Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) tomboy0013 válasza rbertkrl (#19) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem nézek le senkit, és mindenkinek megvan a maga igaza ;) Én okosan vásárolok annyit tudok, hogy más mit csinál az nem izgat, csak senki se higgye azt hogy hitelre jó vásárolni. Ez egy ügyes mese amit szinte mindenkivel megetetnek. És szúrja a szemem, hogy van aki ezt meg jó döntésnek is gondolja, holott ez butaság. És ha már egy nyilvános fórumon vagyok megosztom amit gondolok akár tetszik akár nem. Ahogyan ezt bárki megteheti ;)
Egyébként van bőven értékesítői tapasztalatom és csak a saját több éves tapasztalatom alapján tudom azt mondani, hogy az emberek zöme borzasztóan suta, de tényleg meglepően azok. Pénzügyben volt közel 300 ügyfelem akiket saját erőből szereztem (több mint 1000 találkozó kellett ehhez). Ilyen létszámból már komolyabb piackutatásokat szoktak csinálni. Meg még dolgoztam telós boltban, szolgáltatónál stb. Amikor azt hiszitek ítélkezem vagy lenézek embereket azok számomra megalapozott tények és nem csak elméleti síkon találtam ki, hogy milyenek lehetnek az emberek (mint itt sokan monitor vagy kijelző előtt ülve teszik). Ha elhiszed, elhiszed ha nem meg nem, a véleményem akkor sem fog változni.
De mint írtam okosan is lehet ezt csinálni, de nem az a jellemző ezért ne biztassuk az embereket az eladósodásra, vannak erre célzott reklámok is amiket termeszetesen az ügyfél megfizet a hitelben. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.