Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Whehehehehehe Snapi400 és 75.000 Ft. :)) :C

Az a hátlap gyártáshibás, csak nem akarták kidobni, most meg rámondják, hogy direkt ilyen. ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) pit stop


pit stop
addikt

Snapi 400, NFC nincs, akksi karcsú.
Hamar elavult lesz (már az is?) szegény. Pedig a koncepció nem rossz szerintem.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#3) gerii válasza Saccco (#1) üzenetére


gerii
addikt

A 3 órás kijelzőidő kimaradt...omfg, ezt a céget mi a fene tartja még életben???

(#4) Saccco válasza gerii (#3) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most az új Nexus Káva-edition. ;]

Itt is van kemény káva + álképernyőméret.

Az ajándék tok meg. :U Ja tudom, legalább van. Kifordultam magamból. :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) hemaka válasza gerii (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jó kérdés, de ezek szerint van mit a tejbe aprítani, mert évek óta szerencsétlenkednek.

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

Félelmetes. HD kijelző, Snapi 400, gyenge aksi, erősen közepes kamera 75e Ft árért...

Oké, a Xiaomikban nincs B20. De nem is kerülnek ennyibe, és mindenben jobbak, mint a HTC.

Picit el vannak tévedve Tajvanon...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) PZsolt27


PZsolt27
tag

Évek óta eszembe se jut HTC-t venni, mert extrém az árazása. Ezek után továbbra sem fogom nézegetni ezeket a telefonokat. Köszi a tesztet!

(#8) darvinya


darvinya
titán

Komolyan önkínzók ezek HTC-sek, mert ilyet csak emiatt lehet kiadni.
Ráírni, hogy raktár maradék kisőprés nem lehet, mert azt tavaly kellett volna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9) Postas99


Postas99
senior tag

Nahát a cserélhető 2 darabból álló hátlapot már láttam valahol. Jahh igen ez egy lenyúlt ötlet.

[NuAns]

(#10) Bass


Bass
addikt

Nudli 😄 így még a cég maradékát is nehéz lesz eladni. De azt az embert aki rasozta a Htc-re a snapi 400-t az univerzum elnokeve kellene valasztani. Tuti meggyozni az ufokat hogy ne tamadjanak 😄😄😄

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#11) istnag válasza gerii (#3) üzenetére


istnag
addikt

Az, hogy vannak akik nem benchmarkokat vesznek, meg reklámokat, hanem szeretik, ha csak egyszerűen működik a telefonjuk.Nyilván nem ezt a telefont kell megvenni 75 ért, mert baromi sok, de előfizetéses konstrukcióban 0 Ft-ért jó lehet, mert még így is tud röccenés mentes lenni, amit pl az A5 (2016) nem mondhat el magáról, hogy csak egyet említsek a sok közül.

(#12) Fall-N válasza istnag (#11) üzenetére


Fall-N
veterán

Meddig marad rőccenésmentes? Még kiveszi a dobozból? A vásárló letölti rá az Insta, FB, Messenger hármast és már komoly lassulás vár rá.

[ Szerkesztve ]

(#13) istnag válasza Fall-N (#12) üzenetére


istnag
addikt

Szvsz 2 GB RAM + Sense sokat segít, de azért én sem ajánlanám senkinek ennyiért.

(#14) jUUh válasza istnag (#11) üzenetére


jUUh
addikt

Szerintem ez nem fog gyors és röccenésmentes maradni ha valaki "belakja" :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#15) Richie86


Richie86
senior tag

Újabb gyenge próbálkozás...

(#16) ebegab92


ebegab92
senior tag

Elképesztő, hogy egy ilyen idős hardverrel telefont piacra dobnak. Az árazáson már meg sem lepődtem, szokásos HTC-túlárazás :U Még Snapdragon 410-zel nem tették volna nevetségessé magukat, ennél már csak az lett volna jobb, ha Snapxragon 200 került volna bele :DDD Azon a véleményen vagyok én is, hogy hiába az optimalizáltság, a mai appok megfojtják a telefont belakás után.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#17) #80439296 válasza Saccco (#1) üzenetére


#80439296
törölt tag

Jaja, agresszív kismalac leesik a lóról.

-Kuss! Én így szállok le! ;]

(#18) #80439296


#80439296
törölt tag

Elölről szódával elmegy, de hátul + belbecs + ár... Hát...

Szóval xar meg undorító, egyben. Ügyes... :P

[ Szerkesztve ]

(#19) Saccco válasza ebegab92 (#16) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még emlékszünk az MSM7227-re. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem akarom én temetni a HTC-t, de ezt a készüléket valahogy nem igazán sikerült eltalálni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) User64476


User64476
őstag

Nekem a HTCről kizárólag az jut eszembe, hogy irtózatosan túlárazott vackokat árul, és teljesen jogosan mennek csődbe. Kérdés, hogy hogy vannak még egyáltalán a piacon ezzel a sok raktár mélyéről ingyen előtúrt procival?

