Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Végre van valami értelmes irodai és vállalati környezetbe is.
Az árára leszek kíváncsi.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#2) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Na egy ilyet szívesen kipróbálnék. Jók a kiegészítők is. Viszont a 1280x800 panelből nem lesz gond?

Laci

(#3) MongolZ


MongolZ
addikt

Nem tudom, hogy miért gondolják a gyártók, hogy egy cégnek elég az alacsony felbontás. Nyugodtan lehet akár FullHD is. Szerintem az Atom szintén mellélövés, nem hiszem, hogy valaki szívesen mutatna az üzlettársának egy akadozó akármit. Azokat a hülye kamerákat meg a LED-es villanót meg felejtsék már el, 1 is fölösleges, 2 meg végképp. Asztali gépeknél is ritka, hogy egy konferencia-megbeszélés alkalmával használnák a webkamerát, hát még itt. Én életemben 1x használtam, akkor is csak próba képpen. Sokkal jellemzőbb a SameTime-hoz hasonló megosztás, ahhoz meg külön hardver sem kell. Fényképezni meg épeszű ember nem ezzel fog.

(#4) Kov1024 válasza MongolZ (#3) üzenetére


Kov1024
tag

Nem véletlen az Atom erőltetése, bár nem valami erős, cserébe tisztességes üzemidőt tesz lehetővé, ami ugyan egy ARM alapú rendszerrel is elérhető, viszont ebben a szegmensben a x86 kompatibilitás általában alapkövetelmény.

(#5) MongolZ válasza Kov1024 (#4) üzenetére


MongolZ
addikt

Igen, ez okés, az x86-tal abszolút egyetértek! Egy i3/i5-öt szívesen látnék, de egy AMD-nek még jobban örülnék. Én is nagyon ragaszkodom az x86-hoz.
A 10 órás üzemidőért cserébe pedig bevállalnám a nagyobb akksit is.

Sokáig úgy gondoltam, hogy ha jön a Win8, akkor megveszem az első tabletemet, mert számomra is értelmet nyernek. De kezdek elkeseredni, mindegyiknek van valami hibája... Mondjuk október 26. még messze van.

[ Szerkesztve ]

(#6) kromatika


kromatika
veterán

jó cucc lesz.csak ne legyen drága.

(#7) Hisztogram válasza MongolZ (#3) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Nem vagyok benne biztos hogy van értelme 10 hüvelyken full HD-t erőltetni, könyörgöm ez nem munkaállomás.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#8) macilaci78 válasza Hisztogram (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kötelező azt natívban használni? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) MongolZ válasza Hisztogram (#7) üzenetére


MongolZ
addikt

Nekem határeset, de inkább legyen FullHD (és akár lebutíthatom, ha nem tetszik), minthogy ilyen alacsony felbontás.

(#11) raper


raper
senior tag

A HP-ra jellemzően ezen elit termékek is oda tartoznak.

(#12) Hisztogram válasza macilaci78 (#8) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

+@MongolZ Gondolom a költségeket és az Atom teljesítményét vetették össze a piackutatók számaival. Biztosat persze nem tudok, csak következtetek, hogy nem véletlen ez a tendencia miszerint következetesen alacsony felbontású kijelzőket tesznek a portákba.

Nem akarok többet vérpistikézni, utánaolvasni meg nincs időm.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Ilyet szeretnék Androidos verzióban.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) QwErTy42 válasza banhammer (#13) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nekem pont az Android miatt nem kellene. Windows-zal már lehet dolgozni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#15) MongolZ válasza QwErTy42 (#14) üzenetére


MongolZ
addikt

+1, egyetértek

(#16) QwErTy42 válasza MongolZ (#10) üzenetére


QwErTy42
addikt

Üzleti programok nem minden esetben támogatják az ilyen nagy felbontást.
Egy Excell fájlban is hiába "látsz" több cellát, ha rá kell nagyítanod, hogy el tudd olvasni.
Pont ezért elég 10 colra az 1280*800.ú

Nem játékra és multimédiára van, hanem melozni.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) MongolZ válasza QwErTy42 (#16) üzenetére


MongolZ
addikt

Ez így igaz, viszont még mindig ott a lehetőség, hogy visszabutítsam 1280x800-ra (ami igaz, nem lesz éles). Ha esetleg valamilyen ERP rendszert kell kezelni, szerintem sokszor nem elég az 1280x800.

(#18) icezozo


icezozo
addikt

amint latom nem sok ember hasznalja :)

szerencsere nekem van es bevalt db lett :D

http://qwankido.hu/

(#19) icezozo válasza icezozo (#18) üzenetére


icezozo
addikt

el is adtam :D

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.