Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem nyerte meg a szívem...még mindig szimpatikusabb a MiBand. :U

B.Cs.

(#2) r3dsnake válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En is igy vagyok vele. Ertesites nelkul sok ertelme nincs, hihetetlen, hogy egy kijelzovel rendelkezo eszkoznek ez kimaradt. Remelem amugy lesz majd ujabb, kijelzos MiBand, mert az alap valtozatot is nagyon csipem, de a jelzesek jol jonnenek.

(#3) Csapoati válasza r3dsnake (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaja, én is gondolkodtam a MiBand meg a Talkband B1 között, de messze nem éri meg utóbbi a felárat. Ez meg még giccses is szvsz, nem nőies (más színben is). A kijelzős MiBandre meg nyomok egy +1-et. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) r3dsnake válasza Csapoati (#3) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mivel van belso oraja a MiBandnek en pl. remindernek is hasznalom. Pl ha mennem kell valahova vagy gyogyszert bevennem, beallitom, hogy rezegjen es arrol eszembejut. A nap nagy reszeben nincs is aktiv kapcsolatban a telommal. ha lenne kijelzoje, akkor latnam lenyeget a folyamatos kapcsolatnak.

[ Szerkesztve ]

(#5) Spancho válasza r3dsnake (#4) üzenetére


Spancho
őstag

Kiskoromban féltem az ágyam alatt lakó 'szőrös kéztől' :D
Ez az első kép mélyen érintett...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) ALBY


ALBY
senior tag

KITT, szálj ki a kocsiból!

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#7) bollokcs80 válasza Csapoati (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ne gondolkodj, simán jó a MiBand. Olcsó (itthon is), nagyon jó a szoftvere, az akksi 3-4 hétig bírja egy töltéssel. Olvasd el a tesztemet, LOGOUTon, ha érdekel.

B.Cs.

(#8) r3dsnake válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

2 honapja hasznalom, nincs min gondolkoznom. :)

(#9) Csapoati válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is megvan már 1,5 hónapja. A vétel előtt gondolkodtam ennek az elődjén meg a MiBanden. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

ez így csalódás.
huawei oldalán nézegetve azért számítottam az értesítés kezelésre, időjárás kijelzésre,stb.
ezeket persze egy frissítéssel még megkaphatja, ahogy a B1-em funkciói is bővültek/javultak utólag.
külsőre maradnék a feketénél, örvendetes a bújtató megjelenése a szíjon.

a B1 telefonhoz érintéssel (NFC) is párosítható. ez vajon kimaradt vagy csak a teszt közben nem lett próbálva a B2-nél?

#?*@&!

(#11) #86973952


#86973952
törölt tag

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Tetszeni tetszik, a kialakítása is egyedi, jól is jönne ha értesítene.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) tomi940713


tomi940713
csendes tag

akárki akármit mond a dizájn nagyon ütt sött szerintem most a huawei csinálja a legszebb készülékeket

kardos tamás

(#14) helixP


helixP
nagyúr

Sem zene irányítás, sem értesítés. Sajna ez nekem nem :(

Vicces, hogy a Huawei a Huawei-jel nem tudott maradéktalanul együttműködni.

(#15) draco31


draco31
veterán

Ez így drága. Na meg hol a gumiharang, ha a csuklón a kütyü mert ahogy látom, azt külön kell a zsebben hordani, vagy nem jól gondolom?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) zeon.hu válasza draco31 (#15) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem jól gondolod: a szíjba kell beletenni magával az eszközzel együtt, belül van erre hely kialakítva.
tehát nem kell levenni-feltenni rá.
fentebb linkeltem a huawei oldalát, ott látható az egyik képen a belső "zseb".

fentebb vannak videó linkek, azokon az értesítés jelzéssel kezdenek, a huawei hivatalos oldalán is ez van.
pont ezért nem értem én sem, elég blama lenne egy ilyen ficsőr reklámozása majd kihagyása.
lehet, hogy az appon belül rá kéne nézni a talkband frissítésére.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fűű, annak a doboznak elég "ócó műanyag" érzete van (röhej így a büszkélkedő "Huawei design" felirat rajta). A fénylő kijelző felület meg még a reklám fotókon is sántít... No és +10ezer egy vékonyka bőrszíjért?! :F Na ne röhögtessenek... :N

(#18) zeon.hu válasza SunMount3r (#17) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

átlátszó. mégis miből legyen, zafírüvegből?
(a motoromat japánból deszkából készült dobozban küldték, festékszóróval ráfújva a felirat, szerinted reklamálnom kellett volna?)
ilyenbe belekötni, siralmas...
ha hiba van benne-mert jelenleg úgy néz ki, hogy van-akkor azt ne itt keresd.

