Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szép cikk lett :)) köszönöm! :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) kingabo


kingabo
őstag

Nem értem miért vetted meg, ha túl nagynak találod a hd2-t? :F Akad még snapdragon-os ppc. :U

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Már bocs,de az nem magyarítás? :DDD

Az lenne a kérdésem, hogy coreplayer-el nem oldaható meg a konvertálás nélküli film lejátszás?
Mert a legújabb verzió nekem akadásmentesen játszotta le diamondon a frissen szedett, konvertálatlan sorozatrészeket, és az ember azt gondolná,hogy ilyen vassal ez meg se ártana a hd2-nek..
Coreplayer nagyon jól van megcsinálva,érdemes kipróbálni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem rossz ez, csak az alcímek mögé ne tennél felkiáltójelet... :(

erősebb akkumulátor!
telefon!
kamera!

ha érted mire gondolok... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) gergoke

Hát azért azt ne felejtsük el, hogy Windows Phone 7 NEM lesz soha a HTC HD2-őn. Ez hibásan szerepel a fenti leírásban.

Forrás: Microsoft: A HTC HD2 nem kaphat WP7 frissítést

(#6) pokey válasza gergoke (#5) üzenetére


pokey
csendes tag

azt tegyük hozzá, hogy hivatalosan....

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a cikk. :)

"There is nothing permanent except change"

(#8) WiZARD válasza gergoke (#5) üzenetére


WiZARD
addikt

lol :D

bkorga: gyári méretű, nagykapacitású akkukat felejtsd el, többnyire kevesebbet bírnak mint a gyári, szerencsés esetben ugyanannyit... (XDA-n próbáltak sokan sokfélét, egyik se hozta a hozzá fűzőtt reményeket)
inkább különböző radioromokat, meg romokat kell próbálni, sokat számíthatnak azok is.

ma reggel 6kor vettem le töltőről, volt 1 óra zenehallgatás (stereo bluetooth-on), közben 15 perc netezés (3G), pár sms, pár telefon (10 perc). 4-5 email is jött közben (push mail megy folyamatosan)
most 69%on van az akku.

V2.3 dutty rom

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9) Gál István


Gál István
senior tag

lehet azt tudni hogy mennyiért szerezted a telót?

Egyébként hasznos írás!

(#10) Szpisti


Szpisti
addikt

Több szempontból jobb mint az iPhone, mondja a videó...
Lehet hogy sok jellemzőjében jobb, de sajna Windows fut rajta, az számomra nagy hátrány...
Volt HTC TyTN készülékem, a Windows miatt rengeteg bajom volt vele...
Szerintem az 1000Mhz-es procitól nem lesz annyival használhatóbb, maximum gyorsabban megeszi az akksit...
Plusz szerintem soha nem lesz annyi program meg játék rá mint az iPhone-ra...

Persze ezek csak az én saját véleményeim...

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Majd szépen fény derült arra a tényre, hogy mindegyik telefon 576MB RAM-mal szerelt, de eddig csak az észak-amerikai romban engedélyezték mindnek a használatát.
Hopp, ezt nem tudtam, de kellemes meglepetés.

Kérdés:
HD2-re milyen játékok léteznek? A régi 320x240 (netán 640x480) a képernyő méreteiből kifolyólag nem működnek rendesen, baszik kinagyítani (a Diamond kihúzta teljes képernyőre a 320x240-et, ez még akkora ablakba se), olyan miniablakban meg pálcikával se nagyon lehet eltalálni hova kéne bökni, nemhogy ujjal.

Szóval léteznek-e 800x480-as felbontást támogató játékok? Esetleg néhány cím jól jönne, mit keressek.

(#12) Dr. Akula válasza gergoke (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Engem egyre inkább az érdekel hogy Androidot kaphat-e. :) A Win7M annyira nem győzött meg, mondjuk ez még változhat. Valamint a cikkben említette az írója hogy a fizikai RAM nagyobb az jelenleg engedélyezettnél, és úgy tudom ez volt az akadálya a Win7-nek.

