Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ptiboy


ptiboy
senior tag

K-jól néz ki !!

:)

(#2) atus


atus
senior tag

Na ez tényleg szép lett! Ez a csúsztatós dolog nem jött be annyira. Mindig telement retekkel, meg egy idő után elkezdett liffegni. Meg ugye elég randa is volt.

Mostanában nem követtem a PDA piacot, de ez nem tűnik valami áttörő hardver-újdonságnak. Kicsit bepunnyadt a Palm. Vagy rosszul látom? :)

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#3) polika


polika
senior tag

aztat nem értem hogy ezek a palmos alatt word, excell, mikorszopsz powerpoint stb !!!kompatibilis!!! szoftvert fejlesztettek ki és közben meg linux alá miér nem tudnak egy kis memória footprintű ilyet csinálni? mer az openoffice az tényleg szuper és 99%-ban kompatibilis de olyan lassan jön be az én 256megás gépemen hogy közbe még 50 mplayer-t nyithatnék ki

(#4) worthless


worthless
tag

na vajon miert nem lesz microsoft office linux alatt...:U

http://browsehappy.com/

(#5) MichaelSD válasza atus (#2) üzenetére


MichaelSD
őstag

A szépségen lehet vitatkozni, de az innováción nem. Sajnos osztom a többi Palm felhasználó véleményét, hogy ez a Tungten E2 (nem vagyok hajlandó T5-nek nevezni) nagy gagyi.

A legnagyobb innováció a pendriveja, ami azért nem egy nagy huha. Bár nekem nem fontos, de se dual slot SD ha már nincs WiFi, nincs OS6 rajta (ami tekintve hogy már egy szük éve kijött elég gáz), stb.Cégnek drága (és incs WiFi), privát embernek meg buta és drága.

Nekem egy TE-m van, de tuti hogy nem cserélek. Pal mra jellemző sajnos a lomhaság. Pl. a Palm Professional (!) óta szeretnének a userek több címet rendelni egy névhez, erre X verzió után megcsinálják hogy címet lehet, de telefonakat és email-t nem. OS 6-ig tartott míg rájöttek, hogy ha van valakinek munahelye, otthona és mondjuk egy 2. lakása / nyararló és mindenhol telefon, fax, több email akkor kitör a káosz. Ez jellemző a Palmra sajnos, lassuak. Pedig az OS nagyon tetszik nekem.

De mint tudjuk A Remény hal meg utlóljára...

[Szerkesztve]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.