Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordTech


LordTech
tag

Elég ciki, hogy még plecsnit sem kapott. :((

[ Szerkesztve ]

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#2) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Egy újabb rés betömve a pajzson :)

teccetős qtyü, bár a hangzáson kívül másra nem figyelt a HTC, ami kár :(

[ Szerkesztve ]

(#3) Otisz


Otisz
őstag

Parasztvakítás...

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4) AS


AS
félisten

Ez jó is lenne, ha jó lenne a hangszóró.. emlékszem még a luxus Bang & Olufsen Samsungra Bog akkor azt írta nagyon jó a hangszórója. (Ha meg más tesztelte akkor bocsi)
Tehát ehhez képest sokkal rosszabb a HTC hangszórója?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Bog válasza AS (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen. A Serenata eddig mindent vert, de megkockáztatom, hogy az Alcatel S853 is sokkal jobban szól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) zola8van8


zola8van8
tag

A videó nagyon tetszik, főleg a eleje :))

(#7) forintuser


forintuser
őstag

Egy kaptafa az egész. Nem kéne. :(

Holnapkészítést vállalok.

(#8) Borosz


Borosz
senior tag

Bár nem vagyok szakértő, de én sem látom a helyét a piacon. Legfeljebb a bolhapiacon lesz majd helye. :) De tényleg, mi a frásznak kell előjönni egy ilyen fícsörrel, hogy SRS? Teljesen felesleges. Ráadásul marha nehéz is lett a készülék. :o

(#9) Borosz válasza CoolBoy323 (#2) üzenetére


Borosz
senior tag

Ez olyan, mintha a BeleharapottAlma kijönne vagy 8 féle iPhone-al. :D

(#10) CoolBoy323 válasza Bog (#5) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

tyűű, volt olyan alcatelem :)
annak a hangzása tényleg űberállat :)

kb a SE W995 szól hasonlóan szépen (főleg a hang"falaival" :) )

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A WP7-nél az a helyzet , hogy itthon nem övezi akkora felhajtás mint például az Android-ot...
A Telenornál már a listán és a neten is ott a zöld robot, és szinte úgy tűnik hogy az okostelefon náluk az Android-ot jelenti... Marketing, el kell adni, de nem akarom egyik szoftvert se védeni, kicsit a WP7 is kaphatna több figyelmet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Zoli133


Zoli133
őstag

Nem igazán érzem a telefon létjogosutságát. Egyetlen érdeme az SRS-gomb a kihúzható hangszórók meg no comment kategória részemről.
WP7-ben semmi változás.
szvsz +1 felesleges készülék a piacon....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#13) hito


hito
nagyúr

A HTC meg nagyon el van szállva az árakkal. A három betű nem elég azért, hogy ennyi pénzt elkérjenek egy rádiótelefonért, remélem jó nagyot buktáznak vele ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) tjb007


tjb007
nagyúr

Egyen HTC kinézet
Szar kamera
Parasztvakítás

[ Szerkesztve ]

(#15) stevve


stevve
nagyúr

Nem volna rossz a HTC, ha a régi minőségpolitikájukat visszahoznák. Régebben szinte csak HTC-ben gondolkodtam, de a WP7-nél elsőként zártam ki a márkát. :(

(#16) Samus


Samus
addikt

A nagy gond az, hogy megint egy Win hetes HTC, ami konkrétan el lett szúrva. Ha az MS nem engedi, hogy belenyúljanak a rendszerbe, akkor hagyják a kukába. Mi az, hogy még el sem fordul? Az előző készülékkel ugyanez volt a gond (csak ott a gombsorral). Anno a WinMo6 esetében mindenki ajnározta a HTC-t, hogy ismeretlenből törtek elő, és amit letettek az asztalra, az készülék volt, rengeteg egyedi megoldással, emiatt is dicsérték sokan a gyártót, megjegyzem, jogosan.

De most, ez? Ez nem HTC. Ez egy korrekt telefon, egy fapados szoftverrel, ami nincs felkészítve a készülékben rejlő lehetőségekre. Őszintén, csak erre képes a WP7?

Persze megint csak saját vélemény, tudom, hogy kell az új, meg Windows Phone, meg hurrá, de akkor kössenek valamiféle egyezséget az MS-el ez ügyben...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Otisz válasza tjb007 (#14) üzenetére


Otisz
őstag

:DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#18) hito válasza Samus (#16) üzenetére


hito
nagyúr

És mindezt 150eFt-ért!!!!! :C Átlag magyar havi fizetés másfélszereséért :Y :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#19) GTaylor


GTaylor
csendes tag

Ilyen árért egy normális kamera nem hiszem el, hogy nem fért bele.. :U

(#20) bobace válasza tjb007 (#14) üzenetére


bobace
őstag

Made my day :)
+1

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21) fahrii


fahrii
őstag

Igazán hagyhatnák a fenébe ezt a rendszert a gyártók, engem ölni tudnának egy wp7es telefonnal :/ Éppen ezért nem gondolkodok már nokiában sem, pedig soksok évig nem tudtam volna más telefont elképzelni magamnak.