(#13) ChromeX válasza Szpisti (#10) üzenetére


ChromeX
addikt

ez egy mesteri telefon, sokat olvastam rola dehogy ez az op rendszer rossz lenne olyat még sehol sem. az iphone nagyon jo de ez tényleg hajszállal elötte van, persze mindenbe bele lehet kötni, tökéletesség nem létezik.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#14) petya89


petya89
csendes tag

"Szóval nem csak a mobil lehet szolgálhat számítógépünk internetforrásául, hanem fordítva is működik."
Ez minden windows mobile 6.x-nél így van, ahol engedélyezve van (settingsben van ilyen beállítás). Legalábbis a kéznél lévő 3 (enyhén szólva nem egy kategóriájú) winmo készülék ezt mutatja.

Amúgy a windows mint op rendszer messze nem tökéletes az tény (bár sokunk igencsak kedveli). De el kell ismerni, nem véletlenül írta rá a gép hátuljára a htc nagy betűkkel hogy "with sense". Mert az a felület viszont "tökéletes". Használtam iphone-t ismerem, tapasztalatból mondom, hogy (nekem) jobb a sense, és kész. De saját vélemény úgyhogy off.

Amúgy nemrég volt egy bejelentés, robotos, 4g-s (!) hd2-ről... (Talán a készülék mobilarénás fórumán volt linkelve, megkeresi akit érdekel.)

(#15) Szpisti válasza ChromeX (#13) üzenetére


Szpisti
addikt

A specifikációk ámulatba ejtők, szó se róla, de mire lehet használni? Netezni, filmet nézni jobb, szebb felbontásban nagy kijelzőn. De a támogatás milyen rá? Mennyi program, vagy játék van erre a komoly felbontásra, és mennyi lesz? Ha komolyan nekifekszenek a szoftverfejlesztők, valszeg veszek is egy ilyen cuccot magamnak...

(#16) 33as válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


33as
senior tag

Androiddal szerelve tessék:

HTC EVO 4G videón

HTC EVO 4G

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Jó kis írás köszi. :C Amúgy az infraportot mért hiányolod? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#18) jubilleum válasza pokey (#6) üzenetére


jubilleum
senior tag

Miért is kéne nekünk winmo 7?

(#19) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó teszt, gratulálok! Ez nekem egy darabig nem lesz kategória.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) Davidof92


Davidof92
senior tag

Jó cikk, grat hozzá. Azt mondjuk nem értem, az miért baj, hogyha nagyobb akkut vesz bele az ember, akkor elveszti a vékonyságát. Mért jó az, hogy alig van vastagsága és nem érzi az ember hogy ott van a kezébe valami, és egy papírlapot tapicskol?

(#21) Edween


Edween
őstag

Köszi, tetszett nagyon! :K

(#22) Avicularia válasza Zirowe (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

De szinte mindent visz a coreplayer,viszont nem tud feliratot,és ac3-at sem lejátszani.
Arra ott a hd2 re okosított tcpmp.

(#23) bkorga


bkorga
csendes tag

Tyűha!

Az elején szeretném megköszönni, hogy ilyen tapintatosan fogadtátok az első írásomat. A kritikákat próbálom majd felhasználni a későbbi írásaimban, már ha lesznek (Accelero XTREME 5870-eshez ha sikerül hozzájutnom mindenképp szeretném megosztani a buktatókat, és hogy összességében megéri-e).

