Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obi-1


Obi-1
őstag

Jól néz ki ez a sportos Mp3 lejátszó! Még érdekesebb (bár szvsz túlzás) ez a piackutatás, hogy az emberek mennyi műszaki cikket vesznek karácsonykor!

Only a Sith deals in absolutes.

(#2) BlackWoOd válasza Obi-1 (#1) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Furcsa mód nekem is tetszik az a narancssárga ''cipőtalp''. :) :C
(De tényleg!)

A magas százalékot nézve -szó szerint értelmezve a szöveget- meg csak az volt, hogy ''tervezi'', nem az, hogy valóban azt is vásárol.
(Egyébként is, nézd meg, milyen szervezetnek a tanulmánya... :U Pont olyan, mint a piacon: ''Drágaságom, az én paradicsomomnál nincs szebb a környéken!'' )
Megaztán a műszaki cikk is elég tág fogalom.

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#3) ciao


ciao
senior tag

aki ma usb 1.1-en adja ki a termékét azt akkor engedném levegőhöz amikor usb 1.1 átmásolt 64megát

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4) karib válasza ciao (#3) üzenetére


karib
addikt

Igazad van, de valami okból kifolyólag a legtöbb flash alapú médialejátszó USB 1.1 interfészű. Hogy miért, rejtély - egyszer meg kellene kérdezni egy gyártótól :)

Department of Redundancy Department

(#5) Obi-1 válasza karib (#4) üzenetére


Obi-1
őstag

Én mindig úgy éreztem, hogy csak a marketing miatt gyártanak még USB1-et is, hogy kiadhassank Super High Speed terméket is.

Only a Sith deals in absolutes.

(#6) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Már féltem, hogy megint valami USB-s villogó, zenélő karácsonyfárol szól majd a hír :D

Nekem amúgy nem jön be a ''cipőtalp''.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.