(#22) keIdor


keIdor
titán

Ezek a HTC kamerák semmire nem jók. Annyira SZAR képeket csinál, hogy értelme sincs vele fényképezgetni, mert a szöveg is durván elmosódik. :W

HTC WP7 készülékek egytől egyik gyengék lettek. Mindnek van valami baja, ennek meg én sem látom a helyét a piacon...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) kaller1 válasza Borosz (#8) üzenetére


kaller1
veterán

A régi winmora is volt(van) srs wow hd kiegészítés, és valóban sokat dobott a hangminőségen, főleg azért is, mert finoman lehetett piszkálni a beállításokat benne.

Ez a készülék meg ismét melléfogás, kameramodult még mindig nem tudnak gyártani a HTC-nél.:)

.::> <::.

(#24) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

tudtommal minden htc 7-es készülékeken van srs, akkor ez miért tűnik ki?

(#25) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Igazság szerint ott hibázott a HTC, hogy kiadta a Trophy-t és a Surround-ot. Mivel ugyanúgy néz ki mindkét készülék, ezért nem látom sok létjogosultságát a Surroundnak. De akár a Trophy-ra is mondhatnám ezt, hiszen a HW ugyanaz, külső szinte 95%-ban.
A Trophy-ba kellett volna ilyen hangszórót rakni, pláne úgy, hogy pont az a típus az, amit elvileg játékra hegyeztek ki.
Ez legalább annyira megmagyarázhatatlan anomália számomra, mint a Mozart(=zene) és a fényképezés.
Wtf? ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#26) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Felejtos modell:(

(#27) Kleroo válasza n0_gAboR (#26) üzenetére


Kleroo
veterán

Ez a modell: LOL!!!!!

A kamera 2007ben is sírva nevetősen ótvarfos lett volna.
Innováció 0
Egyediség 0
A fél telefon egy hangszóró,és még sem tud semmi jót felmutatni?. újabb LOL.
Igencsak öreg(jóval olcsóbb) vas van benne,
És ennyibe kerül? Hihetetlen... :W

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#28) Bavid


Bavid
senior tag

Újabb felesleges telefon. Valahogy mostanában egyre többször ez az érzésem HTC teszteknél.

(#29) Valentino K. válasza Kleroo (#27) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Egyet értek veled, de ez az öreg vas van benne beszólás mindig kiveri nálam a biztosítékot :U
Legyen ez android, wp7 vagy bármi más.
Folyamatosan megy rajta minden? Igen?
Lefagy? Nem?
Van olyan app\game ami kihasználna jelenleg 2 magot? Nem?

Akkor nem kurvára mindegy hogy "csak" 1 ghz-es cpu van benne nemtom mennyi rammal\rommal\gyorsítóval?

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#30) Kleroo válasza Valentino K. (#29) üzenetére


Kleroo
veterán

Én is így érzek. Nekem is ez van a telómban.
És én is utálom a Geek-eket,akik a 2+ magra verik a nyálukat.
TÖKÉLETES.

De ne adják már prémium áron azért mer SZNEPDRAGON. Ez a legelső generáció már jóval-jóval olcsóbban megvehető lehet....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Biztos ,hogy el fognak adni belőle egy jó párat, bár értelmét és piacát nem igazán látom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) stevve válasza Kleroo (#30) üzenetére


stevve
nagyúr

És megy is lefelé az áruk, de addig, amíg nincs helyettese, tarthatják viszonylag magasan, bár szerintem az a 60K például az Omnia 7-ért igencsak az alsó határ a többi hasonló árú telefonhoz képest.

A HTC meg mindig magas áron mozog, ezt bele kell számolni.

(#33) daniel909


daniel909
addikt

"másrészt ezek mind viszonylag drága modellek,"

Omnia 7 60 ezer. :D :DD

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#34) janes74


janes74
senior tag

Akkor most a Samsung beperli őket,mert az I-450-ben is volt kihúzható hangszóró?Meg az f400-ban.

[ Szerkesztve ]

(#35) keIdor válasza Valentino K. (#29) üzenetére


keIdor
titán

Lesz értelme a 2 magnak nemsokára, a Galaxy S II pl. a böngészőnél az egyik magra a flasht bízza a másikra meg a többit. Ezért is lesz nagyon gördülékeny az egész, olyan mint egy Safari csak flash-el.

Nem érdemes a 2X-ből meg az Atrix-ból kiindulni, azok a főképernyőn is szaggatnak, egyszerűen szarul optimalizál mindkettő, úgy tűnik a Samsung legalább most már megtanult, mert 1 éve ők sem tudtak...

