Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Legyen már alaplap legyen már alaplap :D

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) anaqer


anaqer
veterán

''...a decemberben megvásárolt „potya” fényképezőgépével...''

Decemberben...?! Most szerdán!
Announcer : ''Last second save!'' :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) LordX válasza anaqer (#2) üzenetére


LordX
veterán

Az semmi!
Most pénteken!

(#5) realist


realist
őstag

igazuk is van nem így kell megvenni a ''luxust''

(#6) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Remélem valami faja A64-es lapot is lehet majd kapni:D

(#7) anulu válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


anulu
félisten

szép álmok. én sima NF7-nek nagyon tudnék örülni! de az NF7-SL-nek méginkább :DDD

meg amúgy is. a lap magában - mint tudjuk - nem elég...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

az index szerint még hétfőn is lehet venni :D

(#9) KEndre válasza VÁMpír (#8) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ez szvsz már csak elméleti lehetőség... :(

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#10) acer_


acer_
aktív tag

remélem, lesz vmi jo kis gigabyte vagy epox lap, hozzávalo bartonnal :D, mert akkor megvan, mire költöm azt a következő 60e-t :))

(#11) tomcs


tomcs
őstag

kivancsi vagyok milyen lapokat le7 majd venni milyen aron, mennyi varakozassal...
elvileg az alaplap kivetelevel tesomek egesz gepfrissitese itt varakozik a kanapemon

(#12) velizare válasza tomcs (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem is itt van a 2500+os barton, 3 zalman borda (proci, northbridge, vga), 2*512mb 400as ddr ram, scsi kártya, vinyók, cdíró, dvdrom, antec bqe ház, terratec hangkártya 5.1es hangszórószettel, rádiós patkány+bill szett... szal minden, kivéve az alaplapot... talán berakják az asus a7n8x-e deluxe lapkáját a sulinetbe, de nem fűzök hozzá sok reményt... addigis próbálok szerválni egy soyo sy-kt600 dragon ultra platinumot, de egyik nagykereskedő sem akarja nekem behozni az országba... :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) tomcs válasza velizare (#12) üzenetére


tomcs
őstag

es ezt legalabb mind sulinetbol? :D

mondjuk nem rossz ez a sulinet. nalunk (mi apamekkal + tesomek) kb 0.3 megaforint megtakaritast sikerult eszkozolni es nem volt benne se fenykepezo se tft monitor (mar a program legelejen megallapitottam hogy ez a 2 termekcsoport ami -akkor- legjobban megerte) es olyan kulonosebb ''veszteseg'' se a draga sulinetes arak miatt. kar hogy tobbet mar nem kaphatunk belole :(

(#14) velizare válasza tomcs (#13) üzenetére


velizare
nagyúr

nem... csak a proci, a ramok, meg a hangszóró van onnan. a poén, hogy az abszolút szükséges és elengedhetetlen 5.1es creative p580 olcsóbb mint a kisker ár, viszont egy 2600+os barton meg 12000 !!! (nem tévedés tizenkétezer) forinttal drágább áfával, mint a bruttó kisker ár... :C erre mondják, hogy nincs több kérdésem bíró úr...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) tomcs válasza velizare (#14) üzenetére


tomcs
őstag

procit en se sulinetbol szereztem be tesomkeknak.

(#16) TitiRii


TitiRii
senior tag

szvsz jo volt ez igy ahogy volt
(juliustol meg még rosszabb lesz :( )
de legalább volt:)
részemről:
lg f700b
2* wd 80gb
power color ati 9600 PRO(SE) 400/400 256 ddr
gigabyte 4* dvd rw
kingston 512/400 ddr ram
és canon a60 ami sulinet keretében el lett löve eddig :)
(2*2*60e ft, sajna nem mind az enyém de ebből egy egész szép gépet össze lehetett volna ütni)
tegyük fel, van 140e ft om gépre
tavaly decemberben megvettem mindent sulinetben ami kellet(monitor vinyo ram proci optika ház hangfal)
viszakapok most márciusban 120 at belőle
azt ne mondjátok hogy 120 bol nem lehet mellé isten császár alaplapot venni:DDD
na de komolyan pl egy ic7-g beválalaok mellé és még mindig futná egy digit gépre aminek az árát jövöre megint vissza kapnám :D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#17) tildy válasza TitiRii (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Remelem mikor hazamegyek, majus vegen, meg a regi rendszer lesz.Tehat nem kel meg onresz.Igy is a digigeprol mar lecsusztam:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) tomcs


tomcs
őstag

senki se tud meg semmit az alaplapokrol?

(#19) Pet_i válasza tomcs (#18) üzenetére


Pet_i
senior tag

Ezt kérdeztem én is az off-ban, de nincs válasz :( Én még sehol nem láttam feltűntetve, pedig elvileg mától benne van a programban.

(#20) tomcs válasza Pet_i (#19) üzenetére


tomcs
őstag

holnap ugyis kell mennem 1-2 boltba adminisztralni majd megkerdezem hatha ott vmi konkretabbat is tudnak

(#21) Pet_i válasza tomcs (#20) üzenetére


Pet_i
senior tag

OK. Majd írd meg!:)
Egy ismerősömnek szeretnék összeállítani egy konfigot és kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog kijönni, ha találok bele egy jó deszkát.

[Szerkesztve]

(#22) tomcs válasza Pet_i (#21) üzenetére


tomcs
őstag

en mar a tobbi reszet beszereztem (tesomeknak lesz)

kicsit rajuk gyujtanam a varost ha a vegen nem lennenek amds lapok

(#23) Pet_i válasza tomcs (#22) üzenetére


Pet_i
senior tag

Gázos lenne:))

(#24) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

na igen...
digigepek ki, alaplapok be :(
eddig tetszoleges helyen neztem, digigep meg van, alaplap nincs :(((
en naiv asszittem, hogy marcius 8 az marcius 8 es hogy az ma van :U

Dyslexia for cure found!

(#25) velizare válasza tomcs (#18) üzenetére


velizare
nagyúr

ma voltam egy számomra szimpatikus kis boltban, ahol az eladóval baráti viszonyban vagyok... ő felhívta a sulinetes nagykerét (chs), és ott a hétre ígérték, hogy kirakják az új árlistát reméljük...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) velizare válasza jakobkacsa (#24) üzenetére


velizare
nagyúr

welll, ez reális, legalábbis az itthoni viszonyokat nézve. hiába jön az eu, néha még mindig a balkánon érzi magát az ember... :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.