Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

okos lépés, jönnek a céges HTC-k, RIM gondolom örül :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) atike


atike
nagyúr

Erre kíváncsi leszek... Nem lesz az rossz dolog, ha céges követelményeknek is meg fognak felelni. Sőt.

"A tajvani gyártó szerint..." - háááát... Legyen nekik igazuk... Ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. Van kapcsolatunk több nagyobb céggel is (multi is, igen), de nem rémlik, hogy olyan hű de sok IBM dolgot használtak volna... Bár sosem figyeltem. Eddig. :)

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy SAP integráció is jól jönne :DDD

<< Heimdal >>

(#4) Domxc


Domxc
senior tag

Nem rossz, szeretettel varjuk. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) atike válasza Retekegér (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Nincs is más vágyam, mint hogy telón rögzítsem a munkaidőmet CATW-ben... :D :DDD

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Ezekből eddig nem volt sok...

(#7) sheep


sheep
addikt

jááj IBM-es vagyok én is
jó kis Lotus Notes a htc-n, még csak az kéne :D

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8) Dare2Live válasza sheep (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

na neee... nem hiányzik az ST a szabadidődben.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) Gusztáv válasza Retekegér (#3) üzenetére


Gusztáv
addikt

Iphone-ra régóta van alkalmazás SAP Business One-hoz. Hogy az ERP-vel mi a helyzet azt nem tudom.

Laci

(#10) Napfénysüti válasza Dare2Live (#8) üzenetére

Nekem se. :D
De azért kíváncsi lennék milyen IBM szoftverek lesznek elérhetőek HTC-ken illetve hogy csak az Androidosakon vagy a WP7-eseken is?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#11) Dare2Live válasza Napfénysüti (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Kerestem egyet.... sametime, symphoni viewer :))) , LotusLive... már pl van Androidra.

Hogy hivatalos e vagy sem azt nemtudom... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.