(#22) istnag válasza User64476 (#21) üzenetére


istnag
addikt

Ezzel most a tájékozatlanságodat akartad kifejezni, vagy mit?

(#23) #06658560 válasza User64476 (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Raktár mélyéről ingyen. Kevés befektetéssel nagyot lehet fogni.

[ Szerkesztve ]

(#24) bulikavagyok válasza istnag (#22) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezzel most a HTC fanságodat akarod kifejezni, vagy mit? :U
...csak leírta, h neki mi jut eszébe a HTC-ről.

[ Szerkesztve ]

(#25) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem külsőre tetszik a telefon, leszámítva az előlapot. Meg azt a "tokot". Az egy vicc.
Snapi 400 nekem még bőven elég a mostani telefonomban is, nem szokott megakadni. Szépen teszi a dolgát. Játszani is szoktam vele, nincs különösebb baja. De az enyém egy 2 éve kiadott telefon. :U

(#26) Cifu válasza istnag (#22) üzenetére


Cifu
nagyúr

Elsőre nekem is ez fordult meg a fejemben...

De aztán rögtön hozzá is kell tenni, hogy a HTC az elmúlt uszkve három év alatt nem nagyon tudott maradandót alkotni. Szóval ha valaki azt mondja, hogy a HTC-ről az jut az eszébe, hogy túlárazott vacak, akkor abban azért van igazság - hiszen valóban ezt nyújtotta a cég az elmúlt években...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) #80439296 válasza szupermacs (#25) üzenetére


#80439296
törölt tag

Az utolsó sorod (2 éve kiadott) a lényeg.
Ez meg most, 75-ért. És ezért vicc. Akkor is, ha 'szürkén' 50.

Már itthonról* is vehetsz 50-ért ehhez képest turbodieselinjektoros telefont, rendes garival.

* Esetleg szlovákból, de ez már olyan, mintha itthon lenne. Komárno pl.

(#28) Stunts666 válasza Postas99 (#9) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem is ismerős volt ez az összecsúsztatós tok... Régen még 3 darabból állt...

Most már tudom, hogy honnan lopta a HTC még 2013-ban... [link]

(#29) #06658560 válasza Cifu (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

A 10 elég rendben levő, ott szerintem a kamera automata módja el van szúrva kissé.

(#30) batai15


batai15
félisten

Pdf gj htc.... Ezt a hulladékot,de legalább jól néz ki .

(#31) forgonati


forgonati
őstag

Azok a kávák, anyám... Nem értem, ha már amúgy is olyan rossz a body-display arány akkor miért nem lehetett legalább hw gombokat rakni arra a mocsok nagy alsó fekete sávra, a htc felirat helyett? Legalább azok nem lopnának helyet a kijelzőből. A hardver meg ennyiért egy rossz vicc, százszor hamarabb mondjuk egy Lenovo K3 Note, ami kevesebb mint fele ennyibe kerül (igen tudom, abban nincs b20). Nem tudom hol élnek ezek de hogy nem a földön az fix.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#32) janeszgol


janeszgol
félisten

Három hibája van a telefonnak. 1, drága (fele ennyiért ok), 2, kijelző fényereje (a kijelző tükröződése miatt kevés inkább) és 3, kamera (sz*r).

(#33) istnag válasza bulikavagyok (#24) üzenetére


istnag
addikt

Meglehet nézni a HTC árait a konkurencia áraihoz képest, nem magasabbak, mint pl a Samsung árai és legalább még működnek is. Nézz meg pl egy Samsung A5 vs HTC A9 árat a középkategóriában, vagy egy HTC 10 vs S7 árat a felsőben.
Szóval lehet itt jönni a fansággal meg mindennel, csak tudod unalmas már, hogy :
-drága
-sz@r
-nagy káva
Holott az egyetlen gyártó az android vonalon, aki valamit eltalált optimalizálás terén, na jó most a Huawei is kezd jó lenni
Kicsit olyan, mint az Apple nem tud mindenben a legjobb lenni, de amit tud, azt jól tudja.

[ Szerkesztve ]

(#35) tibaimp


tibaimp
nagyúr

75 ezer forint -- ez ennyiért vicc, akkor már ugyan ennyiért (77 ezer) egy Lenovo vibe S1 nem lite!
Ezért is veszteséges a HTC!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#36) Csapoati válasza janeszgol (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem csak egy: ennyiért adják. 30 ezerért még elnézném a kapitális hibákat. Így viszont csak ennyi jut eszembe a Desire 630-ról: A (káva)király visszatér, őskori hardverrel, drágán.
De még meg kell várni no more főfanboy véleményét is, mert az lesz a mérvadó. :D

istnag: De ha egyszer ez most tényleg drága és szar? Belépő telefonnak még éppenhogy elférne a Snap400, de azért 2016-ban 52 (ami hivatalosan 75) ezerért sokkal több jár(na) - főleg a mobilipar Rolexétől.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

:Y :F :W

B.Cs.

