Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Mi lehetett a koncepció a tervezés előtt? :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Outlander


Outlander
őstag

Már majdnem azthittem, h végre lesz egy jó telójuk, de aztán megláttam a "felszereltséget".

Hogy lehet 8 magos cpu mellé 1 gb ramot tenni? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3) batai15


batai15
félisten

Mi a jó isten jár a htc fejében. Kiherélt rendszer ,tehát még sense sincs csak annak látszik. Többit nem is említem .

(#4) Márko88


Márko88
aktív tag

A kameràért és a mono?! hangszóróért kàr,pedig jò kis középkategóriás gépezet lehetne, egyediséggel, felhasznàlòi élménnyel a többi középkategòriàs között.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#5) drfedayn válasza Polllen (#1) üzenetére


drfedayn
tag

Nézzünk be a raktárba mi maradt meg ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#6) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Csak a szokásos htc bénázás.
Te jó ég, az a kamera. Anno, noname kínai telókba raktak ilyet... :U

Minden szavam magánvélemény!

(#7) etsmark


etsmark
tag

Te jó ég, az a kamera ! ! ! ! :Y :Y :Y

(#8) Vtwo


Vtwo
senior tag

A megszokott gagyi HTC. Lassan ez trend lesz náluk.

[ Szerkesztve ]

(#9) papeti01


papeti01
senior tag

Megérdemli a HTC a sorsát... Pffff

#proudfather

(#10) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Drukkolok nekik, hogy el tudjanak ebből adni két három darabot. :P

De most komolyan szerintük ezek a képek milyen szintet ütnek meg? Jóazúgyahogyvan? :(((

(#11) doooo válasza Silentfrog (#10) üzenetére


doooo
veterán

Készülékház=fail, kamera=double fail.

(#12) Zoja™


Zoja™
őstag

El sem jutottam a kamera részig, már ott abbahagytam az olvasást, hogy 1 giga ram, meg KK... Az árát már meg sem néztem a cikkben.

(#13) enginev3.0 válasza Zoja™ (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gyenge, és 70k :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) Zoja™ válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


Zoja™
őstag

Akkor ez megint egy olyan kütyü, ami rá fog rohadni a HTC-re :D

(#15) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem lett valami nagy eresztés, bár ezt a HTC nem flagship kategóriáitól már megszoktuk..

Finn the human

(#16) davidsone válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


davidsone
addikt

de azok a kis lyukacskák jól néznek ki :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#17) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Azok az olajfestmeny szintu kepek, 1giga ram, 70k huf... Facepalm
Annyit mentsegukre, legalabb nem mtk 6582 van benne, ugy csak 30k-t erne, igy pedig indulo arnak egy meleg napon 40k.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18) Paul119


Paul119
addikt

"70000 forintot kérnek érte" :D elgurult a gyógyszer vagy mi ?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19) Beri78


Beri78
őstag

nem lett csúnya szerintem, de sajnos ez is túl van árazva :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#20) #56573440


#56573440
törölt tag

deee nem úgy volt hogy összeszedik magukat, meg odateszik, meg majd figyeljünkcsak? mármint értem én. csak megint elolvastam a cikket és nem értem miért csinálják. pedig alapvetően látják a piacot, hogy mi mennyiért megy, milyen felszereltséggel, és mégis.

2 giga memóriával, kategóriájában normális fényképezővel, mondjuk stereo hangszóróval egy egészen vállalható készülék lenne ez. de így... még szolgáltatóknál se fog 0 forintos csomagban menni sok helyen a dual sim miatt, úgyhogy tényleg nem értem. kár érte...

(#21) Wildpath


Wildpath
tag

Szokásos htc minőség és árazás ;]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#22) dzsi23 válasza fornettisuti (#17) üzenetére


dzsi23
addikt

"...egy meleg napon 40k."

Aki pedig legalább hetente egy képet el szeretne lőni, hogy egy pillanatot megörökítsen, annak egy forintot sem ér... újabb versenyző került a CAT B30 és az Allview E2 Jump mellé, az év kamerája díjért! :D

(#23) judas13


judas13
addikt

A feléből mennyit engednél HTC?
1Ram?
Hangszó monó?
Kamera?

