Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tray


tray
aktív tag

''megmarad egyszerű érdekességnek, hiszen a trendek nem ebbe az irányba haladnak,''

Szvsz megmarad egyszerű érdekességnek, mert rájöttek, hogy hülyeség.

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#2) Protezis


Protezis
őstag

Mivaan?
Az mp3 egy hangformátum. Semmi köze a repülőjegyhez. Akkor mondják azt, hogy a jegyet digitálisan tárolná az iPod. Ennyi sok marhaságot összehordani...

(#3) rumos14


rumos14
nagyúr

még1 ok hogy ne vegyek iPod-ot :)

(#4) Balázs Z. válasza rumos14 (#3) üzenetére


Balázs Z.
tag

Addig jó, amíg nem kötelező :)

(#5) atus33


atus33
tag

Továbbfejlesztve:

- Jó napot kívánok, 10 db zsemélt kérek.
- Készpénzzel vagy kártyával tetszik fizetni?
- Ezzel az animált giffel gondoltam...

:)

. o O o .

(#6) dabadab válasza Protezis (#2) üzenetére


dabadab
titán

Pedig nem tul nehez megerteni.
Az mp3-ban vmi zaj lenne, ami azonositokent szolgalna: vagyis az internetes rendelesnel nem egy jelszot kapnal, hanem vmi hang alapu azonositot, mp3 formatumban. Ezt lejatszod a repteren, az ottani gep felismeri, es kiadja a jegyet.

DRM is theft

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem is jó ötlet. A ''zene'' nyílbán egy fehér zaj lenne, ilyasmi, mint amit a faxok is használnak azonosításra. És mivel ma már szinte csak olyan mobilt lehet venni, ami lejátszik mp3-at is, ezért akár széles körben is elterjedhetne.

***

(#8) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hát ez tényleg sokkal jobb, mintha egy szar 10 ropis pendrive-ra mentenének egy titkosított file-t, a reptéren meg be kellene dugni egy USB aljzatba. Hány manmonth-ot tölthettek azzal, hogy bele tudják keverni valahogy az Apple iPod-ot is. :(

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.