#?*@&!

(#19) Bone123 válasza #86973952 (#11) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Androidos és iOS-es eszközzel is próbáltuk, nem jöttek értesítések. Az androidos appban nem is volt opció, az iOS-esben viszont akadt egy pipa az értesítésekre, de se SMS, se email vagy más értesítés nem érkezett a TalkBand-re a jelenlegi firmware-en és szoftververzión.

(#20) zeon.hu válasza Bone123 (#19) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kicsi az esély rá, de néztétek, hogy nincs-e a talkbandre frissítés?
(alkalmazáson belül kereshető)

#?*@&!

(#21) draco31 válasza zeon.hu (#16) üzenetére


draco31
veterán

Akkor úgy oké a dolog.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#22) SunMount3r válasza zeon.hu (#18) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sorry, first impressions, you know... :U Ez jutott róla eszembe és leírtam, ennyi. Remélem nem baj. A doboz persze lehet a "kit érdekel kategória", de ennyi pénzért jobban is összehangolhatták volna a minőséget. A fényáteresztő anyagok tükröződnek, ez tény, de léteznek már különböző bevonatok amikkel ezt redukálni lehet. Ha 60K-ért erre nem futja, akkor bocsi. Amúgy engem egyik se zavar, nem az én "korosztályom" ez a termék, de azért lehet róla véleményem... :) A siralmasságot meg másban keresd, ne bennem, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23) zeon.hu válasza SunMount3r (#22) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

természetesen, csak szerintem másodlagos kérdés a csomagolás.
főleg annak fényében, hogy a csúcstelefonokat is egyszerű papírdobozban adják, még ha csilivili is a kinézete :)
60K szerintem (nekem) is sok, de ha a B1 40K-s indulóárát nézem, ahhoz képes nem túlzó, feltéve persze ha hozza azt, amit ígértek.
és főleg úgy nem sok, hogy bontatlan, garanciális B1-hez már 15-20K körül hozzá lehet jutni, így várhatóan a B2 ára is jelentősen csökkenni fog pár hónapon belül.

#?*@&!

(#24) r3dsnake válasza SunMount3r (#22) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk a 15 dolcsis Xiaomi MiBand-nek is átgondoltabb csomagolása van ettől.

[ Szerkesztve ]

(#25) zeon.hu válasza r3dsnake (#24) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, meg az After Eight csokinak is.
képzelem, milyen sokszor hordod magadnál és mutogatod, milyen faca a csomagolás :))
nyilván ezt látja meg az ember elsőnek, de ez alapján ítélni szerintem hiba.

#?*@&!

(#26) #86973952 válasza Bone123 (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor valami nem stimmel. :) Egyébként nem kétlem, hogy nálatok nem jelzett.

zeon.hu + nlpK:
Számomra az a legjobb doboz, amit össze lehet laposra hajtogatni, és ha később szükség lenne rá, akkor az eredeti állapotára ragasztgatás nélkül visszaállítható.

(#27) zeon.hu válasza #86973952 (#26) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na ja.
Legyen bármilyen prémium kinézete, úgyis a szekrény alján végzi.

#?*@&!

(#28) helixP válasza zeon.hu (#25) üzenetére


helixP
nagyúr

+1

A csomagolás ami a legkevésbé érdekel. Ha lehetne egy cikket ezresekkel olcsóbban venni, nekem nejlonzacsiban is megfelelne.

(#29) Bone123 válasza zeon.hu (#20) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Néztük, feltettünk egyet, a dolog nem változott.

(#30) Luck Dragon

Szép ívek, és kialakítás, a szín is hozzá illik, tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) RBJ


RBJ
addikt

És arra nem gondoltak, hogy az emberek nagy része nem ezt a stílust képviseli. Ez csak alkalmi viselet.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#32) zeon.hu válasza RBJ (#31) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

van fekete és fehér is, nem bőr szíjjal.

#?*@&!

