Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DopeBob


DopeBob
addikt

egész barátságos ára van

MZ/X

(#2) rudi


rudi
nagyúr

hű, ez deteccik! kiváncsi vagyok mikorra ér ide :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) karib


karib
addikt

Kicsit elnagyolt kialakítás és nyomoronc billentyűzet, amúgy nagyon pofás :)

Department of Redundancy Department

(#4) DopeBob válasza karib (#3) üzenetére


DopeBob
addikt

nekem az jutott eloszor eszembe, hogy elegáns :)

MZ/X

(#5) steveetm


steveetm
őstag

na most nekem nem egyértelmű, hogy ez az 1000 dolláros ár 64 bites procit tartalmaz vagy nem?
végén megkavar azzal a sempronnal, a hír elején még turionról beszél.
Üdv.: steveetm

(#6) WN31RD


WN31RD
addikt

A fényképen szerintem jól néz ki.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#7) DopeBob válasza steveetm (#5) üzenetére


DopeBob
addikt

szerintem nem, de akkor is jo ár egy subnotiért :)

MZ/X

(#8) tonyo2


tonyo2
tag

De ha IBM, vagy egyéb ''márkás'' gép lenne, el lennétek halva hogy ''milyen jól néz ki, milyen elegáns, látszik rajta hogy strapabíró'' stb....

Amúgy nekem is tetszik, kiváncsi vagyok hogy párbaállítva egy pentium-m-mel mit tudna.

[Szerkesztve]

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#9) WN31RD válasza tonyo2 (#8) üzenetére


WN31RD
addikt

#6 :DDD

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10) janpotocki válasza steveetm (#5) üzenetére


janpotocki
senior tag

az ezer eurós ár a sempronos verzió, de fontos kérdés, hogy magyarországra ezek a típusok kerülnek-e

(#11) Yaye


Yaye
őstag

A fotó alapján nem tűnik elnagyoltnak. Ami viszont zavaró, az a bazi széles keret a kijelző körül :( Miért nincs benne nagyobb kijelző, vagy miért nem kisebb a gép? Egyébként elég ügyetlenül van megphotoshoppolva a kép, nézzétek meg jól a kijelző jobb szélét... elég érdekes :P

(#12) janpotocki válasza Yaye (#11) üzenetére


janpotocki
senior tag

Egyébként elég ügyetlenül van megphotoshoppolva a kép, nézzétek meg jól a kijelző jobb szélét... elég érdekes

az MSI fotósaié a dicsőség :)

(#13) steveetm válasza janpotocki (#10) üzenetére


steveetm
őstag

köszi.
euro akart lenni az a dollár csak fáradt vok:)
Üdv.: steveetm

(#14) Raymond


Raymond
félisten

Jol nez ki es jo ara is van...

Igaz, mar nem erint az ugy - az Inspiron 9300 megrendelve....

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15) Lars


Lars
őstag

Szerintem pofás, és jó az ára is. Arrol meg nem is beszélve, hogy ha az új mobil AMD proci megrartja amit igért, akkor még gyors is lesz. Ja és természetesen sokáig megy majd aksirol :D
Legalábbis reménykedek :U

(#16) Agyasima


Agyasima
senior tag

Csak engem zavar a címben a ''subnotesz'' kifejezés?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#17) zsoltee10


zsoltee10
addikt

kíváncsi vagyok a turion fogyasztására, és a teljesítményre. meg arra, higy a 4,5 óra hogyan jön ki....

(#18) wad


wad
tag

Sajnos tenyleg eleg vastag a kava. Kicsit olyan minta regi notebookoknal.

(#19) DopeBob válasza wad (#18) üzenetére


DopeBob
addikt

retro feeling :)

nemtom nekem bejon :)

MZ/X

(#20) nap


nap
addikt

Szerintem eleg igenytelen a billentyuzet, akarcsak a legtobb notebooke.
Az ezer euros ar nem lenne rossz, csak mire ideer, masfel-ketszerese lesz a kisker ara.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

- Miért nincs benne Tv-out, ha már van benne DVD és X300-as chip?
- Újabb rossz elrendezés a billentyűzet terén. Elég körülményes lesz Entert ütni.
- Miért subnotesz? Csak mert a költségcsökkentés miatt kicsi TFT van benne? Oké, könnyű, dehát...
- Összességében tetszik :)
- Szurkolok, hogy maradjon az ára.

42

(#22) karib válasza Adrian Mole (#21) üzenetére


karib
addikt

Nem a költségcsökkentés miatt került bele kis LCD, hanem mert kis gépet akartak csinálni :)

Más, ha egy nagy darab gépbe raknak az olcsóbbításért kis LCD-t, és más, ha alapvetően egy könnyen hordozható gépet akarnak összerakni. Ebben az esetben egyértelműen pici gépre törekedtek, ami pedig eredendően drága, mert mindent jobban össze kell zsúfolni.

Department of Redundancy Department

(#23) Adrian Mole válasza karib (#22) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

A kis LCD és a kis tömeg együtt jár. Nyilván nagyobb LCD-hez kellene erősebb káva és borítás (a keret szélessége miatt nagyobb LCD is elférne), viszont akkor már nagyobb a tömeg is, hacsak nem hipiszupi ötvözetet raknak bele. Teljesen jó árukapcsolás ez, ennél a gépnél. Írtam is, hogy tetszik. :)

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.