Akkor sorjában:

kingabo: lehet félreérthető, mert nekem tökéletes a teló mérete, csupán annyira hívtam fel a figyelmet, hogy kisebb kezűeknek valószínűleg meggyűlik a baja vele

Edenyke: az a baj, hogy nem tudom, hogy a magyar forgalmazók hogyan csinálják, ezért tettem idézőjelbe
Igen, a coreplayer lejátszik mindent (kivéve a feliratokat, amire vagy az a megoldás, hogy ráégetem, vagy tcpmp, ahogy Avicularia írja), csak annyi problémám van, hogy még nem ruháztam be egy microSD kártyába, és a 2GB tárterületből az iGO és a zenéim többet foglalnak, minthogy ráférjen még egy 700MB-os avi, szóval konvertálni kellett, és közbe rájöttem, hogy az mp4 kiterjesztésbe az általam használt program és a HTC lejátszója remekül működik, és közben rengeteg helyet is spóroltam. Gondoltam megosztom másokkal is.

gergoke: azért még semmi sem biztos, mert mindkét fél teszeget nyilatkozatokat. Én úgy olvastam, hogy magának az oprendszernek kevés az 512MB ROM (javítsatok, mert nem tuti), ami viszont elég furcsa számomra, mert hát csupán egy mobil winfosról van szó, nem egy asztali programról. Nem akartam egyértelmű kijelentést tenni, inkább ráhagyom az időre, egyszer úgy is kiderül.

WiZARD: köszi, valószínűleg igazad van. Egyet találtam XDA-n, és az egy 1100mAh-ás példány, és állítólag gyári rommal 10-20%-kal tovább bírja (érdekes). Főzött rommal még nem próbálkoztam, majd ha már kevesebb gari lesz rá, meg lesz valami jól összehozott android rá (talán).

Gál István: ajándékba kaptam (nem egyet) rokonaimtól (de ezért nem utáljatok)

Szpisti: lehet, mert teljesen más a két készülék, csak azért raktam be, mert iPhone tulajdonos ismerősömnek is nagyot csillant a szeme amikor először meglátta. Pl.: XDA-ról szedtem le hozzá egy fémdetektor programot (rendes mágneses iránytű van benne, ezért csinálhattak ilyen programot), amihez tegyük hozzá, hogy a fémet kevésbé érzékelte fémnek, mint a kezemet :DD Szerintem csak a Microsofttól függ, hogy létrehoznak-e egy olyan fórumot, ami ösztönzi a programozókat, hogy energiát fektessenek a programok írásába (Samsung Omnia II-höz van letöltő portál ott is nézz körbe). A Microsoft ilyen jellegű oldala eléggé gagyi jelenleg.

Dr. Akula: bevallom nem vagyok nagy játék őrült, inkább a közösségi játékokat bírom (Wii, PS3, de inkább egy jó kártyázás). Két játékot raktam rá: Expreriment13 (jó kis logikai Sony Ericcson játék) és a Starcraftot (az a baj, hogy sose játszottam vele anno, ezért nem nagyon kapisgálom). XDA-n gyűjtik a kompatibilis játékokat.

petya89: köszi, ezt én sajna nem tudtam (amikor rádugtam, és semmi macera nélkül, hipp-hopp let rajta internet nagyon meglepődtem, és megörültem, ezért írtam bele)

EczkE: öcsémnek van egy a telónál sokkal többet érő Polar mérőórája+öve, ami infrán képes adatokat küldeni (most ez jutott eszembe példaként, de tény, hogy amúgy én se használnám sohase)

Davidof92: egy ekkora papírlapot nem lehet nem érezni:) Nekem pedig azért zavaró, mert én nem az a "kiteszemazövemreatelómat" ember vagyok, hanem a "beteszemakabátbelsőzsebbevagyafarmerzsebbe" :)

Köszi még egyszer, hogy elolvastátok és a kritikákat is köszi.

Üdv.,
g

(#24) Szpisti válasza 33as (#16) üzenetére


Szpisti
addikt

Na igen, valszeg ez a teló az (HTC EVO 4G), amire egyből lecserélném a iPhone 3GS-emet...

(#25) Prof01


Prof01
veterán

Köszi remek cikk!