(#33) csapee


csapee
senior tag

Azért második kiadásra a James Bond feelingen kívül illett volna vmi értelmes funkciót is belerakni. :U Menthetetlenül buta :(((

Csapee

(#34) c4


c4
őstag

Egy teljesen felesleges kütyü. Márkafüggetlenül. Aki órára vágyik az vegyen egy jó mechanikus órát és kész. A telefon meg úgyis a zsebében van.

(#35) Csapoati válasza c4 (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem te vagy a célközönség, de ebből ne általánosíts.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) r3dsnake válasza c4 (#34) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy teljesen felesleges "összehasonlítás".

(#37) zeon.hu válasza c4 (#34) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

aki autóra vágyik, az meg vegyen ferrarit.
ha van 5 gyereke, akkor is, meg ha trágyát szállít, akkor is...
neked nincs rá szükséged, megértettük, de ne döntsd már el helyettünk, hogy nekünk mi kell!

#?*@&!

(#38) Felhasználom


Felhasználom
tag

Sziasztok!
Sztem nem néz ki rosszul, de egy picinyt drágállom. Am lehet mérni az applikációval azt is, hogy mennyit bicikliztél??

[ Szerkesztve ]

(#39) zeon.hu válasza Felhasználom (#38) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#40) Fejvadi válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1
Nekem is.

(#41) Juliuska


Juliuska
senior tag

a teszt konklúzióit olvasva, igencsak meglepődtem, h mennyire gyerekcipellőben toporog még ez a technika...pedig borítékolható volna a siker egy jól összedobott kütyü piacra kerülésekor...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#42) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem hivatalos értesülés szerint a Huawei dolgozik az értesítések megjelenítésén, de egyelőre nem ígérnek semmit.
Nem hangzik túl jól :)

#?*@&!

(#43) ataman


ataman
aktív tag

Tegnap óta használom én is Talkband B2-t egy P8-assal. Az órát frissítettem a telefonról a Huawei Wear app-al egy új build-re (21.10.07.11.01). Itt a changelog:

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#44) francizj válasza ataman (#43) üzenetére


francizj
tag

Ha kérhetlek, akkor írnál pár sort mit tud :R ... csak ez miatt venném a P8-at T-től
Főleg az értesítés érdekelne
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#45) ataman válasza francizj (#44) üzenetére


ataman
aktív tag

A bejövő hívásokat jelzi a B2 az biztos (SMS és más app üzenete nem jelenik meg), jelzi az időt, nagyszerű bluetooth headset (most már állítólag a hangerő állítás is működik hívás közben - még nem próbáltam), tök jó, hogy mindig kéznél van. Én mégis azt csípem benne a legjobban, hogy automatikusan feloldható vele a képernyőzár ha bluetooth közelségben van.

A fit funkciók szerintem eléggé komolytalanok, de jópofák. Nem csak ennél az okos karkötőnél, de szvsz úgy általában is. Szerintem a kijelzett értékeket nem nagyon szabad elhinni. Talán csak az alvásidő volt az, ami nálam eddig hihető volt. :)

B2 + P8 nagyon jó választás. De főleg a P8 tudását fogod nagyra értékelni!

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#46) francizj válasza ataman (#45) üzenetére


francizj
tag

Köszönöm :R
Hanggal vagy rezgéssel jelez?
Kb. mennyi időnként kell tölteni

(#47) ataman válasza francizj (#46) üzenetére


ataman
aktív tag

Rezgéssel jelez, önálló hangja nincs a karpántnak. A telefon csörög mellette, ha nincs lehalkítva.

5 napja van meg, kétszer tettem töltőre, de eddig csak kétszer használtam headset-ként. Éjszakára kikapcsoltam a bluetooth kapcsolatot a telefonnal illetve a palm motion-t (kézmozgás érzékelést) is, hogy kézmozgáskor ne jelenítse meg sötétben az időt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#48) francizj válasza ataman (#47) üzenetére


francizj
tag

Vezetésnél használnám headset-ként, gondolom könnyen kivehető :K

(#49) ataman válasza francizj (#48) üzenetére


ataman
aktív tag

Arra teljesen szuper. Könnyen kivehető és felhelyezhető. Persze kicsit szokni kell, főleg annak aki, nem használ headset-et rendszeresen, de teljesen jól működik.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#50) francizj válasza ataman (#49) üzenetére


francizj
tag

Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.