Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Marhajó... :U

Már épp' lélegeztem volna fel a végetért készülékbeszámítási akció végett, erre itt a második felvonás... :((( Ami -véleményem szerint- sokal komolyabb lesz, mint a mínusz 5000 Ft-os...

Nem a pluszbevétel miatt problémázom, ez természetesen jó. Ami zavar, a lényegesen magasabb dealeri próbálkozás... :W

Samsung Galaxy A54

(#2) kaller1 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Kártyás csomagoknál rekordbevételt fogtok elérni.... :) Már ha lesz annyi készülék egyáltalán... :D

[Szerkesztve]

.::> <::.

(#3) Viktor0610 válasza kaller1 (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, nem lesz elég készülék... Ezt most borítékolom...

Samsung Galaxy A54

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

Kár, hogy jobb telefonok nincsenek..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) bolondember válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát igen, gyanítható... Az ilyet mindig szétkapkodják... Pölö nemrég a vodánál a K800 is így volt. vagy még van is?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az hittem telefont is lehet majd venni ebben az akcióban.
Tévedtem.

(#8) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem szándékosan nincs jobb telefon, h. kevesebb dealer próbálkozzon, meg így a készletek is jobban kitarthatnak.

Szerk.:
A 6070 tényleg szuper telefon, vinni fogják, mint a cukrot. :)

Samsung Galaxy A54

(#9) (Kolombusz) válasza Kalandor (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Belépőszintű, jó minőségű telefonocska.

Amúgy jogos az észrevétel, erős volt a megfogalmazás.

Mondjuk nem tudom mire számitottam, egy Nseries telefont biztos nem adnak ajándékba. :)

(#10) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig de... ;]
Legalábbis volt ehhez hasonló akció a 3G bevezetése kapcsán. Akkor 6680-ast adott duplában. :)

Samsung Galaxy A54

(#11) nap


nap
addikt

Olyan nincs, hogy nem veszem meg az elsot, csak ideadjak a masodikat? De azt en valaszthatom a felsorolt 3 telefonon kivul. ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) Drótszamár válasza nap (#11) üzenetére


Drótszamár
őstag

;] megelőztél

Vagy inkább adják az elsőt ingyen, és ha kell akkor vehetek egy másodikat is :DD

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#13) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nem akarok ünneprontó lenni, meg jó ötletnek tartom a pannon akcióját, de ha jól láttam, akkor A T-nél 16e ft a dominós 6070. Igaz hogy egy darab...

(#14) joey7


joey7
őstag

ehh,parasztvakítá,és semmi új nincs benne. csak arra megy ki a játék,h sok új ügyfél legyen.sokkal több zseton bejön a kártyákból,előfizukból,mint amennyit buknak a gagyitelókkal.a vevő meg azt hiszi,h baromi jól járt. :))
gagyiteló- a picit drágábbakhoz képest tégyleg jóval gyengébb,és nem azért mert nincs bennük extra features,hanem mert hulladék az anyaguk,minőségük.monnyuk ilyen árban már megéri beújítani. :R

(#15) Zoli bácsi válasza joey7 (#14) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hát én nem hinném, hogy a Nokia 6070 hulladék anyagból készülne, minőségileg sem láttam benne kivetnivalót míg a kezemben volt......Samsungnál kizárt, hogy gagyi telefont készítsenek, Motot nem fogtam a kezemben, de nem hiszem, hogy gagyi lenne. Jók ezek a telók, vannak még olyan elvetemült emberek, akik a telefonnal telefonálnak..nekik tökéletes.

(#16) joey7 válasza Zoli bácsi (#15) üzenetére


joey7
őstag

nekem volt Nokia 6070 és Samsung C130. egyik rosszabb volt mint a másik.pedif csak telefonálásra kellettek volna. a baj, viszont,h ezeknél jóval drágább készülékek is gagyira sikeredtek.
hhm,azért érdekes a gagyizás,mert alig több mint 10 éve még a határban sem voltak hasonló mobilok,sőt egyátalán mobilok.
mindegy,örüljünk,h esnek az árak.

(#17) stangli


stangli
senior tag

a címből adódóan azt tudom mondani, hogy Sok van belőle raktáron :D

(#18) Viktor0610 válasza stangli (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd holnap jelentkezem, mennyire sok az a ''Sok''. ;]

Samsung Galaxy A54

(#19) stangli válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


stangli
senior tag

jessszus a pipék négyzetén :F csaknem te számolod? :Y

(#20) Viktor0610 válasza stangli (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogyis, csak én is értékesítem...

Kíváncsi v.ok, mennyire készültek fel főnökeim az akcióra... (Már, ha fel lehet erre az akcióra készülni... ;) )

Samsung Galaxy A54

(#21) stangli válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


stangli
senior tag

Jaaaah értem :)
Milyen mobilok lesznek akcióba?

(#22) Polacheck válasza stangli (#21) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kattints az eredeti hír linkre és megtudod.

less qq more pewpew!

(#23) Landor válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Landor
tag

semennyire xP
készüljön fel a panon :DD

(#24) stangli válasza Polacheck (#22) üzenetére


stangli
senior tag

és hol van az eredeti hír linkje?

(#25) Zoli bácsi válasza stangli (#24) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Balra fent [link]

(#26) g@bo válasza joey7 (#16) üzenetére


g@bo
nagyúr

tömegcikk, ócsó müanyagból.

az 5110-esem még mindig megy, akku ugyan kellett neki.

(#27) T-Nagyon


T-Nagyon
tag

Szerintem is ez az akció annak a rétegnek szól, amelyik nem szánná rá magát két telefon kifizetésére, de ha már kettőt adnak egy áráért, akkor mégiscsak vesznek, mert nekik is kell olyan telefon amivel lehet telefonálni (ha mást nem is).

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#28) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nagyon off. Ma jártam egy mobilos boltba, bejött egy illető: ''Tessékmondani, Samsung c130-ast lehet függetleníteni? () Igen, köszönöm, akkor hozok is kettőt... Ööööö merre is van itt a Pannon bolt?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.