Nyáron jön a HTC Evo, amin lesz már előlapi kamera és ráadásul Androidos lesz. Nyámiiii. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26) kingabo válasza bkorga (#23) üzenetére


kingabo
őstag

"kingabo: lehet félreérthető, mert nekem tökéletes a teló mérete, csupán annyira hívtam fel a figyelmet, hogy kisebb kezűeknek valószínűleg meggyűlik a baja vele"

Így már értem. :DDD
De aki kiprobálás nélkül veszi meg és ilyen gondja támad az meg is érdemli. :P

(#27) fairi válasza Prof01 (#25) üzenetére


fairi
addikt

csak Mo-on használhatatlan..
Mivel EV-DO hálózaton üzemel,neve árulkodó...

Hozzánk majd kitudja mikor jön,lehet Európának meg kell elégednie a Desire-vel...

(#28) majom2 válasza bkorga (#23) üzenetére


majom2
senior tag

Sajnos még csak a karcálló előlapot találták fel, a zsírlepergetőset még nem, úgyhogy gyűjti rendesen az ujjlenyomatainkat (sajnos minden érintőképernyősnek hátránya ez a dolog).

itt van egy kis tévedés. a 3GS-en már van "zsírlepergető" réteg és tapasztalatból mondom h nagyon jól működik!

egyébként én a HD2 legnagyobb problémájának azt érzem h leállt az os fejlesztése (w7 mint tudjuk nem lesz rá), és gyakorlatilag megszűnt rá a külső programok fejlesztése is. tehát valószínű azt kell használnod 1-2 év múlva is, ami most elérhető. ez pedig eléggé elgondolkoztató. az ebből fakadó használtpiaci áresés is borítékolható.
ettől még lehet h sokaknak jó a mostani megkövülni látszó állapot, csak nem árt tisztában lenni ezzel.

(#29) Zirowe válasza bkorga (#23) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elméletileg nem a ram miatt nem lesz rá wp7,hanem a fizikai kereső gomb hiánya miatt (ami valljuk be őszintén: faszság, mert simán meg lehet oldani a jelenlegi gombokkal).

De ez nagy port kavart,mert ezt a telót hírdették először wp7re updatelhetőnek,aztán mégsem lehet, hanem inkább vegyél új készüléket..
Hát kösz!
De mondjuk multitask,copy/paste és egyéni skin nélkül nem is kell wp7,inkább maradok winmo6.5.3 és sense mellett :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#30) atike


atike
nagyúr

Szép. Jó cikk. De még mindig a Legendre gyűjtök... :)

(#31) WiZARD válasza Zirowe (#29) üzenetére


WiZARD
addikt

sose hirdették hivatalosan, hogy wp7-re upgradelhető lenne. pletykáltak, meg 1-1 htc-s elszólás volt, amire rögtön ráugrott mindenki, de hivatalosan sose erősítették meg.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#32) Napfénysüti válasza pokey (#6) üzenetére

Igen de akkor is mért hülyítették a népet hogy az amcsi változatban azért van több RAM? :F
Akkor végülis szegény Európaiaknak mért jutott alapból kevesebb? Oké hogy meg lehet oldani, de gondolom azt se hivatalosan... :U
Maga a készülék amúgy biztos nagyon jó. Kicsit én is gondolkodtam rajta csak sokalltam az árát. Most már azért barátibb némileg.

Més que un club!

(#33) Dr. Akula válasza 33as (#16) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez jó, csak ez már másik készülék (bár nagyon hasonló).

(#34) twine


twine
addikt

Igen-igen a méret.....!
Ezek a "tepsik" nekem már nem tetszenek....pedig "kütyübolond" vagyok,,,de számomra ez a méret a már "használhatatlan" kategória... Erős ,gyors,,szép és jó,,,,de ekkora tepsit nem cipelnék magammal....Minap láttam egy mókus kezében a villamoson...ledöbbentem a méret láttán.....
Kinek a pap, kinek a paplan,,,,nekem egy olyan készülék(PDA), amit telefonálásra is lehet használni, ne legyen ekkora....
A cikkhez pedig.....Tudom egy ujszülöttnek minden vicc új, de hogy ennyire rácsodálkoztál hogy PC-re kötve van a pDA-n internet.....nekem már kicsit sok volt....Szerintem egy ilyen tudású készülék tesztjébe/leírásába egyszerüen nem hiányoznak ennyire alap dolgok....Mintha azt irnád,,,szuper hogy meg lehet vele dokumentumokat nyitni szerkesztésre.....Bocs..és peace :B :R

(#35) Dr. Akula válasza twine (#34) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez annak való, aki nemcsak telefonálni akar rajta. Engem főleg a játék és a GPS érdekel (a telefonon kívül), valamint gondolkozok a mobilneten is. Ahhoz pedig kell a nagy kijelző, sőt, még kicsi is. Ez sztem mindig ilyen kompromisszum marad.

