Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

erre a megoldásra vártam már mióta....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem hülyeség valóban...

Aki hülye, haljon meg!

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Ezt nem lehetett volna elobb kihozni?

Hihetetlen, hogy a legegyszerubb, legkezenfekvobb dolgokat kesleltetik a legtovabb.

(#4) marcee


marcee
addikt

Ez mekkora ötlet!
Már eddig is sokat törtem a fejem pendrive-mp3 lejátszó-digitális fényképező -ügyben, hogy hogyan tudnék a legjobban kijönni belőle. Egy ilyen kütyü sokat segíthet, ha kapható lesz. Pláne he ennyért, ez nagyon jó ár!

\m/

(#5) rudi válasza twollah (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Eddig is volt már ilyen, úgy hívták hogy kártyaolvasó, de annak volt madzagja és többféle kártyái is evett, no meg persze nagyobb volt valamivel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) dansun


dansun
csendes tag

Hát szerintem meg nem egy nagy újdonság!
Én már több mint fél éve használok egy ilyesmit:
Bővebben: link

Csak az LEXAR, és a Sony memóriakártyákat is megeszi!

:DD

...lassan 20 év, csendes tag.

(#7) Sanya válasza rudi (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

meg hülyén nézett ki a zsebedben


(8500-as topicodat lesd meg)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) rudi


rudi
nagyúr

Úgy látom, nálunk még nem forgalmazzák, de majd szólok ha lesz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) Sanya válasza rudi (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

felesleges volt zárni, most ha valakinek kell bios, akkor nyithat új topicot?

Bővebben: link

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) jerry311


jerry311
nagyúr

pff... ez is újdonság? :F
Legfeljebb a mérete miatt. :P
Lassan több mint fél éve használok kártyaolvasó + memkártya párost.
Először csak, hogy a telefon mem.kártyájára töltögessek, aztán meg mindenfélére :))

Sőt kártyaolvasó annyivel jobb, hogy mindig az éppen legolcsóbb kártyatípust meg lehet venni ha bővíteni kell :DDD

(#11) rudi válasza Sanya (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Persze, nyisson.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) Yaye válasza twollah (#3) üzenetére


Yaye
őstag

Elég dagi ''pen'' drive volt, de nem kábeles kártyaolvasó: Sandisk Cruzer, ezer éves cucc, volt smartmedia-t evő, meg sd/mmc változata is.

(#13) faster válasza Yaye (#12) üzenetére


faster
nagyúr

Pont a Cruzert akartam én is emlegetni, ráadásul évekkel ezelőtt kapható volt.
Egyébként van ilyen MP3 lejátszóban is, nincs beépített memóriája, csak egy SD slot a végén, meg olyan is van, amiben alapból van memória. Persze arra kíváncsi lennék, hogy tényleg normális pendriveként kezeli-e az XP.

[Szerkesztve]

(#14) anulu


anulu
félisten

aaaaaaaranyos :) ha mire hozzánk kerül nem lesz sokkal drágább, akkor komoly piaca is lehet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) BosX


BosX
aktív tag

Dupla:(

[Szerkesztve]

mentality, tradition, history. these things never change.

(#16) BosX


BosX
aktív tag

Ezt a cuccot pont nekem találták ki, kaptam egy 256os sd kártyát, amit nem tudok kihasználni, de még nincs pendriveom. Nem lehet tudni vlamit Mo.-i helyről ahol kapni lehet, más fajtát is akár, csak vigye az sdt és ne kábeles legyen, meg persze olcsó:)

mentality, tradition, history. these things never change.

(#17) atus33


atus33
tag

Tud valaki olyat, amelyik CompactFlash 1-et fogad? Nem baj, ha nem ilyen alakú, csak zsebben elférjen.

. o O o .

(#18) Pompi válasza atus33 (#17) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én ilyesmit használok amit keresel. Igaz ez ilyen sok az egyben - travel edition - olvasó, de nem sokkal nagyobb, mint egy bankkártya, persze vastagabb, madzag nem lóg ki belőle, hanem kihúzható, USB 2.0, megeszik szinte minden ma futó kártyát és 2200 forint nettó :)
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#19) atus33 válasza Pompi (#18) üzenetére


atus33
tag

Köszi Pompi!

. o O o .

(#20) BosX


BosX
aktív tag

Nah sok böngészés és utánajárás után sikerült vennem egy ilyet: Bővebben: link
SanDisk MobileMate SD+, tehát az sds verzió.
Tapasztalatok: nagyon jól néz ki, szvsz szebben mint ez a sharkoon csoda, eddig mindenki pendrivenak nézte, viszont az sd kátyát nem nyeli el teljesen ( a sharkoon a kép alapján igen), így az sd kártyát és az olvasót külön kell cipelni.
Két slotja van, a nagyobbikba megy SD,MMC (mobilokhoz ideális),MiniSD,RS-MMC, a kisebbikbe meg TransFlash, ez utóbbit még nem láttam Mo.n
A kisebb fajta kártyákat lehet el tudná nyelni, nem tudom mekkorák, de ezért nem fogok venni, jó a sima sd, az már úgyis megvan.
Sebessége jó, viszonyítási alapom nincsen pendrivehoz képest, de nekem bőven elég. Menet közben lehet cserélgetni a kártyákat, WinXp felismerte minden szó nélkül. Adtak hozzá mini driver CDt win98-hoz, USB hosszabító kábelt, extra védőkupakot, meg a szokásos leírás. ( magyar)
Legnagyobb negatívuma az ár, bruttó 6k volt a MediaMarkt-ban, a cikkben szereplő 10euro reálisabb ár egy ilyen kütyüért. Viszont úgy voltam vele, hogy Bécsig kell menni érte, mert 0 kínálatot találtam kishazánkban (interneten), így amikor megláttam, muszáj volt megvennem:D.
Ajánlom mindenkinek, aki hasonló cuccon gondolkozik, és nem fixen akar pendriveot ''építeni''.

mentality, tradition, history. these things never change.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.