Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  [Re:] Matáv: kinek kell vezetékes telefon? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) jamez


jamez
senior tag

Én sem gondoltam volna pár éve, hogy a vezetékes telefont felváltja a mobil, de ez a fejlődés útja. Ezek szerint a távközlő cégeknek nem éri meg a lakosságra koncentrálni és olcsó áron szolgáltatni. Nyilvánvaló a cégekre alapoznak.
Jó magam is csak az ADSL miatt nem köttettem még ki a telefont.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#2) erdoke


erdoke
titán

Érdekes tanulságokat vonnak le a piackutatás eredményeiből. Olyan érzésem van, mintha szeretnék, hogy ezt jelentse, és ezért bele is élik magukat. Pedig jobban tennék, ha objektívan szemlélnék az adatokat, és a megfelelő tanulságot vonnák le belőle. Szerintem téves elképzelés ennyire a vásárlók anyagi lehetőségein lovagolni, nem erről van szó. Gondoljunk csak bele, hogy a hírben is említett ''jól szituáltak'' csoportja ragaszkodik a vezetékes telefonhoz, míg nagy valószínűséggel ugyanabban a családban a következő generáció le se teszi a mobilt... Ki fog futni az 50-es korosztály a Matáv alól, úgyhogy gyúrjon továbbra is az üzleti előfizetőkre és a DECT rendszerekre.;]

A legjobb aláírás a héten

(#3) PrinczA


PrinczA
őstag

Az vesz vonalas telefont akinek kell ADSL, es masra nem is nagyon hasznalja (max leveszeli a lebeszelheto reszt az elofizubol) telefont mert ott a mobil, es meg olcsobban is jon ki a mobillal mint a vezetekessel (ismeroseim kozzul csak annak van vonalasa akinek ADSL-re kell 80-100 mobil / 2 vonalas), na meg a cegek (faxra meg jo :) )

(#4) zsamiatt


zsamiatt
őstag

az igazság az hogy még mindig indokolatlanul drága a vezetékes telefon ,mondjuk a mobil is.És ez a szegényem magán embereket hamar elriassza töle,mondván mi a fenének tartson fenn két telot. Azért amcsiban más a hejzet, ott van vezetékes telo is, viszont városon belül filérekért beszélhetünk. :Y

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#5) wenthy


wenthy
csendes tag

Mindenkinél lesz otthon vezetékes telefon, amíg mobiltelefonnal nem tud olyan sávszélességet elérni, mint pl az ADSL-lel. Ez tény. És az is tuti, hogy ma már szinte senki sem köttet be vezetékes telefont csak azért hogy telefonáljon, mivel kib***ott drága a mobil hívás róla (még ha T-Mobile-t hívsz,akkor is!)

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?'' -Albert Einstein-

(#6) Trak


Trak
addikt

Csak ADSL miatt sem érdemes beköttetni...
Nem tudom van e bekötési díj, de a havi díj az a legolcsóbb előfizetéssel is 3000 vlamennyi ft. Ez jóval a többi netszolgáltatás ára fölé helyezi az ADSL-ét.
Mivel új lakásba költöztem, be sem köttettük a vezetékest, így ADSL-el szóba sem jöhetett.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7) amargo válasza wenthy (#5) üzenetére


amargo
addikt

kábelNet?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#8) shady válasza wenthy (#5) üzenetére


shady
csendes tag

Akit érdekel: ADSL+vezetékes telefon együtt bekötési díj 4900Ft, és egyszerre beviszik, szeptemberig az ADSL ingyenes, és utána el tudom úgy intézni a megrendelését hogy ha telefonálásra nem kell neki a vonal akkor 1000Ft legyen a havidíja!

Akit, írjon e-mailt. :)

(#9) amargo válasza shady (#8) üzenetére


amargo
addikt

hello!
ez engem érdekelni! és ez pontossan milyen ADSL?
telefonálásra nem kell a vonal.. nincs is. már kilett köttetve. ilyenkor is eltudod intézni?
ha igen akkor tuti érdekel!
írj! vagy majd írok otthonról :)
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#10) shady válasza amargo (#9) üzenetére


shady
csendes tag

Írtam neked válaszmailt, aban leírtam amit tudni kell:)

(#11) Borosz válasza shady (#8) üzenetére


Borosz
senior tag

És az ügynökhálózat beindul... :D Csak felelőtlenül ne ígérgess kérlek... :U

(#12) shady válasza Borosz (#11) üzenetére


shady
csendes tag

A rossz tapasztalat...
nokomment értelek amúgy hiszen a fórumot javarészt az ilyen hozzászólások tarják fenn...
jahh? És mégegy nagy igazság: nem is lehetünk emberek. Tény. És kivételek sem...
olyanok sem akik csak tanácsot adni írtak le már rengeteg többoldalas emailt...

Ezt akkor túl is beszéltük :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  [Re:] Matáv: kinek kell vezetékes telefon? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.