Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

ciki. gondolom közrejátszik a sok kiábrándító bug

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Dufresne


Dufresne
addikt

Az tuti, meg gondolom nem minden embernek nyeri el a tetszését a gombnélküli telefon, kicsit óckodnak tőle, mégha lépten nyomon bizonygatják, hogy milyen jó is az.
Kicsit gondolom ez olyan hogy jó-jó tényleg láttam meg hallottam, hogy nincs vele gond és tuti, de azért magamnak mégsem, meg mivan ha nem olyan, mint a tv-ben, inkább kipróbálom majd egyik haverét...:)

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Remélem ezzől Steve-éknek is leesik majd a tantusz, hogy azért ezt nem így kellett volna...

Feel Good Inc.

(#4) erdoke


erdoke
titán

Talán valamit félreértettem az angol nyelvezetű híradásokban, de ott mintha arról regéltek volna, hogy a két nap alatt (ami egyébként péntek-szombat volt) ennyi iPhone-os előfizetést aktivált a szolgáltató. Tehát nem ennyi iPhone készüléket értékesített, ez majd az Apple negyedéves jelentésében lesz jó eséllyel pontosan látható. Elég sokan panaszkodtak ugyanis, hogy jelentősen csúszik az előfizetésük aktiválása a vásárláshoz képest, mert nem bírja az AT&T. És bár nagyon valószínű, hogy nem fog négyszeresére emelkedni a hírben szereplő szám, de valahol a várakozásokhoz közelebb van a valóság.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Laura24


Laura24
csendes tag

Hát igen. Talán ez a cikk jobban fedi a valóságot: http://www.mobilport.hu/?r=10467

(#6) dr faustus válasza erdoke (#4) üzenetére


dr faustus
senior tag

Ennyi előfizetést aktiváltak, de az aktiválási problémák ellenére is a vártnál kisebb számban adtak el iPhone-t, és nekem úgy tűnt, hogy az aktiválási probléma nem érinti a telefonok felét. Az új előrejelzés 200 000 körüli, ami még így is jóval kevesebb, mint a várt 500-600-700 000.

[Szerkesztve]

Warning: Explicit Content

(#7) (An)Dante válasza dr faustus (#6) üzenetére


(An)Dante
őstag

Javítottam a hírt. 200.000 telefont adtak el.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#8) (An)Dante válasza Laura24 (#5) üzenetére


(An)Dante
őstag

A cikk 500.000 eladott mobilt említ amiről sehol sincs biztos adat. A legtöbb elemző szerint összesen 200.000 darab fogyott azon a két napon. Az, hogy az Apple hány darabot szállított le a fene se tudja, én mindenestre azt írtam amit a TGDaily állított. [link]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) erdoke válasza dr faustus (#6) üzenetére


erdoke
titán

Talán félreérthetően fogalmaztam, amikor a ''várakozásokhoz közelebb''-et írtam, de ugyanezt mondtam. Úgy értettem, hogy a szóban forgó két nap alatt aktiváltnál többet adtak el. :)

A legjobb aláírás a héten

(#10) Xero


Xero
nagyúr

Nem azért de már jopar napja napvilágra került hogy már bőven millio fölött adtak el iPhoneokat!

(#11) erdoke válasza Xero (#10) üzenetére


erdoke
titán

Nem azért, de ez hogy jön a hírhez? :F

A legjobb aláírás a héten

(#12) kohi


kohi
tag

Úgy látszik, hogy akinek van esze és pénze is amerikában az nem dobja ki az ablakon nekifutásból, hanem vár még egy kicsit :D

(#13) Ste


Ste
addikt

nem féltem ettől függetlenül almáékat

(#14) AS


AS
félisten

Nem értem!!!! Hiszen nem rég volt hir hogy elfogyot 1 000 000 iphone!! akkor ez most mi_??? :F

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Viktor0610 válasza AS (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fogyott egymillió, de ők jóval többre számítottak. ;)

(Gondolom.)


MOD:
Most olvasom a hírt, Közel sem fogyott ennyi. Akkor a korábbi hír (v. ez) kacsa.

Samsung Galaxy A54

(#16) AS válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


AS
félisten

De hát cik eröl szol:

Habár az érték igen magas, messze alulmúlta a tervezett 500.000-es darabszámot.
A bejelentés hatására több piackutató is módosította az iPhone eladásokkal kapcsolatos előrejelzését. A Piper Jaffray & Co. szerint összesen 200.000 iPhone-t adhattak el a kérdéses időpontban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) pink75


pink75
aktív tag

ki nem sz@rja le?:)

xxx

(#18) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Úgy látszik többeknek segítség kell a szövegértelmezéshez...

'' A kimutatás kiért arra, hogy június 29-én és 30-án összesen 146.000 iPhone modellt aktiválak. ... Habár az érték igen magas, messze alulmúlta a tervezett 500.000-es darabszámot. ... A Piper Jaffray & Co. szerint összesen 200.000 iPhone-t adhattak el a kérdéses időpontban.''

Tehát az egész hír az első két napról szól, nem arról, hogy eddig mennyit adtak el.

Feel Good Inc.

(#19) cousin333 válasza orbano (#1) üzenetére


cousin333
addikt

iPhone-ban bug? Megvesztél? Ez mind feature... ;]

"We spared no expense"

(#20) erdoke válasza Pompi (#18) üzenetére


erdoke
titán

Ha valaki még ezek után sem érti: Az a két nap azért kiemelhető, mert hivatalos adat, az AT&T előző (június 30-án véget ért) negyedéves jelentésében szerepel. Holnapra lesz eladott darabszám ugyanerről a két napról az Apple negyedéves jelentéséből. Minden más csak elemzői becslés, vagy nem hivatalos Apple adat.

A legjobb aláírás a héten

(#21) bbazsy


bbazsy
őstag

...modellt aktiválak talált gazdára...
:U

..

(#22) AMD Power válasza orbano (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. A2DP meg a többi. Vicc.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) czipaocsi válasza AMD Power (#22) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

vagy inkább NO A2DP :DDD

Róma... Gondolák...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.