(#36) Prof01 válasza fairi (#27) üzenetére


Prof01
veterán

Miért lenne használhatatlan?
Talán nem tudja a GSM-et, 3G-t? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#37) WiZARD válasza twine (#34) üzenetére


WiZARD
addikt

tudnád mennyi ideig mondogattam szifonra is, hogy milyen qrvanagy (amúgy se tetszett, meg ingyen se kéne), meg csomó másra.
aztán a szép kicsi diamondot lecseréltem egy HD-ra, ami kb szifon méret. aztán azt egy HD2re, és rájöttem hogy nem nagy, nem zavaró semmiben... szeretem a méretét is :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#38) twine válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


twine
addikt

Tudom! Köszönöm ;) Próbáltam hangsulyozni hogy tisztába vagyok a PDA, és a telefon közti különbségekkel..... :R Pusztán a saját véleményemet fogalmaztam meg....
Egyébként meg ismét hangsúlyozom saját vélemény.....!De mitóta ilyen okos progik vannak,, mint az OPEra új verziói böngészésre, én teljesen feleslegesnek tartom a brutál felbontásokat, brutál mérettel,,,olyan gyönyörüen tördel hogy öröm nézni....illetve touch optimalizált....Legalábbis az olyan embereknek mint én akik 320X240-en rommá scrollozták magukat az elmult sok évben,,és még úgy is interneteztek a beépített explorerrel....ez már bőven a kielégítő/tökéletesen használható kategória!(opera, és egyéb touch optimalizált progik, kisseb felbontáson)
Tudom a fejlődés nem áll meg,,,,haladunk, haladnunk kell tovább,,,,De engem pld. az omnia kijelzője, és mérete tökéletesen kielégít, pedig többet netezek rajta mint telefonálok ;)
De ezzel véletlenül sem azt akarom mondani hogy az annál nagyobb kijelző hülyeség, és senki ne vegye...egyszerüen csak hozzászóltam a beszélgetéshez ;)
De hogy egyet is értsek közben eszembe jutott hogy excel-t nézni és szerkeszteni rajta biztosan jobb :K :R
(A gps-t én inkább hallgatom mint nézem, de olyan ez mint a pc,,ki igy használja ki ugy)

[ Szerkesztve ]

(#39) tuskooo válasza WiZARD (#37) üzenetére


tuskooo
addikt

Hehe, teljesen ugyanez nálam is. Persze most se örülök, hogy ekkora, de sokkal több előnnyel jár a 4,3-as kijelző, mint hátránnyal.

(#40) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó telefon a HD2, csak a fene se venne egy tepsit. :D

(#41) rizso


rizso
addikt

Nem rossz összefoglaló! :)
Ha ott van egy gép is, akkor nem érdemes átvinni a netet a HD2-re, hacsak nem ketten akartok 1 gépen netezni. Ekkor viszont érdemes BT-on keresztül kapcsolódni AS/DC-en keresztül a géphez, és így mindketten tudtok netezni ;) Kb. mintha egy routerhez kapcsolódnál...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#42) rgqjx válasza EczkE (#17) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Az infra egy nagyon hasznos dolog. Létezik pár alkalmazás, amivel be tudod tanítani más távirányítók pótlására és ezeket a távirányítókat menüben tudod cserélgetni (tv, erősítő, dvd stb).
Ha bemész egy multiba, akkor szerencsés esetben egy rakás tévére tudsz hangot adni pl ;]

(#43) Napfénysüti válasza rgqjx (#42) üzenetére

Otthon ezt próbálgattam az E51-el anno és működött. ;]

Més que un club!

