Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obi-1


Obi-1
őstag

Hát, ha valakinek ez megéri... Pláne, hogy már nehezen találhatunk LAN nélküli alaplapot.

Only a Sith deals in absolutes.

(#2) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Huh, vazze, egy nekem nagyon teccik! Egyrészt: csak teccik és kész :D Másrészt: kissé flexibilisebb, mint a pci-os hálókari, és ha tényleg hozza u.a. sebességet, akkor már csak az ára lehet akadályozó tényező, mert picit drága (51 euró kb 12 KHuf) De aki esetleg gyakran csatlakoztat fel illetve le a hálóra különböző gépeket...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) CsendPenge válasza Obi-1 (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Valahogy így van, na meg egy hálókari sem került többe 3500-4500 Ft-nál, vagyis valszeg nem a nagyátlag réteg lett megcélozva. Hehe, eredetileg csodálkoztam, hogy 2 integrált usb port mellé minek adtak még négyet :)) Kezdem sejteni...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) Pacák


Pacák
senior tag

Egyedül az USB 2.0 felület újdonság benne... ...egy régebbi PCWORLD-ben volt bemutató egy rakás usb-s eszközről... ...az usb felületen működő LAN-kártyáról ott olvastam először... Valami olyasmit írtak, hogy miután a win feláll, ki kellett jelentkezni-be kellett jelentkezni, mert a hálóra nem csatlakozott fel induláskor... ...nem emlékszem pontosan...:) Ha van itt egy nálam frissebben gondolkodó emberke, nyugodtan írja ide, hogy miért működik így az usb-s LAN... :)

Nuclear launch detected

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Nem kell szenvedni a különböző hálókártyákkal, és a viszonylag régi alaplapokon is van USB port.

(#6) GeorgeTerror válasza CsendPenge (#3) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

''na meg egy hálókari sem került többe 3500-4500 Ft-nál''

Nanana!

Ha vennék 3com-ot vennék. Az meg biza sokkal több, kb kétszerese.
Igaz jobb is annyival.
Ne induljatok ki a lanparty-ból

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.