Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Mindhárom tetszik. Hol lehet az utóbbi kettőt beszerezni? Ennél jóval nagyobb a gyárilag külső és belső meghajtók közötti árkülönbség.

A legjobb aláírás a héten

(#2) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Engem is érdekelne hol lehet kapni a Coolink 3,5-ös szerkezetét, mert jó az ára. Eddig egy fémházasat használtam, de már sokadszor kellett forrasztanom a tápkábeleit, ennek a csatlakozói valahogy masszívabb tűnnek... a hűtés pedig - úgy tűnik - ellensúlyozza a műanyag ház esetleges hátulütőit.

(#3) PrinczA


PrinczA
őstag

SNT-2516B
Hol lehet kapni?
Vagy hozza hasonlot?

(#4) LukE válasza erdoke (#1) üzenetére


LukE
veterán

kúlink->kelly.
Nagyker ara meg kb a hir vegen szereplo *.9:),
Bővebben: link
Bővebben: link
(ilyenkor azert odarakhatna a hir iroja 1-2 linket, ha mar a kelli hirlevelebol irta a ket utobbit...)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#5) Kelly válasza Ludovicus (#2) üzenetére


Kelly
csendes tag

Miből gondoltad hogy műanyag házasak? Maga a doboz mind2 esetében alu...

(#6) erdoke


erdoke
titán

Vettem egy ilyen 5,25-ös külső keretet. Tapasztalatok:
- Nem tudja a Win elindítani az eszközt (Error Code 10). Ezen még dolgozok, bár egyre kevésbé valószínű, hogy nálam lenne a hiba. Egy DVD-írót tettem bele amúgy. (Bármelyik USB portba dugom, ezt csinálja. Még ha abba, amelyikben a külső vinyóm 30 MB/s-ot ír, akkor is :F)
- Nagyon visít a hátuljában lévő 4 centis venti. Kifejezetten zavaró, több méterről is.
- Rövid a hozzáadott USB kábel. A szabványosnál is sokkal rövidebb, nem tudom, hová gondolták helyezni a keretet, ha a ház a földön van. Én az asztalra szeretném, nem pedig a ház tetejére.

A legjobb aláírás a héten

(#7) erdoke


erdoke
titán

UP
Sajnos nem jutottam előrébb. Amíg nem próbálom ki másik gépben, nem akarom visszavinni. Kelly problémás, ha garanciális ügyintézésről van szó? Lehet ez típushiba is, akkor vmi másik fajtára kellene cserélni, amiben tutira megy egy író akár 16X sebességgel is. :F

A legjobb aláírás a héten

(#8) PrinczA válasza erdoke (#7) üzenetére


PrinczA
őstag

Akkor en sem veszek ilyet, pedig mar nagyon erik egy kulso 3,5 es 5,25-os cucc megvetele.Igaz jobb lenne egy FireWire USB2.0 combos cucc.

(#9) erdoke válasza PrinczA (#8) üzenetére


erdoke
titán

Várj azért a dologgal, akár nálam is lehet a gond, bár nem tartom valószínűleg. Késő este elugrok a haverhoz, megnézzük az ő gépére kötve is.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.