Én kérek elnézést!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem a HTC nem tudja mi is a középkategória. Náluk még kevesebb pénz van designerre, mint a Samsungnál? Ember legyen a talpán aki meg tudja különböztetni a HTC középkategóriás mobiljait. A felsőt sem könnyű annyira, de legalább van esélyed, vannak apróbb változások.És nem néznek ki ótvarul. Ezeket a jellegtelen, műanyag monstrumokat nem lehet megkülönböztetni. Nem értem , ezek kinek készülnek. Esküszöm még évekkel ezelőtt is korszerűbbnek tűnő designokat dobtak a HTC-sek.
Vagy csak azt nézik ott legyen a fekete HTC sáv és a hangszórórács? Akkor lesz ütős a design?
Ez így ronda.

[ Szerkesztve ]

(#25) Matexx99


Matexx99
tag

Hát ez eléggé lehangoló. Főleg ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#26) telemundo


telemundo
tag

Szánalmas ez a HTC. Minőségi gyártóból lesüllyedt noname minőségre :( :(

Kínáé a jövő :)

(#27) Mercel


Mercel
senior tag

Mindig élvezettel olvasom a mobilarénás cikkeket, de most a második oldaltól már csak átolvastam, nem pedig el, és ez nem a cikkíró hibája.
Ez a HTC szégyene.
Arról nem beszélve, hogy az okostelefon piacon egyedül az egyébként tényleg jó Sense felület emeli ki őket, erre azt is kiherélik.

Marcel

(#28) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Halottakról jót vagy semmit. Ja, még élnek... hat ha így folytatják akkor nem sokáig.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#29) vimes


vimes
senior tag

Nagy wtf ez a telo :D

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#30) Prien


Prien
addikt

4G nélkül kiadni egy telót 2015-ben....minek? Kinek? :( Ja és 70 ezerért...

A kevés is több a semminél.

(#31) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Ilyenkor mi a célja a gyártónak ha kiadnak egy pocsék telefont? :U

Xr

(#32) Laca7601 válasza Zoja™ (#12) üzenetére


Laca7601
tag

Én szintén itt akadtam el. :DDD

(#33) icp1970


icp1970
senior tag

Nagyon rossz úton jár a HTC már egy ideje.Gond lesz.

(#34) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintem túlságosan is lepontozták, annál egy kicsit jobb. A kinézetéében a HTC logo helye nem tetszik, feleslegesen foglal el egy sort. Amúgy szerintem semmi baj a kinézetével.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35) Crafter32


Crafter32
őstag

Nem szeretem a Apple -t, de ezért is sokkal előrébb tartanak, mint a versenytársak.
Hogyan lehet ilyen telefont kiadni, aminek nincs egy normális része? Érthetetlen hatalmas külső, kamera kuka, memória az androidnak nagyon kevés. Felhasználó élmény leírták. Na jó az értesítési led hiánya és a magas árt átvették. A világ ennyire azért nem buta, hogy ezt benyelje. Igazi presztízs romboló telefon, másra nem jó.

(#36) hemaka


hemaka
nagyúr

Micsoda otvar design. :D

(#37) S e t h válasza Prien (#30) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem próbálnak nyitni az alsóbb szegmens felé, mert egy-két telefonnal nem tudnak piacon maradni, ez csak eddig az Apple esetében működött.
Nekik meg kapkodniuk kell, mert a prémium kategóriában is egyre gyengébbül teljesítenek, de jobb lett volna szakembereket bevonni ha középkategóriába is nyitnának, viszont én lassan meg sem vagyok lepve, mert amit művelnek a felsőbb telefonjaikkal is........
Nem hogy év végi prémium, de folyamatosan szabadulnék meg azon felelős vezetőktől, akik jóváhagyják, hogy egy ilyen patinás cégből egy gyengélkedő eredményeket produkáló cég váljon, akik irigykedve nézheti az egyre több feltörekvő kínai márkát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38) S-eye


S-eye
senior tag

Nem ártana már egy-két kompaktabb telefont is kiadni, a HTC jel is elférne a telefon tetején a jobb felső sarokban. Sokkal kisebb lenne.

