Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#524) bencze válasza Parci (#389) üzenetére


bencze
senior tag

A másik kommentem nem értetted, itt nem fejtem ki, hogy egy demokráciában (még olyanban is, mint ez) hogyan nem kényszeríthet még a Ph sem valamire amit nem szeretnék megtenni... kicsit távolabbról kellene ehhez elindulni...

Nagyon jó megfigyelő vagy, a defenzív hozzáállás nem véletlen. A PH háborút indított az ügyfelei ellen, embert alkalmaztok azért, hogy azt amit mi nem szeretnénk látni, akaratunk ellenére ránk kényszerítsétek. Finoman szólva nem szolgáltatói hozzáállás. A dolgotok ezzel szemben az lenne, hogy kitaláljátok, hogyan monetizáljatok bennünket úgy, hogy mi is örüljünk neki de legalábbis fogadjuk el valamennyire egyenlő partnerként és ne erőszakkal nyomjátok le a torkunkon.
Nyilván megvannak a médiapiacnak is a problémái, mint mindenki másnak. Ti reklámot akartok erőből és meg vagytok sértődve meg nehezményezitek, ha valaki ezt nem szeretné megnézni, a taxisok 'hivatalos' (történetesen majd dupla) árat találtak ki. Minden szereplő előszeretettel próbálja megkerülni a piaci versenyt. Gondolom az előfizetési modell alapján kiszámoltátok, hogy ha beáraznátok a cikkeket akkor kiderülne, hogy mekkora a valós igény és nem tetszettek a számok.
Én nagy összegbe mernék fogadni, hogy a nép nem marad hír nélkül, nem fog elhallgatni az Internet az adblock miatt. Ha ebben igazam van az azt is jelenti, hogy ti nem jó irányba próbálkoztok, a baj nem velünk van...
Hogy mi a kiút, megint, engem nem ezért fizetnek de biztosan kell egy valamiféle paradigmaváltás, akár adót szedni az apróhirdetőktől, vagy Ph csirkefarmot nyitni és a lapot kihasználni marketingcélra, nem tudom, de oké, valami kell. De a reklám-erőszak egyre kevésbé fog menni, többek közt azért, mert a ph olvasótábora pont az átlagnál kevésbé hülye, ezért önérzetesebb és technikailag hozzáértőbb emberekből tevődik össze. (üzemeltetnétek nosaltyt vagy goldengatet, ott biztos kevesebb az adblock aránya)

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.