Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

A KT600+VT8137-re épülő alaplapokban nem evidens, hogy van benne SATA?

Értem, hogy az előző verziójában a lapnak le volt tiltva, de a hír címe eléggé hülyeség :F

(#2) Parci válasza LordX (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Javítva, most gyönyörű :P.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Mennyivel jobb az alaplapra integrált hangkártya mint a PCI slotos?

(#4) Zombye válasza twollah (#3) üzenetére


Zombye
csendes tag

Hát ez attól függ, hogy milyen PCI-os hangkeltőhöz hasonlítod.

Gyakorlati tapasztalatom sajnos nics, bár tegnap vettem egy KX 600 PRO lapot, de még kéne egy ház táppal, arra pedig már nem volt pénz.

A spec szerint egy Realtek ALC650-es hangkeltő dolgozik rajta, hogy ennek milyen a hangminősége azt nem dudom, de ha vársz egy kicsit mingyá utánanézek. ...

... EL NE MENJ!!! ...

Hát nem találtam túl sokat. Álltalánosságban nem rossz, pl. SB LIVE-hoz képest, de mondom, ez jórészt attól is függ, hogy milyen hangkártyával akarod összehasonlítani. Nekem az alaplapi hangchipnél már nem is annyira a lejátszáskor kiadott hang zavar, az már egész tűrhető, hanem a felvételnél tapasztalható alapzaj, sípolás, recsegés.

Javaslom próbáld ki, ha az igényeidnek megfelel, ne vegyél külön hangkártyát. Én biztos, hogy még beszereléskor letiltom, mert a Fortissimo III 7.1-es ''kékségemnél'' biztos nem szól jobban.

(#5) Erasmus válasza LordX (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

Szerintem nem evidens, hogy van rajtuk SATA, mégha annak is kellene lennie. A Solteknek is, az Albatronnak is van olyan lapja, amelyeken nincs. De mind1.

üdv,

(#6) ctg


ctg
csendes tag

Há végre hogy belerakták !

Én nem is értettem, hogy egyáltalán miért maradt ki ezekből a lapokból!
Vagy ha már nem akartak rájuk SATA-t tenni, akkor meg minek kellett ezt a déli hidat választani? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.