Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

mintha ezt nem lehetett volna korábban

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) csudri


csudri
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, hiszen a Pana cuccai közül még a nappaliba való dvd-sütögető is tudja a dvd-ram-ot, sőt direkt azzal hírdette Oliver Stone bácsi.

(#3) PPeter


PPeter
addikt

Jelen esetben nem a DVD-RAM írása az feature, vagy egyáltalán az újdonság a Panasonic írójában, hanem a többi formátum egyidejű támogatása, ráadásul Panasonic márkanév alatt, ami ugyebár a PC-s szegmensben nem megszokott a cégtől, többnyire OEM-ként kerülnek ki a polcokra a termékeik, Matsushita megjelöléssel.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) Dassler válasza PPeter (#3) üzenetére


Dassler
őstag

Amúgy a Pana/Matsu cuccokat melyik, PC-s világban ismertebb cég termékeiben lehet leginkább viszont látni? Azt tudom, hogy Toshiba-Samsung, Hitachi-LG, Philips-Benq/Acer, Pioneer-Asus, BTC-MSI...meg még van jó néhány páros, triád. De a Pana msot így nem ugrik be.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#5) PPeter válasza Dassler (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Panasonic/Matsushita néven lehet vennei őket garmadával Japánban, más márkanevek alatt mostanában ritkán látni, főleg Európában. A BenQ DVD-RAM írásra képes új írója viszont vagy ilyen lesz, vagy csak a chipset Panasonic benne, egyelőre még nem tudom pontosan.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.