Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goose-T


Goose-T
veterán

Szilikon, ne má'! :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2) schawo


schawo
titán

Egy újabb GPU érkezik az irattartóba.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) Tyrel


Tyrel
őstag

Nagyon jó hogy a reviewerek meg az extreme tunerek ilyen k*rva faszán el vannak ezekkel az új kártyákkal, csak épp az átlag embereknek meg nem jut belőlük... Sok értelme volt a sajtónak kiadni őket, úgy hogy közben megvehetetlenek... Legalább akinek kéne annak még az orra alá is van folyamat dörgölve, hogy "nééééézd milyen jó kártya, látod paraszt ezt nem veheted meg, HAHAHA!" :(((

Turenkarn

(#4) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Az AMD bekaphatja.....inkább erről beszélnének:
"Az AMD inkább kihagyná a botrányt és felkészül az új hardverek indulására"
Miért nem áll ki Lisa,hogy emberek elbactuk mi is mint az nvidia .... :D

(#5) Duck663 válasza Tyrel (#3) üzenetére


Duck663
őstag

Jut(na), 480e-ért, tegnap mikor megláttam az árát, az egyik oldalon, azt hittem lehidalok... az anyjukat! Rohadjon rájuk az összes. Persze nem fog, mert van olyan balek, aki ennyiért is megvette, ma már egy sem volt elérhető.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Ez a határ ez fizikai vagy szoftveres limit?
2.8Ghz a gpu-ra, 17,2GHz a RAM-ra.

(#7) Synthwave válasza Goose-T (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, tudom, hogy szilícium, csak állandóan benézem (zömében inglish szájtokat olvasok, oszt valamiért ragad). :W

De aki kiengedte ( ), az is megérdemel egy kis simogatást. ;]

:DDD

Azért javítom, ne maradjon benne, mert még a végén elkezdenek ömleni a mindenféle akciós feltöltésekkel kapcsolatos mail-ek, a szerkesztőség nagy asztalán meg kell a hely a tesztvasnak és a mindenféle ketyeréknek, nem lehet csak úgy hipp-hopp műtőt faragni a helyiségből. :'

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) #06658560 válasza BiP (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

A szöveg alapján szeirntem szoftveres.

(#9) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Az első helyeken 3090-ek vannak, de ez ne zavarja meg a ph-valóságot.

https://www.3dmark.com/hall-of-fame-2/fire+strike+3dmark+score+performance+preset/version+1.1/1+gpu

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#10) Raysen623 válasza hokuszla (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

Már megint kezded? Cikket olvastad? :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) hokuszla válasza Raysen623 (#10) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Ha nem tudod megnyitni a linket:

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#12) Raysen623 válasza hokuszla (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Megnéztem a linket, multkor is megnéztem a linket és ezután is megfogom. Nem arról van szó hogy a 6800XT áll az első helyen. Senki nem állított ilyet.

"(bár az eredmények mára "csak" a második és harmadik helyre elegendők)." - a cikkből.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) Tyrel válasza Raysen623 (#12) üzenetére


Tyrel
őstag

Már csak ezért meg fogja érni a 6900 XT paper launch - kapni ugyan nem lehet majd azt se, de legalább az ilyeneknek be lesz fogva a szája... :U

Turenkarn

(#14) Synthwave válasza Raysen623 (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olvasás nélkül könnyebb ekézni, nem? :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Alogonomus válasza ScomComputer (#4) üzenetére


Alogonomus
őstag

Jensen mikor is állt ki a térre, hogy megdobálhassák, amiért ők még 3 hónap alatt sem tudták az első napi rendeléseket sem teljesíteni? ;]

(#16) ScomComputer válasza Alogonomus (#15) üzenetére


ScomComputer
veterán

Félreértetted,nem azt írtam,hogy kiállt,hanem azt hogy az amd is bevallhatná,hogy ők is elbacták mint az nvidia...ezt akartam írni.. :R

(#17) hokuszla válasza Raysen623 (#12) üzenetére


hokuszla
aktív tag

De ha a gagyi vídiák vannak az élen, akkor akkor a ragyeon nem lehet rekorder.
(a 2. helyen is vídia van, még egy tévedés)

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#18) BiP válasza #06658560 (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, az "esetleg a 5900XT FW-jével +200MHz nyerhető" dologból én is erre gondolnék, csak fura, hogy közben azt nyilatkozta, hogy nem tudnak többet kisajtolni. Fura, hogy nem tudják kiütni a szoftverből/FW-ből ezt a limitet.

(#19) BiP válasza hokuszla (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

a gagyizást meg a gúnyneveket hagyjuk meg az óvodásoknak, jó?
Köszi.

(#20) Acélfarkas válasza hokuszla (#17) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Az eszedbe se jutott, hogy a cikk írásakor esetleg még a 2. helyen is az AMD volt, és azóta változott a helyzet?

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#21) Mikki96 válasza hokuszla (#17) üzenetére


Mikki96
csendes tag

Az értő olvasás fogalmát ismered? Az AMD volt rekorder, de most már nem az..

[ Szerkesztve ]

Don't be a fanboy

(#22) Televan74


Televan74
nagyúr

Kíváncsian várom azt a bios -t amivel kiütik az órajel határt! Kizárólag extreme tuningolóknak! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#23) Yodafon


Yodafon
senior tag

Uhhh kivancsisagbol raneztem a 5700xt pulse-ra es hat aztakurva!!! :Y :Y :Y
Ki vesz ennyiert vgat??? :( :O

I'm gangsta!

