Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Njördli


Njördli
tag

Érdekes 5let a gyökértelefon sony-s altenratívájának,ám sztem a kijelző akkor is bántóan pixeles,ha az ember nem vár el sokat tőle,csak azt h telefonálni tudjon.A másik észrevétel pedig a kijelző alatti üres tér,anon úgy fest,mint ahova kedvencedik szolgáltatóink nyomják majd a brand-jelzést..A képen nincs fent semmi ilyen,sem a megszokott quickshare felirat,ami jelen esteben természetesen értelmét vesztené :)) ,viszont pl.engem naon idgeesítene egy a kijelzővel majdnem megegyező méretű voda logó a tellámon.

(#2) bobace válasza Njördli (#1) üzenetére


bobace
őstag

juj az télleg nagyon borult ott a közepén... nem igaz már nem lehettet volna mondjuk kisebbre csinálni a tellát és középebbre rakni a kijelzöt hogy ne legyen ilyen ocsmány

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Csúnya szegény :(

(#4) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Hasonló navigációs gyűrűje van, mint a 6030-as Nokiának. Úgy hallottam, hogy a hagyományos joystickkal elég sok probléma akadt a SE telóknál. A billentyűzet része tetszik. Ha jól látható, nagy, monochróm kijelzővel készítenék, idősebbeknek jó kis teló lenne.

(#5) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Elég komoly az üzemzavar a SonyEricsson háza táján.. A pressben 65.536 színű kijelzőt írnak, míg a magyar honlapon 4.096 sznt említenek..
Az a gigászi tátongó űr a Vodafone, T-Mobile és Telenor méretes matricáinak fenntartott hely. Szerintem nem az a baj, hogy van egy rakat gyökér SE készülék, hanem az, hogy azok nem nagyságrendekkel olcsóbbak mint a nagyobb tudású testvéreik. Minimum vérlázító, hogy a Voda ínálatában a J210 drágább, mint a fényévekkel jobb K300i a Pannonnál. De ez amúgy a kártyafüggetlen készülékek listaárára is igaz..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#6) DaveNo1


DaveNo1
veterán

SE-nek tényleg fejlődnie kell alsókategoriában mert még vannak ott gondok, kinézetileg sem néz ki annyira a j kategoria, ez mondjuk már nagyon alsókategoriás egy teló :) egyébként érdemes megnézni sonyericson.com-ot mert már fenn van a k610 és a j100 is...elég gyorsan és hatásosan végzik a munkát a honlapon :)

You are not prepared.

(#7) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Ha kicsit figyelmesebben nézed a képet feltűnik, hogy a billentyűk elrendezése teljes egészében a Nokia modelljeiből származik, akárcsak a menürendszere! Bezony, a SonyEricsson úgy döntött, hogy az egyszerűbb migráció és csábítás érdekében a mobilpiac legnagyobb szereplőjének vonásait is integrája egyes készülékeibe..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#8) Viktor0610 válasza (An)Dante (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Jótól lopni nem szégyen!'' - Ezt a mondást itt ismertem meg.
Sz.tem teljesen jó a telcsi -alapkészülék, val.sz.leg olcsó áron...

Samsung Galaxy A54

(#9) ragazzo


ragazzo
őstag

Nálunk viszik az ilyen telefont is.Főleg ha megáll a busz. Viktor kolléga biztos érti a célzást. :)

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#10) Viktor0610 válasza ragazzo (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:D

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.