Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Somatom válasza zeon.hu (#600) üzenetére


Somatom
veterán

Ez még húzza. Közben hátha kijön valami új, tuti kütyü. Pl. óráról telóvezérlés, vagy sztereó füles nem lenne rossz feature.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#602) akaido válasza sbwolf (#537) üzenetére


akaido
addikt

Üdv!
Így utólag több hónap távlatából is köszöntem szépen a tippet amit így közkinccsé tettél, mert nekem segített a Huawei Wear e régebbi verzióra való visszaállás.
Egy P8 és egy Talk Band 2 sikeres párosítása és reggelés után a későőbiek folyamán EMUI frissítése után a korábbi regisztrációs adatokat nem fogadta el a Wear szoft.
Visszaolvasva a fórumba már Somatom kollégának is volt hasonló baja, és az általad javasolt 15.02.305-ös verzió regisztráció kérése nélkül simám működik, szóval köcce szépen! :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#603) zeon.hu válasza Somatom (#601) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sajnos nem látom, hogy lenne gyártó, aki erre haladna.
Pebble annyit tud, hogy értesítés esetén az óráról meg lehet nyitni az alkalmazást, ha azon akarod olvasni vagy nem elég az előre megírt (beépített vagy általad felvitt) rövid válasz.
A Talkband is csak fényképezni és telefont megkeresni tud.

#?*@&!

(#604) Somatom válasza zeon.hu (#603) üzenetére


Somatom
veterán

A headset nálam alapkövetelmény. Ha nem lenne az, akkor egy Androidot futtató órával síma ügy lenne a telóvezérlés. De, egy hangvezérléshez a Talkband -ben is adott minden szükséges hardverelem. Csak a szoftveren múlna.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#605) zeon.hu válasza Somatom (#604) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha megcsinálod... :)
Mert egyelőre a gyártók nem erre mennek, bár elég logikus irány lenne.

#?*@&!

(#606) Somatom válasza zeon.hu (#605) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom megcsinálni, mert a Talkband segédalkalmazását kéne átírni hozzá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#607) zeon.hu válasza Somatom (#606) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az meg nem nyílt sajnos.

#?*@&!

(#608) Somatom válasza zeon.hu (#607) üzenetére


Somatom
veterán

Dehogyis! Még a végén valaki jobbat csinálna, mint a Huawei. Meg, le tudná tiltani azt, hogy a teló a teljes névjegyzéket és híváslistát elküldje a Huaweinek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#609) lejbi


lejbi
tag

Hello Mindenki

a jézuska hozott eby b3-at. Ha valakit érdekel, teszek fel ide (vagy privátba) esz saját leírást, véleményt róla.

Üdv: Lejbi

(#610) zeon.hu válasza lejbi (#609) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt a B3 topik, bár gyakorlatilag mintha nem is lenne :)
Ha oda beteszed majd a leírást, ide jöhet linkelve.

#?*@&!

(#611) lejbi válasza zeon.hu (#610) üzenetére


lejbi
tag

Hello

mivel az a topik szinte "halott", nem látom sok értelmét oda beírni. Én arra gondoltam, ha valaki váltás (vásárlás) előtt áll, annak szívesen összedobtam volna 1 gyors összehasonlítást.

Üdv: Lejbi

(#612) Somatom válasza lejbi (#611) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem tetszene. Még működik a T2, de középen ketté van repedve a kijelző, úgyhogy bármikor beadhatja a kulcsot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#613) zeon.hu válasza lejbi (#611) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hadd jöjjön! :)

#?*@&!

(#614) lejbi válasza zeon.hu (#613) üzenetére


lejbi
tag

Na akkor lássuk:

én az ebayon lőttem 19000 ft szállítással. Egy ideje már nézem. Ez fix áras volt (doboz nélkül, de 1 tartalék fülessel). A licitálósak felmennek 25000-30000-ig is. A régi még jó, de már 2 éves lessz, s csak 2-3 napot bír ki már.
Különbségek:
- szerinrem kényelmesebb a viselése, és jobban is néz ki (enyém aranyszínű+bőrszijjas kivitel).
- az értesítéseket (viber, sms, face,mail) el lehet olvasni a kijelzőn, nem kell egyszerre a telefon
- könyebb kivenni. A két gomb benyomása után egy kicsit kiemelkedik a helyéről
- 10 db telefonszámot tud tárolni, s hívni lehet direktbe róla
- magyar nyelvű a menü
- fitnessz részben van hegymászás is, de én csak a headset miatt használom
- alapkijelző alján mutatja a napi lépéseket
- a fényerőt nekem alapból szabályozza (van egy érzékelő a kijelzőbe)
- 4-5 napot is kibír a körülményektől függően

