lenne hibátlan).

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35) Pantal válasza Blyan (#32) üzenetére


Pantal
senior tag

Elég szomorú szerintem.

(#36) keIdor válasza bobace (#34) üzenetére


keIdor
titán

Itt a hozzáállással van a baj. Olyan szintű hülyének nézés megy, hogy nem igaz. Engem bosszant, pedig megkapom hivatalosan. Ez az igazi vadkapitalizmus. Fogyassz és ne gondolkodj.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) Nordic válasza bobace (#34) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pontosan így vagyon én is ezzel. Senki nem várta a Sense 3.0-át a Desire S-re(legalábbis tudtommal), mégis kijött. Minden esély megvan az ICS-re is, ha meg nem istenem. Nekem már most is tudja stabilan, hiba nélkül azt a telefon, amire nekem kell, és jelen állás szerint csak az ICS miatt nem fogok újat venni.

(#38) hunter84 válasza Blyan (#32) üzenetére


hunter84
aktív tag

Ez valóban így van. Annyit még tegyünk hozzá, hogy néhány ide is posztoló geek-en kívül senki nem szórakozik rom-okkal, köztük én sem.

Nem tudom hogy kell, és ráadásul nem is érdekel.

(#39) daniel909


daniel909
addikt

ezért (is) lesz a következő mobilom iPhone! :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#40) Xaels válasza hallerlaller (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Sensation XL is egymagos csak beugratós a neve :U

Amúgy érdekes a hír, bár ezekről 90%-ban tudtuk, hogy lesz rájuk ICS hisz az OHA-s megállapodás után "születtek".

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Brutális eb válasza Maxentius (#31) üzenetére


Brutális eb
addikt

De gondolm tudod,hogy a vásárlók 90%-nak fogalma sincs milyen verziószámot használ és nem is édekli.
Ez a frissítési mizéria inkább az android konkurencia egyik gyenge fegyvere.A 2.1-2.2 váltás valóban hozott nagyon fontos dolgokat de nem hinném,hogy akinek 2.2 fut a gépén az akkora hátrány érné,hogy pl most nincs rá 2.3...

(#32) Blyan

Kategórikus butaság.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#42) Maxentius válasza Brutális eb (#41) üzenetére


Maxentius
addikt

Jogos, de ha majd elkezdik nálunk is promózni az ICS-s mobilokat, akkor majd lehet, hogy lesznek olyanok, akik megkérdik, hogy az övéken is lesz-e olyan. (De persze lehet, hogy megint csak magamból indulok ki és a kutyát [ :P ] nem érdekli, hogy mi lesz a telefonjával később.)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43) Blyan válasza Brutális eb (#41) üzenetére


Blyan
félisten

Vau vau, wuff wuff.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Androidból Nexust kell venni ha supportot akarsz. Pofátlanság, amit a gyártók művelnek. Vevőként (fan mi? pfff... :U ) elvárom, hogy a legalább 2 éves életciklus alatt ne sz@rjanak a fejemre. Nexusom van, de megmondom őszintén, nekem kinyílik a bicska a zsebemben az ilyenek láttán...

(#45) Zirowe válasza kolosanyi (#44) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nexus one nem biztos, hogy megkapja a hivatalos ics-t, ezt a google nyilatkozta. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#46) kolosanyi válasza Zirowe (#45) üzenetére


kolosanyi
veterán

De így is két főverziót kapott, azt is a leggyorsabban, mindenféle gyártói sz@rakodás nélkül. Valószínűleg a Nexus S is két főverziót fog kapni, meg a Galaxy Nexus is majd. Ez bőven túltesz a többi gyártó hülyeségein. Ja és akkor nem is beszéltünk az alverziókról.

(#47) hallerlaller válasza kolosanyi (#46) üzenetére


hallerlaller
addikt

mit is nevezünk főverziónak?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#48) blueMerle válasza hallerlaller (#47) üzenetére


blueMerle
veterán

1.x, 2.x.x, (tableteknél 3.x.x) és jelenleg 4.x.x

(#49) Blyan válasza blueMerle (#48) üzenetére


Blyan
félisten

Altalaban igaz ez, az androidnal ez nem igazan lehet igaz. A 2.0(2.1) koszono viszonyban sincs a 2.3-mal. A foverziok itt inkabb a nevesitett allomasokat jelentheti, nem?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) blueMerle válasza Blyan (#49) üzenetére


blueMerle
veterán

Őőő.. lehet hogy igazad van, ennyire nem mélyültem el a témában :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.