Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Hiánycikk az ATI RADEON 9700 Pro (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) 9CS


9CS
senior tag

Lehet akkor nem is hibás :). Az most nagy lendületet adna az ATI-nak, ha sikerülne még a gyártástechnológián is fejleszteni. Hajrá...

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#2) Zsiba


Zsiba
senior tag

Ha tovább késlekedik az Nvidia, akkor szerezni is fog jelentős piaci részesedést az ATI! :))

''One Ring to rule them all...''

(#3) Krix


Krix
őstag

Nem tudjátok véletlenül hol lehet ilyet kapni? Powermagic kiadást már láttam, de valami jobb kellene mondjuk egy Gigabyte Maya II.

If it is not broken then don't fix it!

(#4) Ploszi


Ploszi
senior tag

én is ATI párti vagyok :) most is egy 8500 muzsikál a gépben, de azért én még kicsit türelmes vagyok, majd 100rugó nekem kicsit sok egy v.kártyáért (inkább DVD írót veszek)és csendesen örükök az ATI sikereinek

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#5) Pola válasza Krix (#3) üzenetére


Pola
csendes tag

Ha most akarsz venni, akkor tulajdonkeppen mind1, melyik gyartotol veszed, mert meg egyelore minden 9700PRO-t az ATI keszit, legfeljebb a csomagolas, a leiras es a szoftverkorites lesz mas. Gigabyteban meg nem talalkoztam vele, viszont Club3D-t tudsz venni a Bluefishben. Ez biztos, mert en is ott vettem :) Es epp ezert biztos az is, hogy ez eredeti ATI :)

(#6) Krix válasza Pola (#5) üzenetére


Krix
őstag

Köszi.

If it is not broken then don't fix it!

(#7) Krix válasza Pola (#5) üzenetére


Krix
őstag

És milyen tapasztalataid vannak a Club3d-vel? Van rajta dvi kimenet is?

If it is not broken then don't fix it!

(#8) Satan-Claus válasza 9CS (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

De bizony, hogy az :( Az ATI hivatalosan is elismerte, és keresik a hibát.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#9) Pola válasza Krix (#7) üzenetére


Pola
csendes tag

Eddig semmi gondom vele (mondjuk nincs AGP 8x alaplapom :)) ). Nagyon gyors, es lehet meg overclockolni is. A kepminosege kivalo, mind jatek, mind DVD lejatszas kozben. Eddig meg a driverek is tokeletesnek bizonyultak, semmi hibat nem talaltam benne. Osszesegeben pontosan olyan, mint amilyet vartam: kiraly :)

(#10) Thom!


Thom!
veterán

ATI Technologies announced that in October it will introduce its Radeon 9500 series... The Radeon 9500 PRO and 9500 are quoted at US$219 and US$179, respectively. ATI started small-scale shipments to its card-manufacturing partners lately. Full-scale production will begin next month.''

Azért ez nem rossz főleg ha az árát is hozzávesszük, hogy 0,13 nm akkor az nVidia elbújhat.

(#11) FollowTheORI válasza Thom! (#10) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még nem .13 mikronos...
De jó lezs így is hidd el... az NV elbújhatna, de nem fog... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Hiánycikk az ATI RADEON 9700 Pro (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.