Én már csak ezt venném, nem a másikat. De szerintem néhol el van rugaszkodva az ára (a jófogáson van 45000 és 98000 Ft ért is)

Üdv: Lejbi

(#615) Somatom válasza lejbi (#614) üzenetére


Somatom
veterán

A 10 db. telefonszámot egyénileg lehet "beprogramozni"? Ez a híváslistától függetlenül, bármilyen 10 szám lehet? Nevet is lehet hozzá társítani, vagy csak szám alapján lehet választani a 10 közül?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#616) MaciLaci1970 válasza lejbi (#614) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Tényleg jó áron vetted, mert jelenleg 25eFT alatt nem lehet találni az e-bay oldalán.
Most viszont a B2 érhető el akciósan cca. 15-ért szintén ott

(#617) lejbi válasza Somatom (#615) üzenetére


lejbi
tag

A Huawei wear programban van egy menüpont a telón, ott lehet felvenni a 10 telefonszámot. Mivel a telefonkönyvből veszi, ezért a név alapból szerepel.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Lejbi

(#618) Somatom válasza lejbi (#617) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!

Zeon.hu:
Tudod, hogy miért kérdeztem. :) Rootolt teló esetén itt a lehetőség parancsindításokra. Pl. felveszel egy "GPS be" névjegyet, bármilyen számmal. Indítod a hívást, a Robot azonosítja a számot, megszakítja a hívást és végrehajtja a GPS bekapcsolását.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#619) zeon.hu válasza Somatom (#618) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, erre gondoltam :)
Sajnos a Pebble erre nem jó, se a B2 (az csak az utoljára bejövő számot tudja hívni).

#?*@&!

(#620) 128bit válasza lejbi (#614) üzenetére


128bit
tag

Hivás minőségben ,erősségben jobb a b3 ?

Gondolkozom egy ideje b3 on ,de én munka közben mindig oda ütöm az orát,úgy néz ki ,h én nyaranta elfogyasztok egy b2 -töt :)
Sok lenne fél évente 30 ezerért headsettet venni :D

Az elmúlt 2 évben vettem 3 B2 -öt mind használtan ,pár hetesen 12-15 ezerért,ennyi még bele fér

[ Szerkesztve ]

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#621) lejbi válasza 128bit (#620) üzenetére


lejbi
tag

Hello

én úgy vettem észre, hogy jobb a a minősége. Hívás közben hangosítani is lehet. Volt, hogy olyan jóra sikerült, hogy már zavaróan hangos volt.

Sajnos nem fogyott belőle annyi, mint a b2-ből, emiatt magas is az ára.

Üdv: Lejbi

(#622) zeon.hu válasza lejbi (#621) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A B2-t itthon is, külföldön is sok szolgáltató telefon mellé adta, ezért lehetett olcsón hozzájutni.
Sajnos a B3 már nem került be.

#?*@&!

(#623) 128bit válasza lejbi (#621) üzenetére


128bit
tag

Szia
Néztem ,h van már rajta Gorilla Glass védő üveg.
Neked van valami karc vagy hiba rajta?

Hmm 2x pár ezret adnék érte,szerintem elkezdek vadászni egyet a világhálon :)

Nekem minap is nagyon halk volt vezetés közben a B2 ,Teherautoval mentem és alig halottam mit beszélnek ,nyomnom kellett a fulembe befelé a gépezetet :)

[ Szerkesztve ]

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#624) MaciLaci1970 válasza 128bit (#623) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Szia!

Lehet félreértem, de a B2-es hangerejét is lehetséges bizonyos korlátok között változtatni.
Amennyiben lentről felfelé simítom a kijelzőt növeli ellenkező irányú mozgásnál csökkenti azt.
Persze ez csak egy bizonyos hangerő szintig lehetséges és nem tudom ez hány % lehet a B3-nak. :F

Üdv: Laci

(#625) lejbi válasza MaciLaci1970 (#624) üzenetére


lejbi
tag

Hello

tudom, hogy azét is lehetett állítani. Szerintem a b3 hangosabban és tisztábban is szól.

