Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) K82


K82
őstag

Első blikkre nem tűnik rossznak, bár a P3XL-t leszámítva nekem a többivel sem volt bajom.
Csak ne felejtsenek el legalább 6 GB memóriát beléjük pakolni...

Pixel / OnePlus Pad

(#2) Straw


Straw
senior tag

Ismét sikerült bizonyosságát adni a tervezői/ designer kreativitás teljes hiányának. Az egyetlen értékelhető rész (az eddig ismertek alapján) a telefon oldala, az legalább valahogy kinéz.
De a hátulja egy vicc, az hogy a gúgül is felül a design vonatra nem újdonság, dehogy 1 kamerának és egy led villanónak egy közepes magyar város méretű kamera szigetet odarakni az már kritikán aluli....

42

(#3) MikeWazowski válasza Straw (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát nekem se kéne. Ipari hulladék kategória.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Nem tűnik rossznak. Lehet perverz, de továbbra is tetszik ez a színes bekapcsoló gomb :)

K82: Ha abból indulunk ki ,hogy középkategória, akkor (ne legyen igazam) szerintem 4gb ram lesz benne. Főleg, hogy a 4--4xl széria is "csak" 6-ot kapott.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát mit mondjak, én nagyon vártam a készüléket, de ha valóban így néz majd ki, a hátulja elég otromba azzal a szigettel. :( Ráadásul semmi egyedi nincs rajta, mint pl. az előző szériánál az az csillogós felsőrész/matt hátlap. A kávát hagyhatták volna szerintem még jobban lekeskenyítve az előlapon a kameralyuk helyett, de az privát véleményem.

A Pixel 3a nekem sokkal jobban tetszik dizájn téren.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) K82 válasza MikeWazowski (#3) üzenetére


K82
őstag

Amíg el nem kezded használni és fényképezni. :)

Pixel / OnePlus Pad

(#7) Obyboy válasza xZer0kidx (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Mi9T tulajként a színes bekapcsoló gomb nekem is bejön, de a többi kinézet csapnivaló. :(Olyan mintha azért fizetnének a formatervezőknek, hogy csúnya készüléket tervezzenek. Nézőpont kérdése de így is ki lehet tűnni a tömegből. ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) Drakmusz válasza K82 (#6) üzenetére


Drakmusz
őstag

Csak a két véglet létezik Pixel fronton.
Vannak akik ki nem állhatják ezt a vonalat, másoknak meg éppenséggel ez az egyetlen alternatíva.
Mondjuk OnePlusom még nem volt, de egyszer ki szeretném próbálni.
Sok dolog miatt meg lehet szólni a céget, a vélemények többsége jogos.
Anno három napig voltam Huawei tulaj, azonnal visszamenekültem a stock rendszerre.
Ízlések és pofonok.🙂

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#9) MikeWazowski válasza K82 (#6) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igaz, valóban jó a kamerája, de nekem már elég az s10 kamera teljesítménye is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10) ladapower


ladapower
tag

Nekem csak a hátlapi ujjlenyomat olvasóval van bajom, inkább lenne oldalt vagy elöl a kijelző mögött. De ha mondjuk arcfelismeréssel helyettesítenék mint a 4-ben azzal sem lenne gond - tudom ez nem fog megtörténni mivel az csak feljebb tolná az árát. Én mindenesetre imádom a 4-ben (XL) lévő megoldást. :K

(#11) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

A hátsó ujjlenyomatolvasó még 2017-ben volt divat :B

(#12) Tom321


Tom321
csendes tag

Vannak pletykák esetleges IPS kijelzőről.. Hát, ha igaz volna.. akkor érdekelne. :)

(#13) Luck Dragon válasza Straw (#2) üzenetére

Én azt mondom jobban sikerült mint az eddigieknél. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) #65577472 válasza ladapower (#10) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ne tegyék a kijelző mögé, az optikai megoldás botrányos, az ultrahangos pedig egyelőre nem szivárgott le a középkategóriába.