Ez a hardver már igenis őskövület. Rendben van, hogy elviszi a rendszert, nem is ez a baj, hanem az ára. Az Omnia 7-nek van reális ára 60k környékén, ezzel a hardverrel annyit is ér kb. HTC árai viszont viccesek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) daniel909


daniel909
addikt

bocsi csa mire elolvastam lejárt a szerk idő. Szerintem szép telefon lett. eddig a mozart volt a kedvencem, de most ez került nálam előre.

izzadtságszaga van ennek az egésznek és szerintem elég lenne 2 htc win7 telefon is. talán 2év mulva már lesz olyan szinten a rendszer hogy érdemes legyen rá sok készüléket kiadni, de jelenleg a win7 egy szép de fapados cucc... megkötések megkötések hátán amik remélhetőleg a mangoval javulnak majd. másik hogy semmivel nem jobb mint az omnia 7 ami jelenleg a legjobb ár/érték arányú wp7 mobil.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#37) Valentino K. válasza Kleroo (#30) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy ez a 150 ezres ár nem releváns, hiszen hivatalosan nincs is forgalomban a telefon itthon. Ha ennyi is lenne az ára, akkor is gyorsan le fog menni. 80-90 körül jó vétel lehetne

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#38) Xaels


Xaels
félisten

:( Minek ezt erőltetni. A jelenlegi WP7-nél gyártónként bőven elég lenne 1db készülék, a rendszer úgy sem nagyon enged többet. A HTC inkább fele ennyi készüléket adjon ki, de azok hozzák a tőle elvárható minőséget.

Miért nem kétmagos? Nem tudom, de egyelőre még az android sincs rájuk felkészítve megfelelően, gondolom a WP7 is ugyanebben a cipőben jár és a frissítések sem repkednek túl gyorsan. Majd meglátjuk. De még mindig nem kéne WP7-es telefon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39) Valentino K. válasza keIdor (#35) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Őskövület :F
Havast idézve, hát beszarok... ;)

S szerinted egy átlagos androidos telefonban megtalálható 500-600 mhz-es proci az mi? Ha az 1 ghz őskövület.

Mellesleg ne tegyünk már úgy, mintha a Surround 1 hete lenne a piacon :U Nyugatabbra már rég kapható a készülék.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#40) stevve válasza keIdor (#35) üzenetére


stevve
nagyúr

"Az Omnia 7-nek van reális ára 60k környékén, ezzel a hardverrel annyit is ér kb. HTC árai viszont viccesek."

A HTC árai magasabbak a többieknél, de vajon hány féle termék árainál játszik nagy szerepet a logó? Számtalannál...

Az a 60K nagyon jó ár, de ha megnézem a Galaxy ACE-t, hát... a WP7-es telefonok bőven többet érnek, akár utálja valaki a rendszert, akár nem. Az meg mobiloknál nem nagyon számít, mikori dátum van egy SoC-on, ezt már megtanulhattuk volna.

(#41) keIdor válasza Valentino K. (#39) üzenetére


keIdor
titán

Helyesbítve csak USA-ban az AT&T-nél...

Snapdragon QSD8250-ról van most szó, az, hogy 1GHz nem jelent semmit. A Hummingbird is 1GHz mégis jobb... de itt most nem is erről van szó. Teljesen megértem azt, aki nem akar 100 ezer forint felett perkálni egy másfél-két éves hardverért. Én csak erről beszélek, az, hogy elviszi a WP7-et meg az ahhoz tartozó játékokat az szép és jó, de ettől még pofátlanul túlárazott néhány készülék.

Hogy mi az 500-600MHz-es? Alsó kategória, aminek a reális ára 30-40k környéke maximum. A Blade pont emiatt van tökéletes helyen...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) superecneB válasza Bog (#5) üzenetére


superecneB
őstag

Az SRS-t vezérlő gombot ha benyomjuk úgy marad, vagy miután összezárjuk újra deaktiválja magát?

(#43) Bog válasza superecneB (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Úgy marad.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

ez de új nekem :DD jóféle lehet az a hangszóró :U

(#45) Napfénysüti

Minőségi cuccnak tűnik de szerintem teljesen fölösleges ez a kicsúsztatható hangfal rész. Mintha a HTC kicsit kifogyott volna az értelmes ötletekből.

Més que un club!

(#46) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez a teló szerintem is felesleges. Mondjuk nem is ezzel akarják meghódítani az egész világot. :DD Az ára tényleg sok, de ez nem a reális ára, hiszen Mo-n nem is forgalmazzák hivatalosan. Ez kb. olyan mint amikor Iphone4-et lehetett venni 400k-ért.
Az oldalra elfordulással meg tényleg kezdhetnének vmit a Microsoftnál, vagy engedjék meg a gyártóknak h megcsinálják.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#47) Duree


Duree
veterán

Hát ez meg minek?Marketingfogásnak tűnik az egész,sok haszna nincsen ráadásul még drága is

duree54

(#48) rakloo


rakloo
aktív tag

Nem úgy van,hogy ti MACtértetek ? :D

555-SHOE

(#49) amanoba


amanoba
őstag

kár érte, az lg 7es óta ez jön be a legjobban, de ár-szolgáltatáskínálat nincs igazán összhangban...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#50) zsirfecske


zsirfecske
addikt

kedves cikkíró a "hangfal" szó használata teljesen móka kategória itt, ez kérem hangszóró :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.