Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Porcerő

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Szerintetek?

(#2) core2:
Ha jól látom a hatóanyag ugyanaz és olcsóbb. Kösz a tippet!

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) Neil Watts válasza Huma (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szerintem ezzel többet érsz :)

[link]

sztanozs: Ma mondjuk ez is igaz.
DeFranco: lol ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) zolee5016 válasza Huma (#1) üzenetére


zolee5016
őstag

A mérettől függ a szopogatás ideje.. :DDD A nagyobb tartalmaz többet kvázi kevesebb nyelvcsapás elég.. :C Ja és a farával vedd a szádba..tehát menetirányba használható ;]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) sztanozs válasza Huma (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

A porcerősítők sz@rt sem érnek, hacsak nem részleges üvegporc-leválásod van - olyan területen, ahol még van a porc alatt vérellátás. Amúgy hízni lehet tőlük rendesen, ha egyébként ez a szándékod...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) DeFranco válasza Huma (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem kell hozzá rákot fogni. A legtöbb glükozamin szulfát forrás az úgynevezett "napkoktél".

Fogsz egy üveg kovászos uborkát a levét leöntöd, összekevered tejjel (a levet) és kiteszed a napra 3-4 napra. Ezért hívják napkoktélnak. Ez után kicsit lehűtöd, és fogyasztható is, nap 3 dl az ajánlott. Garantáltan nem lesz baja az izületeidnek.

Vagy legalább is nem ez lesz a legnagyobb problémád ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Huma válasza zolee5016 (#3) üzenetére


Huma
addikt

Kösz az instrukciókat! Látom te már használtál ilyet. :D

Gondolom hülyén venné ki magát, ha a buszon juttatnám be a megfelelő dózist. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Mister_X válasza Huma (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A rák glükozamin-szulfát segítségével építi be a páncéljába az ásványokat. A rákpáncél olyan, mint a porc, csak van benne mész, kalcium meg miegyéb, hogy kemény legyen.

Én nem szopogatnék semmi Dunából valót, pláne édesvízi rákot aminek nemigen lenne ínyére a dolog, sőt, csípne, rúgna, karmolna, hogy szabaduljon, arról nem is beszélve, hogy meg is fulladhat, lévén a rákok kopoltyúval rendlkezve. Ha szopogatod a szerencsétlen rákot és tegyük fel, hogy nem dobja fel a pacskert, maximum szépen kifényesítenéd a kosz, üledék és vízkő eltávolításával.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) zolee5016 válasza Huma (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

Igen ! Vasi révén a Rábán gyerekkoromba rengeteg volt.fogtuk őket ha kellett ha nem ,és 5 perc nyalakodás után mehettek tovább! na viccet félre ,én már évek óta nem láttam ezt a csodálatos állatot.Remélem nem ilyen gyógyszerkutatási célok miatt tizedelődtek meg.
Egyébként a porckopás nem igazán visszafoditható jelenség....az izületi bajok meg ott kezdődnek..
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Amúgy viccen kívül: vérképed milyen? Nem kevés a fehérvérsejted?

(#10) Huma válasza sztanozs (#4) üzenetére


Huma
addikt

Hízni? Nofene. Fogyi tablettáról már hallottam, de hurkanövelőről még nem.

(#5) DeFranco:
Oké már rakom is ki az ablakba. Majd mindig utazás előtt hajtom fel, hogy a hatása kitartson a hosszú út alatt. :D

(#9) DeFranco:
Még sosem nézték a vérképemet szóval nem tudom.
Hacsak véradás alkalmával nem vizsgálják erre is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) DeFranco válasza Huma (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem vizsgálják. Csináltass rendszeresen labort, lassan itt az ideje, később jól fog jönni. Hány éves vagy?

(#12) Mister_X válasza DeFranco (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

25 13

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Huma válasza DeFranco (#11) üzenetére


Huma
addikt

Mister_X majdnem jól tippelt.

32 vagyok. Szóval még a fenekemen a tojáshéj. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) DeFranco válasza Huma (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tényleg annyi vagy? Na, akkor már nem vagy vasból, csak alumíniumból, most jönnek csak a bajok, meg a problémák. Lesz ott még gerinc, meg prosztata, látás, hajhullás, első ősz hajszálak...

Csináltass legalább évente vérképet. Az alacsony fehérvérsejt szám (leukoplaenia azt hiszem) okozhat izületi panaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#15) zolee5016 válasza Huma (#13) üzenetére


zolee5016
őstag

Nemcsak a fenekeden van mész(már) :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#16) DeFranco válasza zolee5016 (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fenét, rosszul lát és beleült a bevásárlókosárba ;] :DDD

(#17) #72042496


#72042496
törölt tag

Azért az sem mindegy, hogy a fokozott terhelés mit jelent: korábban milyen igénybevétel volt, most milyen van és mióta, ill. mikor jelentkezett a fájdalom.

Nekem is problémás az egyik térdem, a Porcerő nem segített rajta.

(#18) Huma válasza DeFranco (#14) üzenetére


Huma
addikt

Becsszó, hogy annyi vagyok. :)

Az ízületeim viszont nem hinném, hogy emiatt fájnak. Sokkal inkább a túlzott igénybevételtől. (Nehéz tárgyak emelgetése.)
Orvoshoz csak akkor megyek ha már kúsznom kell. Tudom, hogy hülye dolog, de ez van. Régebben voltam párszor orvosnál, de soha nem tudtak semmiben segíteni. Ráadásul utálom is a rendelőket, kórházakat.
Nem ésszerű, de legalább nem rabolom a permanensen a váróban tobzódó nyuggerek idejét. :D

(#17) Balika911:
20-40Kg-os tárgyak emelgetése napi 8-10 órában. A könyököm és a vállam készül ki tőle.
Én sem hiszek az ilyen tablettákban, de gondoltam kipróbálom, hátha.

