Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

és még a vodafone az ''apróbetűs rém''...

félreértés ne essék, én is trémobilos vagyok, nem célom isteníteni egyik szolgáltatót se

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Vazz! Ezt a bonyolultságot...
Lehetne mondjuk olyat is, hogy ha azon mobilosok közül, akiket kiválasztott a vonalas ügyfél, legalább egy rendelkezik előfizetéses és kártyás készülékkel is, valamint a maradék háromból legalább kettőnek van vonalas előfizetése, valamint ezek közül legalább egynek van internet előfizetése is, akkor havi 990 forintért választhat olyan opciót, hogy a kiválasztott másik három mobilos előfizetőből kettőt akkor is 0 forintért hívhat, amikor egyébként nem :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) ngabor2


ngabor2
nagyúr

tehát ha fizetek, akkor ingyen van... hú, micsoda akció!

lehet, ha kiszámolnám, akkor még többe kerülne, mintha ezt nem venném igénybe. persze a tévéreklámban is biztos ki fogják írni, tehát a képernyő alján fehér háttéren fehér betűkkel 2 teljes másodpercig ott lesz 4-5 elmosódott sor. esetleg annyi, hogy további részletek a boltokban.

(#4) Banánfil


Banánfil
csendes tag

Ezek a mcskos T-trógerok mindig felb@sznak!

Szerintem berakják egy nagy adatbázisba, hogy ki, mikor és hová telefonál.

Azt odaszólnak az SQL adathalász kollégának, hogy ''Öreg keress olyan szokásokat ahogy nagyon ritkán telefonálnak.''

Adathalász: ''Hát például az elég ritka, hogy valaki mindig ugyanazt a 4 számot hívná sokszor. Inkább sok különbözőt szoktak hívni.''

''OK gyerekek, akkor nyugodtan mondhatunk egy 5000 Ft-os árat arra, hogy ezek a majom emberek 4 számot hívhassanak, úgyse fognak. De aztán jól határoljuk körbe, hogy ki telefonálhat és hogyan nehogy már jól járjanak!''

Kitalálnak ilyen baromságokat, hirdetik, hogy ingyen van azt nincs ingyen! Nincs ingyen öreg! Egy példa, hogy miért nincs ingyen:

Ennyi erővel én is mondhatom, hogy ''Adok mindenkinek 5000 Ft-ot, de csak akkor, ha még nincs 50 éves és 1950 előtt született!'' Vagyis nagyon kevés ember fog tudni élni a kedvezményemmel. Mivel jól ellestem a Tmajmok technikáját ezért a példámban épp senki. Tehát még ügyesebb is voltam náluk.


Hirdetés nagy magenta betűkkel: BANÁNFIL MÁTÓL 5000 FT-OT AD MINDENKINEK AKI MEGFELEL A *FELTÉTELEKNEK! BANÁNFIL NAGYSZERŰ EMBER! BANÁNFIL AZ ÖN BARÁTJA! JÖJJÖN BANÁNFILHEZ ÉS HOZZA A PÉNZÉT IS!

(*aki elmúlt 50 éves, de 1970 előtt született.)


Remélem értitek.

(#5) bzoley válasza pilóta (#2) üzenetére


bzoley
veterán

Yóóó :C
Egyébként értelmes dolgot írtál? Már háromszor végigolvastam, de még mindíg semmi :DDD
Igaz az eredetire is oda kellett figyelni rendessen :U

Kíváncsi vagyok az első reklámokra. És az első feljelentésekre :)

(#6) Banánfil


Banánfil
csendes tag

olvasgassdmég! Minden betűje érték! :)

(#7) pilóta válasza bzoley (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Teljesen értelmes. Nincs benne logikai bukfenc, viszont nehezen érthető. Pont, mint az ominózus hírdetés... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.