Üdv: Lejbi

(#626) 128bit válasza MaciLaci1970 (#624) üzenetére


128bit
tag

Persze ,a max hangerő kevés !
Ha nincs zaj ,vagy csak minimális akkor jo,de ha van valami menetzaj pl akkor már nem hallasz jol !

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#627) lejbi válasza 128bit (#623) üzenetére


lejbi
tag

Hello

én is használtan vettem az ebayon. Nincs karc a kijelzőn. Egyszer megjelent egy vízszintes fehér pixelcsík a kijelzőn, de nem volt zavaró. Most vetem észre, hogy már eltűnt. Nekem kb 4 napot kibír 1 töltéssel.

Ha tudsz találni, szerintem megéri az árát 2x ezer pénzért.

Üdv: Lejbi

(#628) PubliCat


PubliCat
tag

sziasztok,

Tudtok ajánlani valami beszerzési helyet ami megbízhatüó is?

sajnos kifottt a termék, msot keürlt egy kezeim közé, nagyjából 1 hétre, és eléggé begyere kütyü :)

ÜDv.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#629) Somatom


Somatom
veterán

Honnan tudja ez, hogy bringáztam? Két éve nem ültem bringán. Most tekertem egyet és mutatja. Besz..ás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#630) zeon.hu válasza Somatom (#629) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyszer mintha írtam volna róla :D
Talán egy frissítéssel került bele, de csak időben mutatja, megtett távot az alkalmazásban sem.

#?*@&!

(#631) Somatom válasza zeon.hu (#630) üzenetére


Somatom
veterán

Nem is érdekel, nem vagyok én akkora sportember. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#632) PubliCat válasza Somatom (#631) üzenetére


PubliCat
tag

Nekem a vezetesre irta a bringt ki.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#633) Somatom válasza PubliCat (#632) üzenetére


Somatom
veterán

Azt nekem gyaloglásként jegyzi. Felemeltem maximumra a napi "lépésnormát", mert már délben Winner voltam. Vágom én, hogy kemény dolog ez a kamionozás, meg is érdemlem a jutalom-tüzijátékot, csak azt nem értem, hogy akkor miért hízok? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#634) 128bit


128bit
tag

Helló mindenki
Vettem egy talkband 3 at ,2 hetesen 22 ért.
Így már vállalható az ár. 😀
Fasza a cucc ,tényleg sokkal jobb a hang ,bt is messzebbre visz úgy veszem észre.

Nyomkodom este és írok majd .

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#635) zeon.hu válasza 128bit (#634) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Várjuk a beszámolót!
Igen jó áron vetted!

#?*@&!

(#636) Somatom válasza zeon.hu (#635) üzenetére


Somatom
veterán

Jelentem, Talkband -ről indított fényképező exponálásra megy a Voice Speed Dial. :) Sok értelme nincs, mert ehhez a Talkband -re kell nézni és akkor már megette a fene az egészet. De, működik. Jó lenne, ha inkább az utolsó szám hívására indulna a VSD, de az meg csak akkor működik, ha kipattintom a Talkbandet a házból. Amíg a házban van, addig hiába nyomkodom a bekapcsoló gombot, nem indul a hívás. Jó lenne tudni, hogy ez a B3 -nál is ugyanígy működik-e.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#637) zeon.hu válasza Somatom (#636) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:C

Sajnos kevés itt a B3 + Robot használó ahhoz, hogy tesztelhessük.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#638) Somatom válasza zeon.hu (#637) üzenetére


Somatom
veterán

Ehhez nem kell Robot, csak B3. Lehet-e kimenő hívást indítani a B3 -mal kipattintás nélkül és ha igen, akkor hogyan? Ha megy csak hardvergombra, akkor jó. Ha viszont csak úgy, hogy a kijelzőn kiválasztok egy nevet és/vagy esetleg még ki is kell pattintani a fülest, akkor ugyanott tartunk, mint az exponálós módszerrel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#639) zeon.hu válasza Somatom (#638) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1 hete írta a kolléga fentebb, hogy vett egyet, talán leteszteli majd.