(#24) Acélfarkas válasza Yodafon (#23) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Az új generáció nem kapható, az előzőn próbálnak hasznot behúzni. Lesznek itt még durván elszállt árak. És ez használt kártyák árára is hatással lesz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#25) siposz válasza Yodafon (#23) üzenetére


siposz
aktív tag

Tavasszal kicsit morcos voltam, nem lehetett tovább várni az új gép vásárlásával a homo office + home school kombó miatt.

Hát nem gondoltam volna, hogy az új generáció kijövetelével drágulnak az előző generációs videokártyák.

(#27) arabus válasza hokuszla (#17) üzenetére


arabus
addikt

nézz rá majd 5 nap mulva hol lesz a retex.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#28) Jacek


Jacek
veterán

Gondolom már elsütőtték, hol vannak a 6800XT-k? Nem az eredmények :D

(#29) Tanisz válasza hokuszla (#9) üzenetére


Tanisz
senior tag

Jaj már ne legyél ilyen szőrszálhasogató, a cikkben is benne van a múltidő :)

TROLL ON:
Elég lesújtó eredmény egy Nvidiától :(

Lássuk be hogy ez harmatgyenge teljesítmény egy jóval jobb gyártótól aki jóval jobb kártyákat gyárt már 2670 éve, nem beszélve a hibátlan, mindig jól működő driverekről.
Amit ugye soha nem tud produkálni a Radeon, mert mindig 2x lassabb, elavultabb, drágább, többet fogyaszt , emiatt kazán is, mint a nagy Zöld Isten :D

TROLL OFF

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#30) Laja333 válasza hokuszla (#11) üzenetére


Laja333
őstag

Hát ez elég botrányos a 3090-re nézve. 3x annyit kell rá költeni, hogy épp hogy megelőzze azt a ref 6800XT-t (amit egyébként nem is a hardver limitál, hanem a BIOS), ami eleve a 3080 ellen megy. :))

[ Szerkesztve ]

(#31) NandoXXL válasza Tanisz (#29) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Múljon az életed az AMD driver-en. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) Synthwave válasza Acélfarkas (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) Pug válasza NandoXXL (#31) üzenetére


Pug
veterán

Jaja, nV dirverre sokkal szivesebben biznam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) Laja333 válasza Pug (#33) üzenetére


Laja333
őstag

De legalább nem NV driveren múlik az enyém. :DDD

Vagy hardveren: [link]

[ Szerkesztve ]

(#35) hokuszla válasza Acélfarkas (#20) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Persze hogy nem, hiszen két új eredmény van, a 3. és a 10.
Tehát korábban az 1., a 2., a 3., a 4. is vídia volt, tehát ragyeon nem lehetett korábban SEM rekorder.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#38) hokuszla válasza #32839680 (#37) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Szóval téged is zavar, hogy az elmúlt években egyetlen pillanatra sem volt ragyeon az élen?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#39) Speed® válasza #32839680 (#36) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Dehogy, csak PH mobil nézet.

(#40) Laja333 válasza hokuszla (#38) üzenetére


Laja333
őstag

Máris Fire Strike világrekord született Radeon RX 6800 XT-vel

Aranyhal effektus nálad? ;]
Ráadásul úgy döntött rekordot, hogy az addigi 3090 csúcstartó LN2-vel volt hűtve, a 6800XT meg gyári ref hűtővel.

(#42) Speed® válasza #32839680 (#41) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

~1.5 hónapja.

(#43) Piszmaty76 válasza hokuszla (#38) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Az ovis stílusod sokkal zavaróbb. Valamilyen fusztráció esetleg? :F

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#44) Synthwave válasza Laja333 (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hagyd, kár belé a szó. Szerintem csak trollkodik, bár nem valami kifinomult módon teszi.

Legalábbis remélem, hogy nem komolyan gondolja...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#45) janeszgol válasza hokuszla (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Oszinten. Erdekel egy ertelmes embert, hogy melyik a rekorder, amikor egyiket sem lehet megvenni, vagy csak dragan?

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Sinesol válasza janeszgol (#45) üzenetére


Sinesol
veterán

Alapbol ha kaphato is lenne, akkor se erdekel kb. senkit, hogy random tuningos mit hoz ki egy kartyabol egy haszontalan benchmarkban...

[ Szerkesztve ]

(#47) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom, de én abba a csoportba tartozom, akit nem is érdekel, hogy hol vannak a rekordok! A kérdőjelet sokkal hamarabb ki kéne tenni a mondat végére!
Hol vannak az új, RX 6800-ak?

(#48) Tanisz válasza NandoXXL (#31) üzenetére


Tanisz
senior tag

:D :D :D
Köszönöm a jókívánságokat, igazán megható az ilyen szívmelengető kívánság, öröm és boldogság tölt el, amikor ilyen sok remek és jóérzésű ember létezik a Földön :))

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#49) Darmol válasza antikomcsi (#47) üzenetére


Darmol
senior tag

"A fiúk a bányában dolgoznak." :DDD

#48: Ugyan már, látod, hogy ő az ejtőernyője nyitását is nV driverre bízza. Engedd el. :))

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#50) Tanisz válasza Darmol (#49) üzenetére


Tanisz
senior tag

:D :D :D

Teljesen megértem, én a szívműködésem bízom rá :D GPU gyorsított szívritmus a jövő :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.