Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Szerintem nagyon szépek! Múltkor láttam egy CoolerMaster házat a kékhalban, ami úgy nézett ki, mint az első, csak nem volt rajta a mutatós kijelző (gondolom ennek a régebbi verziója) Igényes, szép alumíniumház, csak az volt vele a bibi, hogy táp nélkül 55eHUF volt az ára. Na ha egyszer gazdag leszek... :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Az első rohadt jól néz ki. Mitha kicsit emlékeztetne a Wavemasterre:)

(#4) dwiki


dwiki
senior tag

Télleg szépek (főleg a első). Az az elegáns típus ami nekem bejön - nem az a
csicsás fajta, (pl TT) ami áltban másoknak bejön -.
Viszont az analog kijelző kicsid oldstyle-os szerintem.
Ha meg zenére ugrál...
Az elég idegesítő lehet, b*sztatná a periférikus látásom, attól tartok...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#5) erdoke


erdoke
titán

Engem a második jobban megfogott. Bár hűtésben nem lehet sokkal jobb a Xaser házaknál, pofára nekem sokkal inkább bejön. Ha valakinek ilyenje lesz, dumáljuk meg a cserét.:)

A legjobb aláírás a héten

(#6) anulu


anulu
félisten

Szerintem elegáns, de nekem baromira nem ettszik! CoolerMaster-t biztos soha nem vennék!!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Obi-1


Obi-1
őstag

Sosem éreztem ingert, hogy alumíniumra cseréljem a házam +30k felárral. :((

Akkor már inkább mini-pc. Az alumínium.

Only a Sith deals in absolutes.

(#8) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nekem baromira tetszik mindegyik ház. :) Az elsőa wavemasterből lett kicsit továbbgondolva így elsőránézésre. a második csak a szellőzése miatt szimpatikus, formára nekem nem tetszik a tetején látható csatik miatt.

(#9) eddie303


eddie303
őstag

Masterien szépek tudnak lenni, csak az a baj, hogy nekem a gépem összvissz nem kóstál annyit, mint ezek a házak közül ha mind a gyengébb is....

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#10) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Mennyibe kerülnek konkrétan?

(#11) erdoke válasza zsoltee10 (#10) üzenetére


erdoke
titán

Majd megmondja az Expert.

A legjobb aláírás a héten

(#12) Kriza válasza zsoltee10 (#10) üzenetére


Kriza
őstag

Az elsőhöz hasonlót már láttam. Táp nélkül 55eHUF volt. Ez alapján úgy tippelem, hogy 65-70eHUF körül lehet

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#13) Kraptor válasza Kriza (#12) üzenetére


Kraptor
őstag

Nekem a második tetszik (CM Stacker). Az nagyon bejön. 3db 12es ventit tudsz az elejébe rakni. Kíváncsi lennék az árára. Az analóg kijelző az elsőn nagyon állat tud lenni, szerintem.

(#14) faster


faster
nagyúr

Az első tisztára, mint egy wavemaster, csak még szebb, a második nem tetszik.

(#15) rudi válasza erdoke (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem is nagyon teccik a második képen látható ház :) Lehet már tudni valamiféle árat?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) erdoke válasza Kraptor (#13) üzenetére


erdoke
titán

3 db 12-est? Nagyon durva. Egyre jobban tetszik.:B

A legjobb aláírás a héten

(#17) rudi válasza erdoke (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

pár kép a belsőről: [L]http://www.hwhell.com/news/cooler_master_-_coolermaster_new_chassis_line_2004/[/L]
Ja és hogy jó legyen, még BTX compatible is :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) erdoke válasza rudi (#17) üzenetére


erdoke
titán

Néhány fontos dolog kimaradt a hírből, ami egészen más megvilágításba helyezi a Stackert:

Features:

- Supports up to eleven 5.25” drives.
- Supports up to 8 fans.[/il]
- 300mm cross flow fan provides superior air flow for key PC components onto the motherboard. (World First)
- Moveable front control panel with 6 USB 2.0 connections.
- Maximum upgrade ability: supports E-ATX and the new BTX (World First)
- Dual power positioning design (World First)

Durva, főleg ha a belsejét, és a variálhatóságát is mérlegre tesszük.
Egyre jobban teccik...:C

Szerk: Gyorsabb voltál a szerkesztéssel.:)

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#19) nap


nap
addikt

Legalabb tettek az elejere nyomasmero orat... ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#20) LukE válasza erdoke (#18) üzenetére


LukE
veterán

<reklam>
olvastal volna radikalmodot, ott korabban volt ezekrol 1 reszletesebb hir
</reklam>
:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#21) Viktor77


Viktor77
titán

B@sszátok meg, nem tünt fel senkinek, hogy a ház mindkét oldalára 1-1 30cm!-es ventit lehet rakni! :)

Lefúj minden hőt a lapról, vga-ról, chipsetről, ramokról, mindenről. Mehet a Zalman cpu hűtő rá passzívban! :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) Kraptor válasza Viktor77 (#21) üzenetére


Kraptor
őstag

CM STackert akartam venni, de sehol se találtam. Maradtam az Antecnél, ami jó és szép de azért mégse az amire számítottam. Stacker az nagyon állat mert könnyen beletudsz rakni egy vízhűtést és nem kell hozzá szétvágnod a házat, pl amit én csináltam szegény Anteckel:):)

CM Stacker honlapja

[L]http://www.coolermaster.com.br/index.php?LT=english&Language_s=6&url_place=product&p_serial=STC-T01&other_title=STC-T01CM%20Stacker[/L]

Nagyon baba...árat kitud mondani?