(#44) killipoly válasza atike (#30) üzenetére


killipoly
aktív tag

Ha nem surgos neked a dolog akkor en megvarnam a Desire-t.
Gyakorlatilag hasonlo a ket telefon kiveve a designt,az erosebb procit es akkut,tobb ramot,nagyobb es nagyobb felbontasu kijelzot.
Az arkulonbseg nem nagy szerintem mindenkepp megeri az a 10-15k pluszba.
Ha csak nem szerettel bele a Legend design-jaba vagy femhazaba akkor en a Desire-t ajanlom:)
Epp most valok meg az N900-amtol es ahogy kijott a Desire es elolvastam rola egy normalis tesztet ahol nem derul feny semmi nagy bug-ra,veszem is meg.

Meg hozzatennek egy dolgot amit az elottem szolok nem nagyon taglaltak,ez pedig az akkumlator kerdes.N900-am eladasanak az egyik oka az akksi gyengesege es ha jol tudom hasonlo uzemidovel jar a HD2 is hasonlo hasznalat mellett.

Nekem az megszokhatatlan es elfogadhatatlan volt,hogy ha a telefont masszivan arra hasznaltam,amire egy ilyen telefont illik(filmezes,netezes esetleg zenehallgatassal egyetemben,ezalatt par sms es hivasok kb 3-4 oraban 1 nap),akkor gyakorlatilag napi 2 toltest igenyel.
Ami oke,ha valaki otthon ul,de nalam az esetek 99%-aban ez nem igy volt es ezert sokszor megtortent hogy mire eljutottam oda tomegkozlekedessel ahova akartam,mar haldoklott a telo es attol kellett felnem mikor merul le es meg egy hivast sem tudok lebonyolitani.

Persze probaltam megoldast talalni erre a dologra mar mielott megvettem az N900-at,utangyartott aksibol semmi normalis nincs,igy maradt az hogy mindig hordok magammal egy 2. toltott akksit,de vegulis ugy dontottem,hogy ezt nem csinalom,elegem lett a temabol es inkabb eladom.(persze nem ez az egyetlen oka)Ha ilyen arakon dobnak piacra telefonokat akkor orulnek neki ha a gyartok belefektetnek egy kicsit az akksik fejlesztesebe is!

Nagyon remelem hogy a Desire birni fogja legalabb egy napig,rendes hasznalat mellett,nekem az teljesen tokeletes ha minden este radugom a toltore elalvas elott..
Bizom az amoled kijelzoben..

(#45) EczkE válasza rgqjx (#42) üzenetére


EczkE
addikt

Nem tudom, hogy ki lenne az aki így akarna bármit is írányítani. :DDD

Ja most olvastam, hogy ki szórakozott vele. :DDD
Amúgy MM-ba így beszabadulni... ;]

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#46) LA_COSTE válasza hemaka (#40) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Nekem megfelelne ez a tepsi. :)

(#47) kingabo


kingabo
őstag

LEHET, lesz wp7 a hd2-re, sőt ha ez igazi, akkor már van is. :P

(#48) killipoly válasza kingabo (#47) üzenetére


killipoly
aktív tag

hmm erdekes fordulat:)
Kivancsian varom..

(#49) bkorga válasza kingabo (#47) üzenetére


bkorga
csendes tag

Azért fenntartással kell kezelni ezeket a híreket. Majd ha lesz official winphone7, és a htc a letöltéseknél elérhetővé teszi, akkor lesz tuti (de az még lehet fél év).

Ha ez mégse jönne össze, de XDA-n törnek rá egyet, akkor az se rossz, de az csak fél siker.

Persze az is lehet, hogy a microsoft kijelentése válik be, és nem lesz winphone7 a telóra.

Szóval ki tudja...(én azért reménykedek, mert a Sense nélkül a winmo6 nem sokat érne)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.