(#39) Kékes525 válasza S-eye (#38) üzenetére


Kékes525
félisten

Vagy alul középen.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#40) FATtila78


FATtila78
tag

Valaki megtudná nekem számolni, hogy az elmúlt 2-3 évben ez hányadik 60-120 ezer forintos HTC telefon tesztje a Mobilarenan, ami lesújtó, kritikán aluli teljesítményt, és ár/érték arányt mutat fel? Gyakorlatilag én csak erre emlékszem. És a HTC újra, és újra, és újra, és újra elköveti ugyanazt a hibát. Nem értem, hogy nem mentek még csődbe? az M8-on önmagában akkora a haszonkulcs, hogy még pont kihozza nullára a céget az év végére? Komolyan kíváncsi vagyok!!! :W

Ennek a készüléknek minden porcikája borzalmas. Totálisan értékelhetetlen, katasztrófális. 30ezerért dominóban egy gimnazistának névnapra még el tudnám képzelni.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#41) motoflug válasza FATtila78 (#40) üzenetére


motoflug
őstag

+1..

(#42) dzsi23 válasza Kékes525 (#39) üzenetére


dzsi23
addikt

Ha már ott van az a giganagy káva alul, legalább a vezérlőgombok ne lennének a képernyőn. Az M7-nél meg tudták oldani, itt is meg tudták volna, de már az M8-M9-nél is a kijelzőn vannak... érthetetlen. Maguk alatt vágják a fát.

(#43) no more


no more
addikt

Jézus... *facepalm*

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#44) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Kritikán aluli teló ez 70k-ért. Ennyiért jó esetben már M8-at lehet találni az aprón garival.

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#45) Kékes525 válasza dzsi23 (#42) üzenetére


Kékes525
félisten

Igazad van, nem figyelnek a visszajelzésekre.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) moleculez


moleculez
veterán

Kis költői túlzással ekkora házba tablet is elférne 6000es akksival... Inkább ki se fejtem a véleményem, annyit az egész nem ér, meg is érdemli a sorsát a HTC.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#47) mizoli válasza moleculez (#46) üzenetére


mizoli
addikt

A lejtőn nincs megállás...

(#48) viewdetails


viewdetails
addikt

Valaki esetleg belegondolt abba, hogy az indiai piacon és Délkelet-Ázsiában - amely piacok vásárlási szokásainak köszönhető, hogy nincs 5" alatt készülék - ez egy remek "csillogjoncsörögjön" darab és hatalmas piaca lesz? Az ottani nyitó ára 10000 rúpia körül van (45.000 HUF)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#49) Paul119 válasza viewdetails (#48) üzenetére


Paul119
addikt

Ma megnyomkodtam(najo fel napos használat :D ) a médiában a bemutató példányt , tényleg nem egy nagy eresztés , erősen érezni hogy a szoftverrel valami nem kerek a kamera meg tenyleg pocsék, összerakással nincs baj ,50-55ert jo vétel lenne itthon de 70 ért felejtős nagyon

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#50) forgonati


forgonati
őstag

Szerintem vicc a HTC dizájnja, hogy miért nem képesek megoldani ezt a káva-problémát, nem értem. A One M7-8-9 is hogy néz már ki azzal a centi vastag kávával alul, az M8-tól meg ráadásul dedikált gombot sem kapunk, akkor meg minek? Persze a hiper-szuper hangszóró, de ne mondja senki hogy annak ennyi hely kell. Visszasírom pl. a HD7 dizájnját, ott még meg tudták oldani hogy normális méretű káva legyen.

Ez a Desire 620 is hogy néz már ki. A hardverről meg ne is beszéljünk. 2 ujjas "multi" touch, satöbbi. A kamera meg... Van itt a fiókomban egy N95, sajnáltam megválni tőle, nem éri meg eladni. Hát azzal 100x komolyabb képet lövök, pedig nem mai csirke. Hova süllyed a HTC...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.