(#16) DeFranco:
Szemüveges vagyok, szóval a történeted fele igaz. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) DeFranco válasza Huma (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te tudod... a háziorvos beutal, jellemzően időpontot is tudsz foglalni hozzá, és évente egyszer ki lehet bírni a korán kelést meg sorra várást a labornál. Nekem mindegy, én szóltam.

(BTW egykorúak vagyunk, csak én szebb vagyok)

(#20) Huma válasza DeFranco (#19) üzenetére


Huma
addikt

Hogy lennél már szebb? Kék a fejed.
Persze az enyém is, de legalább nincs két béna antenna rajta. Ha legalább egy hidrogénatomot szimbolizáló jel lenne a homlokodon... :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#21) zolee5016


zolee5016
őstag

A melóm hasonlo 37 vagyok... Az üzemorvosin 2 éve azt mondták..annyit romlott a fizikai állapotom egy év alatt mint addig összesen....És tavaly valóban elkezdődött...Persze még nem kell temetni,de már érezhető nekem is a lassulás...a fáradékonyság..Csak húzni lehet az időt megállitani nem.De az orvosok sokat segithetnek az időhúzásban.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#22) Crystalheart válasza sztanozs (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hízni lehet tőle? Jobban, mint a multivitamintól? Ide vele! :Y

Nekem egyébként most a télen rettentően fájt a karomban az ízület. Napi 10-12 órában kisfejszével vágtam a fát az erdőben. Normális ez? Mert még csak azt sem mondhatom, hogy nincs hozzászokva a karom, mert tűzifát mindig vágok, egész évben, de az erdőtisztítás (~2 ha favágás utáni maradék összedarabolása és behordása édesanyámmal közösen, fejszével, télen) egészen kicsinált. Most már nem fáj, fél év alatt fokozatosan alábbhagyott, sőt, a gerincfájdalmaim is elmúltak lassan, mióta nem a vállamon hordom be az akácoszlopokat, de azért aggasztó, nehogy valami nagyobb gond legyen. Mert azért csak 24 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#23) Vakegérke válasza DeFranco (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor én miből vagyok 61 éves koromra? Papírból? :)

Gerincem rendben, prosztótata problémám nincs, normális mértékben hullik a hajam, de most is a akkora, mint a bemutatkozó írásomban látható.
No persze őszülök, de nagyon enyhén, szinte észrevehetetlenül.
Ami pedig a látásomat illeti, a korai "low radiation" monitor tett be neki közel 30 éve.

Nem feltétele az öregedés annak, hogy valaki lerobbanjon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Huma válasza zolee5016 (#21) üzenetére


Huma
addikt

Hát igen. Már öregek vagyunk. Hamarosan már ki kell váltanom a járókeretemet. :)

(#22) Crystalheart:
Ha hízni akarsz akkor igyál meg naponta egy korsó langyos, cukrozott hurkazsírt.

Ha valami rendszeresen terhelsz akkor terhelt leszel. Én az agyamat terheltem rendszeresen. :D
Próbáld meg felváltva csinálni. Fél órán keresztül egyik, majd másik kézzel. Én is így tettem. Rögtön át is húztam a fűrészt a jobb kezemen mikor balkézre váltottam. Szét is nyílt rendesen, mehettem a sebészetre vonattal. Ennyit az okoskodásról. :)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25) Crystalheart válasza Huma (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vegetáriánus vagyok. :D Fujj. :P

(#26) zolee5016 válasza Crystalheart (#22) üzenetére


zolee5016
őstag

Neked ez javallott!
j
Ettől lesz pár kilód +-ba
Nem megsértődni :N :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#27) Crystalheart válasza zolee5016 (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

Nem mintha nem fogyasztanék annyi állati zsiradékot és fehérjét, mint a nem vegetáriánusok, nem poénból tartjuk a kecskéket. Nem, egyszerűen nem tudok hízni. Fogyni annál egyszerűbben. Különös, mert sokkal kevesebb kajával a család többi tagjánál ez nem áll. Na de ez elég off.

[ Szerkesztve ]

(#28) DeFranco válasza Huma (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De legalább szépek a fogaim Laci... :DDD

(#29) sztanozs válasza Crystalheart (#22) üzenetére


sztanozs
veterán

A porcerősítő szerek elősegítik a hízást (zsírraktározást). Csak nem a szokákos helyekre - has, toka -, hanem derékra (meg fenékre) hízik tőle az ember....

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30) Huma válasza sztanozs (#29) üzenetére


Huma
addikt

Akkó kár volt befalnom azt a két kiló pacalt. :DDD

Úgyis le kéne szoknom a kóláról.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31) Crystalheart válasza sztanozs (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na, az nekem pont jól jönne, épp ott vagyok piszkafa. Mintha fűzőt hordanék. Kösz az infót. :D

(#32) #72042496 válasza sztanozs (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Már több Porcerő-kúrát is csináltam, de én ezt magamon nem vettem észre.

(#18) Huma: Nem csodálom, ez tényleg kemény munka. Remélem előbb sikerül hozzászokni, mint hogy tönkremenjenek bele a dolgaid. Állítólag megelőzésre is jó az ízületvédő, elősegíti a kenést. De elsőkézből ezt sem tudom se megerősíteni, se cáfolni..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Porcerő
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.