Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Kis hazánkban vajon mikor lesz kapható? Soha? Végülis mindegy, mert mi ugye PC fanatikusok vagyunk, vagy mik?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2) Chathfaern válasza Dalai Láma (#1) üzenetére


Chathfaern
csendes tag

Jövő héten kapható 150000 Ft-ért.Játékok 16-17 ezerért.De ha érdekel valakit,akkor nézzen át a index Gamez fórumába...

(#3) PodMAN


PodMAN
senior tag

www.x-multimediashop.hu RULEZ hely, X-BOXal és játékokkal. Minden kipróbálható.

(#4) Den


Den
veterán

Én spec nem vagyok pc fanatikus, sőtt egyre erősebb bennem a gyanú, hogy hacsak nem programozásból fogom tengetni az életem, lehet hogy tavaly novemberben vásárolt pc-m az utolsó amit itthonra vettem.
Ha ezzel a konzollal (vagy a jövőbeniekkel) lehet internetezni, dvd-t lejátszani, játszani, audió file-okat lejátszani, akkor minek pc?

www.simson4t.hu

(#5) andorpapa válasza Den (#4) üzenetére


andorpapa
őstag

Én megértem a konzolosokat is, elvégre mások az igények.

De PC nekem kell, mert
1. min készítenénk a prohardvert??? :))

Egyébként az Xbox szimpatikus megoldás, a többihez képest. Talán pont az miatt, hogy ez hasonlít a legjobban egy PC-re. Vinyó, proci, GeForce VGA stb.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#6) guest


guest
veterán

(Nincs HA a mondat elején!) A mai (ÉS a jövőbeli) PC-kel lehet internetezni, dvd-t lejátszani, játszani, audió file-okat lejátszani (plusz még ezerféle mást), akkor minek a konzol? :)

De ebből ne legyen vita!!

prohardver vendég

(#7) Den válasza guest (#6) üzenetére


Den
veterán

Mert a konzol kicsi, halk, elfér a tv alatt, nem kell hozzá monitor, és nem kell különböző szoftverek, driverek, oprendszerek nyűgeivel_b*sz*kodni.
Egyébként még nem volt konzolom, de egyre erősebb bennem a vágy egyre :) .

www.simson4t.hu

(#8) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Szomszédomnak volt egy, méghozzá Texas Instruments. Iszonyat jó! Bár legalább 15 éve készült, és a Commodore is százszor jobb nála, nekem ez volt az egyetlen közelebbi kapcsolatom konzollal (lehet, hogy semmi köze sincs a konzolokhoz, de mindegy) . De a PC mégiscsak jobb. Itthon hálóba van kötve 2 gép, fut a Counter-strike (Kántor),
megy a net, nézhetek filmet, közben szólhat az mp3, és a szomszéd kedvenc CD-jét is rippelhetném, ha akarnám. PC-n itt van a gyönyörű windows, az ingyenes(?) Linux, a Microsoft Office, és egyéb jó dolgok. Persze, aki játszani akar, annak lehet, hogy jobb is egy ilyen doboz. De komolyabb munkához a PC a nyerő.

Vagy az Apple gépei (na nekem annyi!).

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#9) danteshell


danteshell
aktív tag

a 6. hozzászóláshoz:
dvd? 96KHz/24bit hang, stb. stb.
Persze, hogyha hallanád a filmet az átkozott hűtőventillátorok zúgása, kerregése mellett...
Én inkább asztali dvd-n nézek filmet.

7447 óta folyamatosan...

(#10) danteshell


danteshell
aktív tag

és ugyanígy hiába költesz félévente 1 millát gépre, akkor sem éri el a pc a konzolok kép- és hangminőségét. Tehát félévente új gép helyett inkább veszek 1 konzolt, ami él mondjuk 2-3 évig is :)

7447 óta folyamatosan...

(#11) Den válasza danteshell (#10) üzenetére


Den
veterán

Úgy bizony. Ráadásul egy csúcs videókártya árából kijön :) .

www.simson4t.hu

(#12) Den válasza Dalai Láma (#8) üzenetére


Den
veterán

Én is azt írtam hogy _otthonra_ lehet hogy tőbbet nem veszek pc-t. Nyilván akinek a munkájához kell a pc, az nem helyettesítheti konzollal, de az átlag júzer (sokan csak az internet miatt vettek gépet az utóbbi években) számítógépes tevékenységét teljesen lefedi egy modern konzol. Nem véletlen az hogy a nagy mamut microsoft annyi pénzt öl abba hogy betörjön erre a piacra. Felismerték hogy a konzolok piaca bővül(ni fog) a pc kárára.

www.simson4t.hu

(#13) Den válasza Den (#12) üzenetére


Den
veterán

Egyébbként a konzol és a pc nem zárja ki egymást, ugyanis akkor is van értelme ha történetesen munkára is használod a géped. Méghozzá azért, mert ha van egy konzolod, nem kell méregdrága multimédia pc-t venned, bika procival, meg videókártyával, irdatlan mennyiségű memóriával, és legfőképpen nem kell álandóan fejlesztgetned. Veszel egy egyszerű olcsó, minden csicsától mentes pc-t munkára, és évekig használod anélkül hogy egy fillért költenél rá. Megvan még a hat évvelezelőtt vásárolt gépem, 133 pentium, 64mb ram 2mb trident videokártya, 1.3gb vinyó. Most anyám használja, office 2000 kényelmesen fut rajta, szótár is, meg még alkalmazások amiket mukához használ.

www.simson4t.hu

(#14) guest


guest
veterán

amig 20 rugo egy xbox jatek es nem lehet masolni kell a halalnak
havi egy szar jatek keves, es havi 20 rugonal tobbet kolteni a csodas konzolra kell a halalnak

prohardver vendég

(#15) Den válasza guest (#14) üzenetére


Den
veterán

Lessz az még olcsóbb, és fogunk mi még jobban élni. Remélem :) .

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.