Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) istnag válasza User64476 (#149) üzenetére


istnag
addikt

Neked amúgy mi a bajod, szerinted mi vagyok én elemző, vagy mi? Feltételezek csak, amit jeleztem a szerintem szóval, de, ha nem tetszik olvasd el, indokold meg miért nem úgy van, vagy haladj tovább. ( A Telekomnál akcióban HTC A9 65000 Ft volt a legalsó előfizetéssel is. Hamar el is fogyott a készlet, sokan használják, ezt és az M7-et látom leggyakrabban a HTC-k közül.)

(#152) Csapoati válasza istnag (#148) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennél azért voltak sokkal jobbak is szerintem. Jó, a Wildfire S az rettenetes volt, de utána úgy tavalyig volt pár korrekt alsós-alsóközepes telefonjuk. Igaz, picit drágábban, mint a konkurencia, de az optimalizáltság annyit még megérhetett. Több ismerősömnek is volt HTC-je akkoriban. Most egynek sincs...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#153) Cilindrik válasza snake1977 (#150) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Ez abszolút igy van. Én most nyáron váltottam.
2 jelölt volt
A5 2016:
gyönyörű, számomra szebb mint az S sorozat és meg tudtam volna bocsátani a "tácsziz"-t ami NEKEM nem tetszik, valamint a felcserélt kapacitív vezérlőgombokat
A9: szintén gyönyörű + szeretem a márkát (HD7, DHD, DS, HOS, HOX)

Spec nagyjából ugyan az, az A9 10-15E-el lett volna drágább és e felé is hajlottam, de mikor a T beakciózta 50%-ra onnantól nem volt kérdés.
Megjegyzem nagyon jól választottam, mert egy kiváló telefon minden tekintetben (kamera, újlenyomatolvasó, szoftver stb)

(#154) snake1977 válasza Cilindrik (#153) üzenetére


snake1977
őstag

Én majd decemberben váltok, meglátjuk akkor mi lesz a kínálat akkor. :)
Bár a telenor üzleti csomagjaiban nincsenek igazán kedvező árak, (ismerős társkártyáját használom) de nem bánnám ha az A5 2016 vagy hasonló jó áron lenne.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#155) doooo válasza Csapoati (#152) üzenetére


doooo
veterán

"Jó, a Wildfire S az rettenetes volt..."
Naa... ;] Egyetlen eddigi HTC-m ilyen volt. Azért használható volt abban az időben. :P

(#156) Bogyi007 válasza doooo (#155) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem a 626 most tökéletes választás volt, de h így folytatja a cég másfél év múlva nem nagyon lesz mit választanom HTC telóból.... :O :U

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#157) -Skylake- válasza istnag (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ja , jo nagy kiralysag, csak azt felejted el hogy azert nem akad meg, mert mire elakadna addigra lemerul...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#158) domos


domos
senior tag

Erősen hányinger kategória.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#159) tvamos


tvamos
nagyúr

Most neztem, 50 ezer korul latom a bolban. Inkabb ezt vennem, mint Vernet, vagy Doogee-t.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#160) snake1977 válasza tvamos (#159) üzenetére


snake1977
őstag

50-ért vennék inkább Lenovo K3 Note-t :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#161) samu74 válasza snake1977 (#160) üzenetére


samu74
addikt

Béhúsz van benne? :)

-----------

(#162) tvamos válasza snake1977 (#160) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt itt csak szutyok shopbol lehet venni, ketes garanciaval.
Az a telefon nagy is, nem akarok akkorat.

(#161) samu74 válasza snake1977 (#160) üzenetére
Valoban, a mobilarena.hu szerint B20 sincs benne.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#163) snake1977 válasza tvamos (#162) üzenetére


snake1977
őstag

Srácok miért olyan fontos a B20? oké értem a lényegét, meg jó ha tudja, de az uj telefonok nagyrészénél felmerül a B20 minden alkalommal a hsz-eknél, ennyire nincs lefedettség?
Mondjuk 50 körül simán lehet venni, igaz kéz alatt, de mérföldekkel jobb telefon, LG G3, Galaxy S4/S5, speciel engem ennek a telefonnak a kamerája ami legfőképp elriaszt, ilyen siralmas képeket rég láttam.
K3 Note a tinydeal eu-s raktárból 35-ből megvan, Redmi 3 is 40 alatt megvan már ha éppen van raktáron, árban ezek mindenképpen szimpatikusabbak, persze a gariztatás problémásabb lehet, ez nem vitás.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#164) tvamos válasza snake1977 (#163) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azert, mert van, ahol B20 LTE van, es nincs 3G.
Van, aki nem akar kez alol vasarolni.
LG G3, Galaxy S4/S5 Amugy ezek kozul melyik dual sim?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#165) samu74 válasza snake1977 (#163) üzenetére


samu74
addikt

Ha vidéken laksz nagyon is számít az hogy tudja-e a telefon.Nem mindegy hogy 2G-vel 8 perc alatt találsz meg egy 2 átszálásos vonat menetrendre javaslatot,vagy mondjuk 6 másodperc alatt.
Persze lehetne erősebb a telefon...és igen,a kínai telók közt is van sokkal erősebb ennyiért,de mindegyiknek van valami nyűgje.
Az tény,hogy a sense nagyon frankón van optimalizálva,úgyhogy egy nem power usernek akár elég is lehet ez is,persze nem 70 ezerért.

