Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz cellpeti #12710 üzenetére

    " ... ha megjön a DAC majd írd meg pls ... " - természetesen :)

    "P20 jobb?" - mire gondolsz? Zenei szempontból. Személyes tapasztalatom nincs, de a külföldi tesztek alapján ugyanolyan halk, ill. közel azonos minőségű, mint a P10. Én már csak ezért sem váltok majd P20, mert nekem ez nem lenne előrelépés.
    Egy kis érdekesség a Phone Arena-ról:
    Headphones output power (Volts) - minél nagyobb, annál hangosabb tud lenni egy fülessel
    P10: 0.29, P20: 0.21, SGS9: 0.75, LG V40 ThinQ: 1.07

    (#12712) sityupityu
    "Mármint a hibákra gondolsz?"
    Nem. Arra, hogy van-e benne egy kezes / ujjas zoom és, hogy lehet-e hyperlink-eket készíteni benne.

    (#12713) dreta
    Én már faggattam más Huawei telefon tulajokat (pl. P20) és azt a választ kaptam, hogy nincs gond az ilyen felvevőkkel. Az más kérdés, hogy a Google (hogy szomorodjon meg) nagyon küzd ellenük. Ugye ott van a korábban már általam is említett új policy, aminek hála ezek a szoftverek nem tudják azonosítani a hívó felet. Annak a programnak a fejlesztője, amit én használok bele is vágott egy alternatív verzió publikálásába az XDA-n. A vége pedig az lesz - szerintem - hogy ott fogja hagyni a Play!-t. Kinek jó ez??

    (#12720) CJ4567
    Januári frissítés? Na, az érdekes.... mi itt már márciusnál járunk.

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz cellpeti #12710 üzenetére

    Megjött :)
    Sajna a fülesem benn maradt a munkahelyemen, így egy blutooth-os (van hozzá kábel) olcsó fejhallgatóval tesztelem épp. Az első benyomások nagyon pozitívak. A hangerő / dinamika érezhetően (nem kell hozzá vájt-fül) jobb. Egyelőre "legdurvább" firmware-el tesztelem (háromféle van hozzá). Ezzel a 24-bit/192khz a csúcs (Windows alatt szépen lehet kapcsolgatni). Majd pár nap / hét múlva jelentkezem még további tapasztalatokkal. Igazából a - megnövekedett - fogyasztástól tartok egy kicsit (majd ezt is kitesztelem...)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés