Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elrood


Elrood
őstag

Az a poén, hogy tonline-s léteremre hiába próbálom az SMTP auth.+mail.t-online.hu-t, azt írja ki minden esetben hogy Access Denied. Pedig minden adatot rendben adok meg.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2) Szenty


Szenty
tag

Elnézést az off-ért, de hol találhatóak az eredeti hírek, amelyek ide vannak belinkelve? A keresővel sem találtam meg őket. Válaszotokat előre is köszi!

(#3) Pompi válasza Szenty (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Felül a fekete sáv bal szélén sárga betükkel ott van, hogy eredeti hír/cikk/teszt stb.

Elrood:
Én most állítottam át a mail.axelero.hu-t mail.t-online.hu-ra, becsekkoltam, hogy a kiszolgáló hitelesítést igényel, beírtam a logint / passt és működik.

Feel Good Inc.

(#4) Erasmus válasza Szenty (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

Azért nem találtad, mert a hír nem a PH!-n, hanem az IT.newson jelent meg, és amikor ki lett cserélve a motor a szájtok alatt, az egyes portálok hírei szét lettek választva.

(#5) Elrood


Elrood
őstag

Hát akármit csinálok ezt kapom: [link]

Pompi, az t-online-s címedhez kapcsoltad be ezt, vagy más, nem t-online-s maillel is működik?

Hopp, most látom: WARNING: authentication failed.
TLS handshake-n még átjut.
Érdekes, a kapcsolatom adatait adom meg, úgy, ahogy a pdf-kben van, mégis ugat.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) Pompi válasza Elrood (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem t-online-os e-mail accounthoz kapcsoltam be.

Feel Good Inc.

(#7) Fori23


Fori23
őstag

Valami lehet benne, mert már három fura mail jött, és még a régi ......@axelero.hu végződésre. Ma pl.:
''Feladó: ''Kelle Melda'' <cmrf45bymd@c-zone.net>
Válasz: ''Kelle Melda'' <cmrf45bymd@c-zone.net>
Dátum: Thu, 19 Jan 2006 22:27:21 -0600
Tárgy: SHY TO FCUK WITH UR SHORT GUN? L0NGER 3'' INSTANTLY development
slow make my supposedto shining.

hard find mentioned,

goes night sugar. yours rich taught she. money shining my reading.

explain social studied evening how. whom profession whom filled arms? letters filled the principle.

drew yours tying she how few.''

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#8) Elrood válasza Pompi (#6) üzenetére


Elrood
őstag

Akkor viszont nem értem, ezek a kapcsolatom adatai, ezzel csatlakozok a netre, mégis visszadobja, hogy auth. failed.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) guti1 válasza Elrood (#5) üzenetére


guti1
tag

A mail.t.online.hu smtp szerverhez be kell kapcsolni a fiókbeállításoknál az autentikáciot. Nálam bat!-nél ezt csak új fiók létrehozásával tudtam átállítani, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet :)

Ja és mikor itt megadod majd az adatokat, azthiszem nem kell már az azonosító mögé a @t-online.hu, elég csak simán az azonosító.


[Szerkesztve]

I hear but I do not listen

(#10) Pompi válasza guti1 (#9) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én kitekintő gyorsvonatot használok, ott lehet utólag is állítani. Én a @t-online.hu-t is beírtam az azonosító végére, de igazad van működik e nélkül is most próbáltam ki.

Feel Good Inc.

(#11) Elrood válasza guti1 (#9) üzenetére


Elrood
őstag

Pedig lehet:
Rákat a fiókra, hogy az legyen kijelölve:
Account->Properties->Transport->és itt legfelül az smtpnél Authentication gomb, és ott be tudod állítani.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#12) guti1 válasza Elrood (#11) üzenetére


guti1
tag

Érdekes, de nekem ezzel nem ment, akár milyen beállításkombinációt próbáltam ezeknél a menüpontoknál, aztán meguntam, csináltam egy új fiókot, mikor azt állítgattam be az egyik ablak alján kipipáltam egy négyzetet amiben ez volt, és már müködött is...nem is értem igazán... :F

I hear but I do not listen

(#13) Pompi válasza Elrood (#11) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Lehet neked is meg kéne próbálni egy új fiók létrehozásánál beállítani.