(#15) Hopkins95 válasza #65577472 (#14) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miért is botrányos az optikai megoldás? Szuper gyorsan és megbízhatóan felold.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) K82 válasza MarkCsiha461 (#11) üzenetére


K82
őstag

Van aki a divatra, van aki a praktikumra megy rá... Lehet h oldschool a hátlapi fp scanner, de még mindig az a legmegbízhatóbb. Nem volt rossz a OP7 kijelző alatti megoldása (és az kimondottam a jobbak közül való volt, nem úgy mint a Samsungé), de az is jóval többször tévesztett mint pl. az 5 éves Nexus 5x-é. P2XL/P3-nál ugyanúgy hibátlan volt, a mostani 4XL-ből néha hiányolom, de csak azért mert jó pár progi nem hajlandó a faceID-vel együttműködni (talán nem is baj).

Pixel / OnePlus Pad

(#17) HarleyCustom válasza Drakmusz (#8) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem csak kettő véglet van... :)
Én vagyok a harmadik véglet akkor. :D
Nem utálom és kerülöm és nem ez az egyetlen alternatíva számomra...hanem a többi mellett az egyik kedvencem. Bár csalódtam benne, mert a Pixel 4-nél sem sikerült még mindig megoldani a nevetségesen működő fényérzékelőt. :W Annyira gagyi, mint egy kínai bármelyik. Arra számítottam, hogy minőségi lesz, mint a Samsung-ban, vagy az iPhone-ban. Mert ugye Google és drága referencia mobil... :U

Egy olcsó kínai mobilban elviseltem anno, de itt már nem fér bele nekem. Úgyhogy szerintem ebben a telefonban sem fog normálisan működni...hacsaaaak...jobb minőségű alkatrészt tesznek bele. Mondjuk onnan vásárolnának, ahonnan a Samsungék például, vagy iPhone-ék... :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) Drakmusz válasza HarleyCustom (#17) üzenetére


Drakmusz
őstag

A panel minőségével nincsen gond, a fényérzékelő is jól működik.
A fényerő van visszafogva szoftveresen, ami teljesen érthetetlen.
Szerintem te erre gondolsz.
Ha mondjuk egy Samsung mellé rakod akkor igen jelentős a különbség, ez tény.
[link]
Itt egy cikk a témát tekintve.:)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#19) bAtt001 válasza Drakmusz (#8) üzenetére


bAtt001
addikt

Én is imádtam a gyári felületet, még most is, viszont most egy Huawei P20at használok és az első két hét után semmi panaszom nincs rá, működik rendesen, néhol több a funkció is mint stock-on, picit csúnyább mert még EMUI9-en vagyok, de hétköznapokban tökéletes.

Ettől függetlenül lecsapok majd egyből a 4A-ra, kit érdekel hogy néz ki a hátlap, milyen a kamera elrendezés, még az LCD kijelző sem gond, amoledről váltottam vissza LCD-re és nem hiányzik. Jó legyen a kamera és az akku is bírja ki az egy napot sok használat mellett, a többi csak luxus :)

(#20) Drakmusz válasza bAtt001 (#19) üzenetére


Drakmusz
őstag

+1.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#21) HarleyCustom válasza Drakmusz (#18) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem a fényerőre gondolok, hanem ahogy állítja automatán a fényérzékelő a fényerőt.
Sőtét helységből világosba és vissza. :)
Laggolós, akadozós módon, nem "vajsimán", mint az általam korábban említett gyártók telefonjai.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) Yeffy válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan. semmi botranyos nincs benne, remekul mukodik, es elvileg nem is annyira insecure mint a kepernyobe integralt.

erre a telora varok a 4/XL bejelntese ota, de ha tenyleg ilyen lesz, mondok majd megint olyan cifrakat... ok, lenyelem a jack hianyt, meg a peklapat meretet egy bizonyos szintig, ha kell, de egyszeruen nem hiszem el, h azt a hulye lyukat bele kell rakni a kijelzobe. emiatt nem vettem az S10 csaladbol sem. miert kell minden ertelmetlen f*szsagot lepapagajkodni egymastol? elobb a notch, most meg ez. :W :W minimalis kavaval teljesen franko lenne. de neeem.

hihetetlen. most sem tudok mire cserelni, es ahogy latom, nem is nagyon fog ez az even sem valtozni. :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.