Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McPie


McPie
tag

Úgy tűnik, a wap mellett, az MMS se jött be a mobilszolgáltatóknak annyira, mint amennyire gondolták. Még mindig erősen túlárazzák, de lassan rájönnek. :)

A sagittis Hungarorum libera nos Domine

(#2) PEPE85 válasza McPie (#1) üzenetére


PEPE85
senior tag

De ingyen bezzeg mennyit küldenénk, mi? :) Emlékszem amikor fél évig ingyen volt az MMS, hát nem egyet küldtem naponta az tuti. A legjobb szerintem az lenne, hogy ebből is lehetne olyat venni, hogy havi 30db MMS bármekkora méretben mondjuk 600Ft vagy legyünk elvetemültek, legyen 999Ft és így látnék rá reményt, hogy használná is valaki. Én(és nem csak a magam nevében beszélek) ilyen árak mellett jó ha kéthavonta elküldök egy mms-t, holott amikor ingyen volt, akkor elküldtem kb napi kettőt.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#3) whiskeys


whiskeys
őstag

limit van szerintetek?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#4) Noncsi válasza whiskeys (#3) üzenetére


Noncsi
tag

A Wapnál van limit, szerintem az mms-nél nincsen... Nekem ez az akció jól jött mert sokat mms-ezek a pasimmal. ;)

(#5) whiskeys


whiskeys
őstag

állitólag akkor ingyenes ha a fogadó tudta fogadni. ha nem, akkor az mms tárba kerül, s fizetni kell érte. ügyfélszolgai hir... :O

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#6) Viktor0610 válasza whiskeys (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez így gáz... :(

Samsung Galaxy A54

(#7) whiskeys válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


whiskeys
őstag

remélem kamu a hír.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#8) Landsmann válasza whiskeys (#5) üzenetére


Landsmann
addikt

Szerintem ez hülyeség. Lehet hogy azzal keverte, hogy MMS albumból nem ingyenes a küldés.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#9) Daneeka válasza whiskeys (#5) üzenetére


Daneeka
senior tag

Remélem ez nem igaz mert nagy örömömben küldtem egy csomót amiből vagy 10 MMS-t nem bírtak fogadni... :F :DDD

(#10) whiskeys válasza Landsmann (#8) üzenetére


whiskeys
őstag

állitólag hiba van a rendszerben. hétfőre javitják. :R :R

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#11) Daneeka válasza whiskeys (#10) üzenetére


Daneeka
senior tag

Hétfőn már kitörölhetjük vele... :(

(#12) whiskeys válasza Daneeka (#11) üzenetére


whiskeys
őstag

jóvá irják

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#13) teló


teló
tag

Én is elolvastam a Pannon tájékoztatót, de tud valaki többet, mint ami ott olvasható?
Azt kicsit kételkedve fogadom, hogy bármennyi MMS ingyen van, még ha hálózaton belüli is.

(#14) K123456 válasza teló (#13) üzenetére


K123456
tag

Én is kételkedve fogadtam, de küldtem pár MMS-t pannonhálózatra, végül kiderült, hogy levonták a kártyámról.... hívogattam az ügyfélszolgálatot, hogy akkor most hogy ingyenes, az egyik ügyfélszolgálatos szerint, ha valaki az mmstárba az interneten nézi akkor nem ingyenes. Majd megint telefonáltam, ő meg azt mondta, hogy mindenképpen ingyenes, nem függ attól, hogy interneten vagy a telefonján nézi meg. És hogy jóváírják a kártyámon a levont összegeket és sok reklamálás van. Úgyhogy várom a jóváírást. :DD

(#15) teló válasza K123456 (#14) üzenetére


teló
tag

Nekem ezért gyanús, hogy még regisztrálni sem kell. :Y

(#16) teló válasza K123456 (#14) üzenetére


teló
tag

Jóváírták a pénzedet?
Csak azért kérdezem, mert közeleg a hétvége és jó lenne tisztán látni ez ügyben.

(#17) Viktor0610 válasza teló (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a gyanús benne?
A rendszer figyeli az MMS-küldés időpontját és címzettjét, és ami hétvégi küldésű és a címzettje Pannonos szám, nem számolja/jóváírja...

