Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A billentyűzet nálam megy, de sajnos a kiosztást nem tudom átállítani qwertz-re, alapból pedig qwerty-ra van téve.

Blinkfeedhez szükségesek lehetnek:
Facebook for Blinkfeed
Google+ for Blinkfeed
Linkedin for Blinkfeed
Instagram for Blinkfeed
Twitter for Blinkfeed

Sima apk telepítéssel használhatóak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

HTC-t kel venni. :DDD

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) enginev3.0 válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Inkább vettem egy m9 árának feléért egy erősebb 1+1-et, de természetesen a legközelebbi remek alkalomnál visszatérek :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Steve1207 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Steve1207
veterán

Hehe, jól tetted, pont ezen gondolkodtam már pár hónapja. Anno láttam a Sense 6-os app portokat Blinkfeeddel és valahogy mindig visszakeveredtem oda. Aztán már Sense 7 is, most pedig lehet még jobb dolgok sülnek ki az egészből, hogy a htc resources framework és a többi eltűnik droid 5.1-től, ha jól láttam.
Úgyhogy, ha a HTC nem dob valamit az Aero-val (vagy az M7-em nem döglik be), akkor hasonló köntösben csatlakozok.
(XDA OnePlusOne topicban van egy srác, pár napja láttam, hogy egy One X-es csoportból vált ki anno és most ott nyomul a saját Sensesített romjával :) )

Az írás klassz, ennél nem kell több annak, aki mókol.

.

(#5) enginev3.0 válasza Steve1207 (#4) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt a romot még nem láttam, bár jobban örülnék egy komplett sense port romnak, de azt hiszem az kicsit nagy kihívás lenne bárkinek, ezért nem is nagyon van non sense telefonokra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) Steve1207 válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Steve1207
veterán

[link]
Most, hogy a htc-s framework cucc eltűnik szerintem majd elindulnak páran a portolással.
Nekem még a Dialer hiányozik a listából, kidobhatná külön app-nak a HTC azt is.

.

(#7) enginev3.0 válasza Steve1207 (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi, lehet megnézem majd
De most kíváncsi leszek az üzemidőre, aztán lehet pont ez miatt nézem majd meg ezt a romot is

Jeee, de végre megy a billentyűzet, amit linkeltél romot, onnan leszedve :C

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) Varoz válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Varoz
őstag

Ácsi! A O+O az M8-al van egy ligában, sőt inkább az M8 az erősebb! Szóval értem én, hogy tetszik, de azért fellegekben ne járjunk! :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9) enginev3.0 válasza Varoz (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

Várjunk, miért is?
M9 kisebb orajel, hiába 810, ram ugyan annyi, kijelzo ugyan az, m8ban kevesebb a ram
Stb stb stb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Varoz válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


Varoz
őstag

Nézzél már tesztet is te állat! :D
Hol érdekel engem az órajel, ha tesztben annyit tud, mint az M8? Legjobb esetben is tud AnTuTu-ban a O+O 49k-t. Az M8 meg tud 46k-t, az M9, meg simán tud 56-ot. Akkor meg?
(Sőt! Láttam jóval rosszabb eredményt is a O+O-tól, simán az M8 alatt. :) )
Szóval felejtsd csak el, hogy erősebb az M9-től, max a mesékben! ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11) enginev3.0 válasza Varoz (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

De te minden nap teszteket futtatsz vagy használod a telefont és azt nézed hogy milyen gyors? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) Lacee1986 válasza Varoz (#10) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Antutu... :C

(#13) Varoz válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, de a teszt kézzel fogható eredmény. Amúgy is gyorsabb az M8, mert tesztben sem marad el, de szoftvert kegyetlenül tudnak írni. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14) enginev3.0 válasza Varoz (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

De hétköznapokban nem gyorsabb, egyik sem laggol és akadozik, nincs miről beszélni :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Varoz válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


Varoz
őstag

De akkor miért beszélsz hülyeségeket? :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16) enginev3.0 válasza Varoz (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én azt mondtam hogy erősebb és olcsóbb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) Varoz válasza enginev3.0 (#16) üzenetére


Varoz
őstag

Ami féligazság! Olcsóbb, de nem erősebb. Főleg, hogy te az M9-el hasonlítottad és közben az M8-al egyezik, de igazán attól sem erősebb. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18) enginev3.0 válasza Varoz (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen m9-cel hasonlítottam, és azzal is fogom ezután is
Akksiban erősebb, prociban is (órajel szerint), ram-ban ugyan az, kamerában jobb mindkettőnél

Akkor miről van szó? Nem teljesen értem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) Varoz válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


Varoz
őstag

Hagyjuk, menthetetlen vagy! :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20) enginev3.0 válasza Varoz (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem, csak szimplán én alátámasztom azt amit mondok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) Varoz válasza enginev3.0 (#20) üzenetére


Varoz
őstag

Konkrét eredményekkel támasztottam alá, hogy éppen, egy p.nahajszállal erősebb a O+O az M8-tól! Nem az M9-től, az M8-tól!
Ennyit erről! ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22) enginev3.0 válasza Varoz (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ne felesleges pontszámokat nézzünk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) Varoz válasza enginev3.0 (#22) üzenetére


Varoz
őstag

Egyre jobb. :DDD :DDD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24) enginev3.0 válasza Varoz (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

De legalább egy olyan dolgot mondanál ami alátámasztja állításod, de helyette csak a "nevetgélés"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25) Varoz válasza enginev3.0 (#24) üzenetére


Varoz
őstag

Alátámasztottam te! :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26) enginev3.0 válasza Varoz (#25) üzenetére


enginev3.0
félisten

Visszaolvastam de nem találom, antutun kívül :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) Varoz válasza enginev3.0 (#26) üzenetére


Varoz
őstag

Mer az nem alátámasztás? :W
Mindegy hagyjuk! Most rózsaszín felhő van az új telefonod körül. De majd, ha érintőhibás lesz, mint a topikjában jó pár, akkor majd elmúlik. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28) enginev3.0 válasza Varoz (#27) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor kijavíttatom mint amikor a HTC lett kamera hibás, és hangszóró hibás

Értelmetlen folytatni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.