Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domi007


domi007
őstag

Jaj, de nagyon várom már!

Ha minden okés, akkor ez lesz az első modern, QWERTY-s, hivatalosan is Linuxos PDA.

Hajrá!

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2) asadasad22


asadasad22
őstag

nem erről volt korábban írva, hogy valami 6 colos kijelzője lesz? ilyen méretekkel az eléggé lehetetlen lenne :)

(#3) gerilee válasza asadasad22 (#2) üzenetére


gerilee
aktív tag

Lehet, hogy a 6 colos kijelző csak "álom" volt... :DDD
Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz _ébredés után_. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#4) #16820480 válasza asadasad22 (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

biztos kihajtogatható lesz a kijelző, mint a papír térképek szoktak lenni :D

amúgy jónak ígérkezik, nagoyn örülök, hogy beindul a zAndroid is végre, bár a telefon formája az eddig kiszivárgott képek alapján nem jön be :( de lehet, hogy élőben szebb és/vagy használhatóbb lesz.

(#5) Viktor0610 válasza domi007 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Android Linux-alapú? :F

Samsung Galaxy A54

(#6) Inarus válasza domi007 (#1) üzenetére


Inarus
addikt

"hivatalosan is Linuxos PDA."
Openmoko Neo 1973 / Freerunner?
Oké, enek nem felel meg együttesen: modern, QWERTY-s, hivatalosan is Linuxos PDA. :DDD

(#7) domi007 válasza Inarus (#6) üzenetére


domi007
őstag

Néztem is hiszen ismerem azt a 2-őt is ám! Az a QWERTY nagyon kell, Universalomnál is hogy szeretem..

Viktor0610:
Tudomásom szerint az Android egy Linux alapokon futó JAVA alkalmazás, de üssetek le, ha mellélőttem volna.
Legalábbis a lényege ez, nézd csak most találtam:
Android is a software platform and operating system for mobile devices based on the Linux operating system and developed by Google and the Open Handset Alliance.[1] It allows developers to write managed code in a Java-like language that utilizes Google-developed Java libraries,[2] but does not support programs developed in native code.
http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Android

DOMy

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#8) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

ez mennyire ronda :C jó mondjuk ez csak rajz, csaknem igy fog kinézni :F remélem képek meg árnyékolásmeg blabla.. és szebb lesz :F

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.