Samsung Galaxy A54

(#18) teló válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


teló
tag

Itt többen is azt írták, hogy az ingyen MMS-t levonták a számlájukról.
Ez azért nem igazán így kéne hogy legye nem?
Arról meg nem is beszélve, a reklamáció telefonon sem ingyenes.

Tényleg kérdés, hogy ha nem tudják fogadni, akkor is ingyenes?
Tudsz erről valami bővebb infót?


[Szerkesztve]

(#19) Viktor0610 válasza teló (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azután azt is írták, h. jóváírják az MMS-ek árát.
Meg aztán a 1220 már egy ideje díjmentes.

Samsung Galaxy A54

(#20) teló válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


teló
tag

Tényleg kérdés, hogy ha nem tudják fogadni, akkor is ingyenes?
Tudsz erről valami bővebb infót?

(#21) K123456 válasza teló (#16) üzenetére


K123456
tag

Nekem nem írták még jóvá, de telefonáltam már 3-szor állítólag még fel kell hívnom őket a hét vége felé..... és akkor megmondják a megoldást.
Én úgy vettem észre, hogy jött az sms, hogy 336 Ft van a kártyámon, küldtem 3 mms-t pannon hálózatra és beszéltem 50másodpercet és utána már nem állt elegendő összeg, hogy megint telcsizzek. Fel is hívtam őket és megnézték tényleg levonták. De állítólag jóváírják :DD , hát nagyon remélem.... ;]

(#22) K123456 válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


K123456
tag

Mikor írják jóvá? Lassan már egy hete küldtem az mmseket és még semmi :(
Bosszantó, hogy elvileg ingyen van, de vonják. Az ember így beleéli magát küldözget és ha többet küldesz pikk-pakk lefogy a kártyáról a pénz, ha már amúgy sem sok volt rajta, persze nem erre számít. Én nagyon remélem, hogy jóváírják, de pont emiatt kellett vennem még feltöltőkártyát.

(#23) teló


teló
tag

Most akkor ingyen van?
Szeretném a hét végén igénybe venni az ingyen lehetőséget, ha lehet utána nem várni, hogy jóváírják.
Tud valaki többet a nem kézbesített MMS-ről?.

(#24) tomjoe


tomjoe
csendes tag

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Én xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mobilszámú kártyás elöfizetö, 2006. augusztus 5-én az PANNON HÁLÓZATON BELÜL INGYENES MMS SZOLGÁLTATÁS-t vettem igényben. Elötte az egyenlegem még 3036 FT volt. De 2006.08.05.-én ingyenes kedvezmény lehetösége és kompatibilis, és aktiv készülékkkel vettem igényben az MMS szolgáltatást, természetesen hálózaton belül. Utánna az egyenlegem már csak 2145 FT lett. Kb. 20 MMS-t küldtem el.
2006.08.06-án kénytelen voltam 900ft-ot rátölteni az egyenlegemre, mert levonták. Ennyit az ingyenes szolgáltatásról.

Nem értem hogy mért vont le a rendszer az egyenlegemböl akkor is ha az hálozaton belül, még he nem volt minden ismerösömnek aktiválva az MMS szolgáltatás, vagy nem komptabilis a telefonjuk van, vagy MMS képtárba került.

Most már többször is hivtam a 1220-as Pannon telefonos ügyfélszolgálatot, de rendelkezésre álló információt és segitséget nem kaptam. De azt az igéretet kaptam (és rajtam kivül még több száz ezer ügyfél) hogy JÓVÁÍRJÁK A LEVONT ÖSSSZEGET!

Szeretném ha a kérésemet tudomásúl vennék. A segitésüket és az együttmüködésüket elöre is köszönöm! :F

Tom Joe, a 3G Nokia 6680 & N70 a kedvencem!

(#25) whiskeys válasza McPie (#1) üzenetére


whiskeys
őstag

nem bizony, főleg hogy minden nap xaraxik a wap...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#26) Viktor0610 válasza whiskeys (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszönjük, h. felhoztál egy közel egy éves topikot! ;)

Samsung Galaxy A54

(#27) whiskeys válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


whiskeys
őstag

nem néztem. nekem a kedvenceim közt volt...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#28) Viktor0610 válasza whiskeys (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a topik volt a kedvenceid között? :Y :))

Samsung Galaxy A54

(#29) slayer006 válasza whiskeys (#27) üzenetére


slayer006
addikt

[kép]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.