(#38) #24536576


#24536576
törölt tag

Hát ez gusztustalan. :D De, hogy akad olyan fanboy, aki még ezt a hulladékot is védeni akarja... :D

(#33) istnag: Samsungban legalább vannak fejlesztések. Oké, M9ben is volt, lehetett vele főzni is, ezt elismerem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) kelly416


kelly416
veterán

Szerintem csak egy, hogy nyilvánosságra hozták. Ezzel nagy mértékben blamálják magukat (tovább), és szerintem tényleg 8-10 app után ha nem is fekszik meg, de jelentős türelemre inti a még boldog tulajt.
Szerk.:
És nem csak az ára miatt blama, szerintem még 30-ért is kész pénzkidobás a jelentősen koros vas miatt. De ez az én véleményem.

A cikkhez:
Köszi, kell ez is, jó tudni róla, hogy vannak ilyenek is, de a tokok színeit nézzétek át még egyszer, ha saját készítésű képet tettetek mellé, mert a sötétzöld az nekem sötétkék, és gyanítom, sok más embernek is.

[ Szerkesztve ]

(#40) janeszgol válasza Csapoati (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

+1!
Igen, az első pontom üti a másik kettőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) d.mate08


d.mate08
tag

Ennél olcsóbban szereztem be Nexus 5X-et...ezt meg ki fogja venni egyáltalán?😀

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#42) bulikavagyok válasza istnag (#33) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De ugye azt tudod, h a HTC-nek nem csak a Samu a konkurenciája -ami nem mellesleg köztudottan ugyanúgy túlárazott márka?! Illetve a másik állításod miszerint a HTC az egyetlen jól optimalizáló gyártó a droidos mezőnyben elég messze áll a valóságtól. A flagshipek közül szerintem az LG már simán hozza ugyanazt a szintet, de nekem az S7-el sincs semmilyen problémám ilyen téren (sem). Javaslom, h ha teheted próbálj ki egy mai csúcstelót. Nekem amúgy semmi bajom a HTC-vel, de ennek a telefonnak az árazása most tényleg nagyon mellé ment. Ne csodálkozz, ha ez sok embernél kiüti a biztosítékot.

[ Szerkesztve ]

(#43) tatabike válasza istnag (#11) üzenetére


tatabike
őstag

Már régebben meg akartam kérdezni itt is, hogy ez az "előfizetéssel 0 forintért megéri" honnan jön egyeseknek? Tényleg azt hiszik, hogy ingyen kapnak egy telót? Szerintem az előfizetésben benne van a telefon ára is szépen elosztva az X év hűségidőre...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#44) Integrale válasza #24536576 (#38) üzenetére


Integrale
veterán

Gondolom sok M9 volt a kezedben. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#45) Cifu válasza tatabike (#43) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pénzügyi analfabéták, ennyi.

Sajnos még mindig sokaknak nem esik le, hogy a "0 forintos" ajánlatok bizony egyáltalán nem 0 forintosak, hanem effektíve hitelre vesznek telefont, és a telefontársaság a hitelező. De a jó marketing és a tudatlanság találkozása sajnos olyen téveszméket szül, mely szerint megéri a "0 forintos" ajánlatokkal foglalkozni... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#46) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez a vacak kb a 30ezres kategória. Több szót nem is érdemel.

(#47) istnag válasza tatabike (#43) üzenetére


istnag
addikt

Szóval Te is azt vallod, hogy a előfizetéses telefon árába számoljuk bele az előfizetés árát is :O

(#38) LosBlancosrm
Párom egész jól el van vele, hiába mondtam neki, hogy főzzön vele, eddig még nem sikerült neki és nekem sem. :U

(#42) bulikavagyok

Ez a telefon konkrétan 25 ezerért lenne meggondolandó vétel.

(#48) tatabike válasza Cifu (#45) üzenetére


tatabike
őstag

Erre gondoltam én is, csak lusta voltam összefoglalni...:D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#49) Szilofon


Szilofon
tag

A telefon szép,tetszenek a hátlapok és a gyári is.De sajnos ennyi a pozitívum.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#50) Cifu válasza istnag (#47) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szóval Te is azt vallod, hogy a előfizetéses telefon árába számoljuk bele az előfizetés árát is.

Nem az előfizetés árát, hanem a "normál" csomag előfizetésének az ára, illetve a "0 forintos" készülékhez adott csomag ára közötti különbséget kell nézni, ugyanis ez a törlesztőrészlet, amit fizet a T. vásárló. Ami mellesleg jó régóta, több, mint 10 éve így megy már....

De vannak, akiknek ez újdonság még mindig.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.