Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adabra

    senior tag

    válasz GeoJoe #311 üzenetére

    Az időt mutatja. A bejövő hívásokat is mutatja és jelzi rezgéssel. Az elmulasztott hívásokat nem mutatja (hacsak nem jön róla később SMS, mert az üzeneteket ill a beállított alkalmazások értesítéseit is jelzi).

    Sajnos azt sem tudja, hogy ha bluetooth hatókörön kívül mész a telefontól, majd visszatérsz, akkor ismételt csatlakozáskor jelezné a közben érkezett értesítéseket (pl. nem fogadott hívás, stb). Ez szerintem hasznosabb volna, mint a sárkányreptetés vagy kötélhúzás aktivitás követése...

    Mint ahogy az is hasznos volna, ha működne a GPS, ha a karperecről indítjuk a futás vagy bármilyen szabadtéri edzés követését (természetesen feltételezve, hogy a telefon nálunk van az edzés alatt, ugyanis annak a GPS-ét használja). Ez csak Honor/Huawei telefonon működik. Telefonról indítva az edzést működik a GPS edzés közben, de ilyenkor nem jelzi az intervalllumokat (pl. rezgés megtett km-enként vagy bizonyos időközönként).

    Még annyit, hogy a rezgés lehetne erőteljesebb. Ugyan van egy beállítási lehetőség erre vonatkozóan (erős/lágy/nincs), de valójában ez nem az erősségét állítja, hanem a hosszát.

    Egyébként amit tud, azt nálam stabilan tudja: nincsenek kapcsolódási problémák (Pixel 4a telefonnal), és az üzemidő is rendben van (10-14 nap úgy, hogy sok hívást és értesítést kapok, heti kb 4 edzés követés van, de éjszakára leveszem).

    A kijelző és a kütyü fizikai mérete szerintem optimális. Én nem bántam meg, hogy ilyenem van, de lehet, hogy most mást választanék. Remélem segítettem a döntésben.

Új hozzászólás Aktív témák