(#23) raven10011


raven10011
senior tag

Egy bajom van ezekkel a szép új házakkal:

Annyira szépek, és praktikus kialakításúak, hogy nem lenne szívem moddolni :) (és akkor még az áráról nem is beszéltem)

financenewbie.com

(#24) velizare


velizare
nagyúr

YIKES!!! a második nagyon baba, de az első sem semmi. :DDD
apropó zalman! a zalman heatpipeos házról ki tud BIZTOS infót? azonkívül, hogy van... :(((

bocsi, most látom csak, hogy a zalman végre kirakta a honlapjára, hogy megjelent, meg minden. :DDD
szorry
tesztek róla: http://www.quietpc.com/uk/tnn500a.php ára: cca 675 font, vagy 1200 jenki dolcsi.
és szorry, hogy épp ide böktem be, de ez nekem új :B

[Szerkesztve]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) Alvin_ti4200 válasza velizare (#24) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

1000 dollár, innentől kezdve nem hiszem, hogy sok infóra lennél kíváncsi:)

(#26) velizare válasza Alvin_ti4200 (#25) üzenetére


velizare
nagyúr

lesz ez még ennyi se! legalábbis remélem :U

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#27) Integra válasza velizare (#24) üzenetére


Integra
titán

haliho
szvsz a zalman radiátora nem éri meg... ennyi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) Integra


Integra
titán

én tuti kivárom a Stacker-t, 11 5''25-ös hely...
ez a ház egy álom. letisztult, semmi TT féle csicsa és baromira agyon lehet pakolni, ha BTX deszka kerül bele, csak kicsavarozom a tartólapot és átcsavarozom bal oldalra, a táp is mehet a földre, ezáltal kisebbek a rezgések is.
egy aqua-computer féle vízhűtés is simán belefér, bár az az igazság hogy a rengeteg 12 centis venti miatt talán ide vízhűtés sem kell, mert 20 decibel alatt lehet profin az egész házat lehűteni.
mondjuk egy árat azért baromira szeretnék tudni... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) Viktor77 válasza Integra (#28) üzenetére


Viktor77
titán

Rengeteg 12 centis? Minek? Két 30cm-es is mehet bele!

60 alatt nem kapod meg állítólag, persze táp nélkül.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) Integra válasza Viktor77 (#29) üzenetére


Integra
titán

a 30 centisben nem voltam biztos, mert az oldalán nem írtak semmit róla:( és képet sem láttam.
de ha ez igaz, akkor még a 12 centisek sem sem kellenek akkora számban:))))
nekem az tetszik a legjobban hogy úgy fogok tudni belerakni 4 hdd-t hogy a hdd-k között kimarad egy-egy hely, ezáltal az előtt levő 12 centis ventik ideálisan tudják lefújni róluk a meleget, vagyis kézelegnél nem lehet soha melegebb a vinyó még nyáron sem. a vantec rakcem 25 fokot mutat egy hét leállítás mentes üzem után, ha ilyenkor kiszedem a fiókból még csak langyosnak sem nevezhető a hdd:)
na ha ezt full alu fiók nélkül meglehet csinálni ezzel a házzal... isteni lesz:)
a tápon meg agyalok, mert egy brutál darabot szeretnék belerakni és az már támogassa a btx-et is. 500W körül. de ez még biztosan pár hónap.
ja, és kéne fekete előlap a pioneer slotin-hez:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31) zeg


zeg
senior tag

Szerintem nagyon randán néz ki az az analóg kijelző az előlapon. A zene ritmusára történő működésről az a programocska jut eszembe, mely a billentyuzet ledjeit villogtatta.:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#32) erdoke válasza LukE (#20) üzenetére


erdoke
titán

Sajna ettől még nem fogok radikalmodot olvasni. Alapszintű modder vagyok, csak amit fontosnak érzek a praktikum miatt.

A legjobb aláírás a héten

(#33) Viktor77 válasza Integra (#30) üzenetére


Viktor77
titán

Ott van a feature listában, hogy 2db 30cm-es venti mehet bele, talán még jár is hozzá, mivel én még ilyet külön nem láttam. Ha meg rákattintasz a képre, hogy nagyobb legyen, akkor jól kivehetőek a csavarlyukak a 30cm-es kör szélén.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) Integra válasza Viktor77 (#33) üzenetére


Integra
titán

tényleg ott van csak nem 30 centiben hanem 300mm-ben, vakegér voltam:)))
de azt a képet még mindig nem vágom ahol az oldalpanelt belülről látom.. vagy csak megint vaksi vagyok.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) Viktor77 válasza Integra (#34) üzenetére


Viktor77
titán

Nem kell belülről látni. Nagyítsd ki a légárámlást bemutató alatti képet, és nézd meg a fekete kőrt, azon láthatod körben a csavarhelyeket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Kissé felmelegítve a topicot: a Cavalier ára 31 ezer pénz. Ennyiért ablakos oldallapot kapsz. A chieftechhez csak egy oldallap 12ezer. (Persze tudom: házilag is lehet ilyet moddolni, de gondolom Chieftechet, CM-et csak a legelvetemültebbek kezdenek el fűrészelgetni...) Ezt már ki lehet bírni. Akinek meg nem tetszik az analóg ''óra'', van anélküli változat is.

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#37) erdoke válasza Viktor77 (#33) üzenetére


erdoke
titán

A 30 centis venti henger alakú, nem kör, és nem az oldallapra megy.:P

A legjobb aláírás a héten

(#38) tts válasza erdoke (#37) üzenetére


tts
addikt

Ez jó volt! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.