Feel Good Inc.

(#14) guti1 válasza guti1 (#12) üzenetére


guti1
tag

[link] ez egy kicsit több programot ír le, mint ami a cikkben van linkelve, ha minden igaz..:)

[Szerkesztve]

I hear but I do not listen

(#15) Elrood válasza Pompi (#13) üzenetére


Elrood
őstag

Próbáltam, nem ment.

Közben kitaláltam mi lehet a gond. Nálunk a netkapcsolat adatai, és az email adatok nem egyeznek, tehát se a felh.név se a jelszó, szerintem az emailhez tartozó adatokat kell megadnom.
Csak már elfelejtettem, milyen jelszót állítottam be az emailhez:D.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#16) Pompi válasza Elrood (#15) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hm. Nemhiszem. Mint ahogy írtam is én nem egy t-online-os accounthoz állítottam be ezt az smtp-t. Én az ADSL felcsatlakozásához szükséges user / pass -t állítottam be.

Feel Good Inc.

(#17) Elrood válasza Pompi (#16) üzenetére


Elrood
őstag

Hát arra továbbra is auth.failed.
Mindjárt felrakok egy thunderbird-t, hogy annál mit ír ki.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#18) guti1 válasza Elrood (#17) üzenetére


guti1
tag

Nem létezik, hogy ennyire programfüggő lenne a hiba. Sztem [link] ez volt a lényeg az új fióknak a beállításánál, mármint, hogy ki legyen pipálva.

I hear but I do not listen

(#19) Elrood válasza guti1 (#18) üzenetére


Elrood
őstag

Ilyenkor automatikusan a bejövő email userjét és passját rakja be az smtp-hez is. Freemailes accountom pl. nem egyezik vele.:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#20) agrarfiatal válasza Elrood (#19) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

smtp 465 ssl-hez pipa - ezek vannak belőve?

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#21) guti1 válasza Elrood (#19) üzenetére


guti1
tag

Érdekes, mert ilyen fiók nálam is van, mégis müködik minden azóta. A fene se érti.

[Szerkesztve]

I hear but I do not listen

(#22) Elrood válasza agrarfiatal (#20) üzenetére


Elrood
őstag

Ennél a felállásnál is auth.failed.
Ráadásul ez The Bat!, itt legördülő menü van és nem checkbox:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#23) agrarfiatal válasza Elrood (#22) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nem lehet h le kéne tölteni hibajavítást a progihoz
outlook-nál szívtam karácsony előtt - egyszercsak nem ment, kiderült hogy javítócsomagot kell letöltenem - utánna már ment is

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#24) Elrood válasza agrarfiatal (#23) üzenetére


Elrood
őstag

Nem, valami gond van.
A T-Online online ügyfélszolgálathoz se tudok belépni, hiába adom meg a kapcsolatom adatait, az emailcímhez tartozó adatokat követeli, azokat meg elfelejtettem. Persze jelszót nem lehet változtatni sehogy:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#25) zazi5


zazi5
csendes tag

Senki ne higgye el, hogy működik a mail.t-online.hu
Egy sima egyszerű levél is több mint 10 óra alatt ért célba a mail.t-online.hu szerver használatával!!!

from graveyard2.mail.t-online.hu (195.228.240.16)
by viefep13-int.chello.at
(InterMail vM.6.01.04.04 201-2131-118-104-20050224) with ESMTP
id 20060119225830.EDAO2372.viefep13-int.chello.at@graveyard2.mail.t-online.hu
for ; Thu, 19 Jan 2006 23:58:30 +0100
Received: from (dsl51B67853.pool.t-online.hu 81.182.120.83)
Reply-To:
From: =
To:
Subject: =
Date: Thu, 19 Jan 2006 13:38:26 +0100

(#26) Pompi válasza zazi5 (#25) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nézd én tegnap amikor itt erről beszéltünk kipróbáltam. A mail.axelero.hu használatával az utóbbi napokban nem egyszer előfordult, hogy akár 1 napot is késett a levél, de 1 órát minimum. Ezzel szemben amikor beállítottam a t-online.hu smtp-t és elküldtem pár tesztmailt azok rögtön megérkeztek. Ez engem meggyőzött, úgyhogy én elhiszem.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.