-----------

(#166) snake1977 válasza tvamos (#164) üzenetére


snake1977
őstag

Nem ezekben egyikben sincs. :N
50-ért merre láttad a 630-ast? Árukeresőn eddig 72 alattit nem találtam, szolgáltatói kínálatban valahol esetleg?
Mondjuk a B20 és a dual sim egyedi igények (én egyikkel sem élek), akinek erre van szüksége és megfelel ennyiért egy kicsit már korosodó hardver, annak jó befektetés lesz bizonyára, de ezt már irtam lentebb, nekem egyedül az árával és a csapnivaló kamerájával van problémám,(ennyiért illene kicsit normálisabbat beletenni), azaz ezekkel sincs, mert ilyet biztosan nem fogok venni. :)

samu74 Relative vidéken lakom, de még nem volt gondom a nettel, persze lehet 1km arrébb már nincs, aki ilyen helyen lakik, annak kell, ezt maximálisan megértem.

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#167) doooo válasza tvamos (#164) üzenetére


doooo
veterán

A Samsungok között garantáltan találni Dual SIM-eset.

(#168) tvamos válasza snake1977 (#166) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez nem Magyarorszag.
Mondjuk a B20 és a dual sim egyedi igények. Persze, lehet, hogy igazad van... En a telefonon valo jatekot tartom indokolatlannak, ott a PSP, vagy mittudomenmik, de persze lehet, hogy a forumozok nagyobb tobbsegenek igenye a telefonon a 3D jatek, nem tudom.

(#167) doooo válasza tvamos (#164) üzenetére
Megneztem sokat, de de feltetel volt a B20, a dual sim, hogy minimum 32GB hattertar, vagy + sd bovites legyen. A Samsung ragaszkodik ahoz, hogy ezt a kombinalt 1 sim + 1 sim/sd aljzatot tegye. Ha jol latom, ez a telefon van, vagy a Lenovo K5 az Expansysbol, ami azert a Kinaisag hataresete.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#169) snake1977 válasza tvamos (#168) üzenetére


snake1977
őstag

Értem, azért volt furcsa az alacsony ár. :)
Én sem játszom sürün telefonon, csak ha nagyon nincs jobb dolgom, játékra szerintem is a célhardver való nem egy 5"-es kijelző. Az hardver annyiban még szempont hogy egy nagyobb flash tartalmú oldal betöltése is zökkenőmentesebb, gyorsabb. Egy szó mint száz, kicsit csiszolhattak volna a hardveren, ennyiért, viszont feature-ökben nincs hiány.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#170) doooo válasza tvamos (#168) üzenetére


doooo
veterán

Jó, de a fent említett S4/S5 páros nem olyan tálcás kiszerelésű, mint az újabb modellek, ott külön helyekre megy az SD meg a SIM(-ek) is. Gondolom a Dual-nál is így van. (most rákerestem gyorsan, és úgy tűnik, hogy így van, S5 Duos-nál legalábbis) 2 SIM + Micro SD. Nem kell kompromisszum.

(#171) drfedayn


drfedayn
tag

ez a telefon nem aprilis 1re készült? ;]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#172) tvamos válasza doooo (#170) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem tudom, mert itt a kepen meg csak ket foglalat van: [link].
Mondjuk ennek talan lenne 32BG-os valtozata, csak nem latom sehol. (Egyiket sem.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#173) snake1977 válasza tvamos (#172) üzenetére


snake1977
őstag

Itt a gsmarenán dual sim dual stand by-t ír, plusz irja hogy dedicated micro sd slot, de úgy nézem a dulaosból nem készült talán csak 16gb-os. (?)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#174) Csapoati válasza tvamos (#168) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tudod ki hordozna magával még egy nagy PSP-t is, főleg randább grafikájú játékokért...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#175) doooo válasza tvamos (#172) üzenetére


doooo
veterán

De a Micro SD az elsődleges SIM (az akku fölötti részen) fölötti kis fém rekeszbe megy. A sima S5-ön is, és a képen látható, hogy a Duos-on is.

(#176) Scrydhan válasza Csapoati (#174) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Főleg hogy számtalan jó psp emulátor van androidra,sőt nem csak psp...

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#177) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az összes új Desire-be 400 van, mit képzelnek ezek? Nagyon nem értem.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.