Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Na már csak az apple ékszerek hiányoztak tényleg! :(

\m/

(#2) DarkByte


DarkByte
addikt

''És ezzel a gyűrűvel eljegyezlek hites feleségemül'' :Y Hehe, már látom hogy pár geek ezzel jegyzi el a párját. :D

Egyébként nem kicsit hülyén jönne le szerintem ha egy buszmegállóban a gyűrűmet simogatván állítanák hangerőt :D

[Szerkesztve]

(#3) zsiga667


zsiga667
addikt

Mióta várok már egy ilyen pici, könnyen kezelhető vezeték nélküli távirányítóra... :)
Mondjuk karóra formában jobban tetszene, akkor még talán meg is venném.

(#4) .tnm válasza DarkByte (#2) üzenetére


.tnm
addikt

nekem is full eljegyzési, vagy házassági gyűrű jutott eszembe, mert tuti lesz olyan elborult ember

egyébként fekete még csak-csak, de az a fehér nem kicsit sznob kinézetű, amúgy meg azzal a hatlamas világító almával kb. reklámtárgynak nézném (tudom, hogy a mac-eken, meg ipodon nagyobb az alma, de arányosan kisebbek, sztem jobbl lett volna, egy picit szélesebb, csík alakú kijelzőt rakni rá, és az alma logót meg a belsejére, a fémes részbe kellett volna gravírozni. szvsz ízlésesebb lenne)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm, nem rossz ez. Ha más gyártók eszközeivel is kompatibilis lenne (amit kétlek) és piacra is dobnák, lehet, hogy beneveznék egyre.

Azért éppen egy szebb női kézre is felhúzhatták volna azt a gyűrűt.

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Engem ez csak akkor érdekel, ha adnak hozzá érintőképernyős iDurex-et is... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Treb


Treb
tag

Szerintem ez király cucc!!
Nagyon várom!! :B

(#8) Inarus


Inarus
addikt

Kár, hogy nem vagyok almás... :((( Ez az első eset, hogy sajnálom... :)

(#9) ToMmY_hun válasza Inarus (#8) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Engem csak az érdekelne, hogy kapacitív technológiával hányszor sikerülne teljesen véletlenül, mondjuk a gyűrűs ujj melletti ujjakkal számot váltani. :) Egyébként tetszik és ötletes is, de ebben a formában használhatatlan.

C programmers never die, they are just cast into void.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.