Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hm, eszembe jut mekkorákat agyatlankodtunk az ilyen stílusú játékokkal... thotd, virtua cop és társai... nagyon mentek bő 10éve :) pc-re nem jelent meg az utóbbi időben hasonló, amivel lehetne akár neten cooperative játszani? csak könnyebb közben sörözgetni, mint pl q3 vagy cod közben :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Tom5 válasza mephi666 (#1) üzenetére


Tom5
addikt

Csatlakozom, szerintem is nagyon hangulatos lenne baráti körben sörözés mellett. (ha nincs konzol) tetszik a trailer :)

(#3) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Van House of the Dead PC-re is, bár nem tudom, hogy milyen módon van benne megoldva a co-op, biztos van rá valamilyen lehetőség.

(#4) mephi666 válasza Zsoccc (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen egér+billentyűzet megoldással lehetett 1gépen cooperative játszani... csak hát én világéletemben egérhez voltam szokva és ezért a billentyűs/gamepad-es irányítás nagyon rossz nekem... cooperative pedig neten keresztül jó poén lenne :) sajnálom, hogy az ilyen stílusú játékoknál a konzolosok előnyt élveznek... másik fájó pont pedig a verekedős játékok... régen a mortal kombat1-2-3 még jó volt nagyon pc-re is, meg a wwf-el is rengeteget szórakoztunk egymás ellen, de újabbakat nem láttam már pc-re :( (vagy csak a figyelmemet kerülték el...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Zsoccc válasza mephi666 (#4) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nemsoká jön az SF4 pc-re is ez esetleg kárpótolhat a sok évnyi verekedős játék mentes idő miatt.

(#6) mephi666 válasza Zsoccc (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, azt láttam... szerintem kipróbálom... habár a street fighter sorozat valamiért nem ragadott meg soha igazából... a mozgások lemodellezése furcsa volt mindig is a szememnek :) a mk, tekken, killer instinct sorozat volt a kedvenc mindig :) amikor általános sulisok voltunk (kb '92-93 környékén), 1ik osztálytársunk "betegszabira" ment, mert a bátjya kölcsönkapta a nintendót valamelyik haverjától, mi meg suli után csoportosan mentünk hozzá és estig nyomtuk a mk-t egymás ellen felváltva :) azok voltak a szép idők... és nem értem, hogy miért nem adnak ki hasonló stílusú játékokat pc-re is: multiban neten keresztül cheat kizárásával szerintem irtózatosan zsúfoltak lennének a szerverek :) lehetne ranglétrát készíteni, aztán "erősség" szerint lehetne választani ellenfelet... achievement rendszer is dobna az egészen simán :) ...de ez már nagyon off :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.