Egyébként milyen eseményt állítottál be a VSD indításához?
Kamera fókuszba kerül?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#640) lejbi válasza Somatom (#638) üzenetére


lejbi
tag

Hello

hívás menete b3:

-b3-on menüből kiválasztod a hívni kívánt névjegyzéket
-ráböx, hogy hívás
-(mutatja is animálva)kiveszed a helyéről, és utána tárcsáz

Üdv: Lejbi

(#641) zeon.hu válasza lejbi (#640) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Tehát ezt is ki kell pattintani a hívás kezdeményezéséhez.

#?*@&!

(#642) Somatom válasza lejbi (#640) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Akkor ez felejtős. Ha van lehetőségem ránézni az órára, akkor az exponáló menüvel sem bonyolultabb indítani a VSD -s hangvezérlést. Autós üzemmódhoz pedig fogok rendelni egy valami ilyesmi bluetooth gombot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#643) Somatom válasza zeon.hu (#639) üzenetére


Somatom
veterán

"Egyébként milyen eseményt állítottál be a VSD indításához?
Kamera fókuszba kerül?
"

Bocs, ezen átsiklottam! Hirtelen ötlettől vezérelve, megnéztem, hogy mit reagál a telóm arra, ha "csak úgy" indítok a Talkbanden egy exponálást. Mivel nem volt hozzá rendelve alapértelmezés, ezért dobta az alkalmazásválasztót és a listában ott volt a VSD. Innentől bonyolódik a dolog, mert a Talkband egyben audió kapcsolat is, és a VSD innen várja az inputot. Szóval, a hangbevitel idejére ki/be kell kapcsolgatni a BT kapcsolatot. Három parancsot kellett hozzá összehangolnom, hogy Talkband -ről és telón érintés inputról is működjön. Most kinéztem a neten három rugóért egy BT exponáló gombot. Holnap megveszem, és kipróbálom azzal is. Ha működik, akkor problem solved, a többi már játék a Robottal (amit meg szeretünk :) ).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#644) zeon.hu válasza Somatom (#643) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha a gombbal működik, az már haladás lenne!

#?*@&!

(#645) Somatom válasza zeon.hu (#644) üzenetére


Somatom
veterán

Elég ostoba egy kütyü, de sikerült kibabrálnom vele. Alapértelmezetten gombnyomásra frissítteti a telóval a pozícióját, majd dob egy buboréküzenetet, hogy "Position success". Innentől síma ügy, csak meg kell adni a Robotban eseménynek és indulhat a VSD.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#646) Somatom válasza zeon.hu (#644) üzenetére


Somatom
veterán

Bafffameg!!! Nem lehet összehozni, hogy megférjen a Talkband -del. Sajnos, ki kell hozzá kapcsolni a Talkband hangátviteleit. :W

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#647) zeon.hu válasza Somatom (#646) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért, ugyanaz a bt protokoll?

#?*@&!

(#648) Somatom válasza zeon.hu (#647) üzenetére


Somatom
veterán

A VSD eddig sem működött a Talkband -del. Ha a Talkband audióátvitele aktív, akkor a VSD nem a teló mikrofonján, hanem a headseten keresztül várja az inputot. Az meg nem jön össze, mert a Talkband mikrofonja a tokban inaktív. Ezt úgy hidaltam át, hogy a VSD input figyelés idejére kikapcsoltattam a bluetooth -t, majd utána vissza és kényszerítettem az újrakapcsolódást. A bibi az, hogy ha a telón szűnik meg a BT, akkor ez a BT gomb később már nem tud magától visszacsatlakozni. Meg kell nyitni hozzá a kliensalkalmazását és abban kell manuálisan csatlakoztatni. Kicioccó butagomb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#649) Somatom


Somatom
veterán

Lesz folytatás?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#650) zeon.hu válasza Somatom (#649) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sokat kéne tudnia és jó árban kéne lennie, egyébként marad a Pebble a kezemen :)
A vízállóság, a rövid válaszok lehetősége, stb. sokat nyom a latban.
Talkband már csak kerékpározás közben van rajtam (akkor is csak hosszabb úton).

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.