Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forintuser


forintuser
őstag

Nem tudok dönteni.Ez, vagy egy Mate 20.Az asszonynak lesz, szóval ram meg ilyenek nem számítanak..

Holnapkészítést vállalok.

(#2) pusszycat válasza forintuser (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Döntsön az asszony neki lesz. Láttam egy videot a yt. hogy a View 20-ban van beépített kinect csak még 2 játék van hozzá valami síelős. A tévéhez kapcsolod egy AV. kábelel és ha ugrasz ugrik a játékban is...

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) #24536576 válasza forintuser (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ez inkább nőies telefon, mint a Mate20.

(#4) julius75


julius75
aktív tag

Teszt....? :F

(#5) pusszycat válasza pusszycat (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Na meg is van Fancy Skiing met de TOF 3D Camera van de Honor View 20

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) atosan válasza julius75 (#4) üzenetére


atosan
addikt

Itt egyelőre.

Maine coon

(#7) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az Euronics viszonteladói partnere bárkinek is? Hát bemegyek az üzletbe és nincs áru, meg olyan feelingje van az egésznek, mint a Corvin áruház műszaki osztályának lol.

(#8) dudi válasza Fitzgerald (#7) üzenetére


dudi
senior tag

nem lehet, hogy kevered egy másik üzlettel?
azt mondja van raktáron mindegyik üzletben.

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#9) Fitzgerald válasza dudi (#8) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Úgy általában értettem, nem erre a készülékre gondoltam.

(#10) mackoman


mackoman
tag

Rém ronda...

(#11) edward2


edward2
addikt

Megéltük ezt is amikor az "olcsó" Honor brand is már aranyárban megy.

(#12) -FreaK- válasza edward2 (#11) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, én is néztem nagyokat. Mikor először olvastam róla, örültem, hogy de jó kis Honor teló lesz ez asszonynak, aztán megláttam, hogy ez még nem is kicsit drágább mint a OP6-om volt.

(#13) Carline


Carline
őstag

az olasz divatcég nevével fémjelzett variáns tartalmaz egy extra háttérképet is

Már ezért megéri a felár. :DDD

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#14) MikeWazowski válasza forintuser (#1) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Szerintem mate 20. Az szebb és szerintem elegánsabb.
Ez olyan "kisgyerekes" telefon nekem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#15) DanielVon


DanielVon
csendes tag

Valoszinuleg en is a mate 20ra szavaznek, foleg ha ez is ugy el lett rontva a markahoz kepest, mint a 10es szeria. Egy idoben vettük a parommal a P20at es Honor10et, es sajna a P20 szinte mindenben jobbnak bizonyult, pedig egy ideje megfogadtam, hogy a kettő közül csak a Honor... Arban pedig mar nem nagyin van különbség..... A masik amit egyelore nem tudok megerteni az a szinvarians. Mi ertelme az eltero hatlapos verzioknak, amikor 99 szazalekban ugy is elolrol latod a telefonod. Ez nalam kb olyan, mint hogy milyen színű a csomagtartó karpitja... Engem szemely szerint zavar a kizarolag fekete szinben elérhető elolap, meg ha az csak par milliméter is. A watchal kapcsolatban meg annyit, hogy azonos aron van egy samsunggal, amik viszont nagyon nagyon jók.... Kérdéses kinek lenne ez a csabitobb... Talan ezek esztetikusabbak, de ha ez a fontosabb, akkor vagy Fossil hibridet vennék, vagy maradnék a jól bevalt automata Fortisomnal.

(#16) beyruth82 válasza edward2 (#11) üzenetére


beyruth82
veterán

Meg sajnos.... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.