Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Jönne inkább Androiddal meg erősebb hardverrel! ;]

Semmit sem írok alá!

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Hmmm, amúgy lesz cikk a WM6.5-ről? :B

Sectumsempra - For Enemies

(#3) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Felejtenék már el ezt az 528Mhz-es procit! Jó lenne valamilyen a Leo-nál kisebb, de hasonló "erősségű" gép.

(#4) PowerBuldog válasza Morden24 (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tudtommal hivatalosan még ki sem jött. Ha lesz, biztosan lesz valami jó kis cikk róla! :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) Morden24 válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Természetesen erre gondoltam... HTC-nél ha jól tudom, akkor okt. 6. a frissítés napja :K

Sectumsempra - For Enemies

(#6) erdoke


erdoke
titán

Ez nem a Leo/HD2 "kistestvérének tekinthető", hanem egyértelműen a Touch Pro2 billentyűzet nélküli változata.

A legjobb aláírás a héten

(#7) bestyen

A HTC szerintem tök jó telókat gyárt, csak majdnem mindet elcseszik ezzel a szutyok WindóóózMobillal. De legalább van pár Androidos is.

(#8) David75


David75
őstag

Ennek normális külsőt csináltak bezzeg a leonak nem.Legalábbis szerintem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) Morden24 válasza bestyen (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ohh, egy megfontolt és kifejtett vélemény. Szeretjük az ilyen sziporkákat errefelé :U

Sectumsempra - For Enemies

(#10) David75 válasza Morden24 (#9) üzenetére


David75
őstag

Mindenesetre sokan szeretnének sokkal több androidos htc-t látni hiszen most eléggé felkapott az android platform,bár elég sokan életükben nem fogtak a kezükben androidos telefont és főleg fél napig se használták,ennek ellenére magasztalják az egekig.Ennek a platformnak is megvannak a maga hibái,de én magam is szívesebben használok androidot mint wm-et valahogy hosszú idő alatt se tudtam megkedvelni se az omniát se a touch hd-t pedig az utóbbi jónak indult nagyon.Ellenben a g1-el jól elvoltam nagyon,a hero-t meg még nem tudtam megszerezni egy párhetes használat erejére.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) Morden24 válasza David75 (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

elég sokan életükben nem fogtak a kezükben androidos telefont és főleg fél napig se használták

Na ja, ez az egyik. A másik, hogy WM-et, iPhone-t meg Symbi-t sem. A mobilszolga boltjában való böködés nem számít sokat azért :)

most eléggé felkapott az android platform

Nézd, nyilván jobb gazdasági és piacelemzők vannak a HTC-nél, mint amit iderittyent valaki hatalmas bölcsességében a fórumra. Ergo amikor majd azt érzik, hogy el kell tolni a WM-Android arányt a kínálatukban, akkor meg fogják tenni. Ők is pénzt akarnak keresni, nem fanboyságból adnak ki ezzel vagy azzal az OS-el telót :U
Egyébként én valahogy nem látom, hogy annyira robbanna az Android piac.

Én nagyon keveset piszkáltam Android telót, de eddig sem a rendszer, sem a háttere nem tetszik annyira. Kész szerencse, hogy lehet választani :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) erdoke válasza Morden24 (#11) üzenetére


erdoke
titán

Egyelőre a HTC-nél is jól elkülönül a két termékvonal. A nagy gyártók (Nokia, Samsung) mind saját OS-t jelentettek be Linux alapon, Samsungnál jól látszik, hogy az androidos készülékek a "van ilyen is" kategóriában indultak.

A legjobb aláírás a héten

(#13) Morden24 válasza erdoke (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én is úgy vettem észre, hogy az Android kis túlzással kuriózum, és ehhez képest a HTC még istenesen sokat foglalkozik vele.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) bolondember válasza Morden24 (#11) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem tapis szimbijánosom van, jó fél év után már a "soha többet kategória" lett.

WM-et komolyabban megtapasztalni nem tudtam, nem rossz, kellett egy kis türelem azokhoz amiket én fogtam-próbáltam; Alma ott a szeren, tényleg gyors, de nekem ha már tapis opre, akkor Android.

nagyon meggyőző - csak nem eléggé elterjedt.

De eléggé úgy tűnik, h erre tart a világ, tehát... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) plus44 válasza bmwk1200s (#1) üzenetére


plus44
veterán

Bizony, bizony. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Morden24 válasza bolondember (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

De eléggé úgy tűnik, h erre tart a világ, tehát...

Hejj ráérünk arra még, azért ez közel sem az az "úthenger", amivel kapcsolatban néha példálóznak google-fronton.
Meg hát közben fejleszt az MS is, a Symbi is, az Apple is. Na meg a kínaiak is :DDD

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.