Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na ez már vmi. Írási és olvasási sebessége még az OCZ pendrive-ét is meghaladja, mennyibe fog ez nekünk fájni?

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Balinov válasza Vikthor (#1) üzenetére


Balinov
félisten

hát,gyaníthatóan annyiba,hogy az már tényleg fájni fog..:D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) Balinov


Balinov
félisten

szerintem akinek számít a minőség és a megfelelő adatátvitel,ugysem pendrive-ot fog venni,hanem valami microdrive-t. havernál láttam egy fujitsusiemens ilyen kütyüt,alig volt nagyobb egy gyufásdoboznál és asszem több gigabyte kapacitásu volt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) orbano


orbano
félisten

de aki a zsebében akar horodzgatni párszáz megabyteot, annak nem biztos hogy jó biznic egy olyan microdrive.
viszont ez a kütyü nagyon tetszik, ideális lenne a munkámat ezen cipelni a két gép között. nem is annyira lassú, hogy észrevegyem, ha erről dolgozok... fain

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) Balinov válasza orbano (#5) üzenetére


Balinov
félisten

mindegyik hsz-emmel csak azt akarom érzékeltetni,hgoy csorog a nyálam egy ilyen cucc után...igaz,nekem még pendriveom sincs, csak az a 64mb-os ms duo,ami a telómba van.:D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

Apropó két csatorna. Miért nem gyorsítják ezeket flash csuccokat 2, 4, esetleg 8. Csatornával? Amúgy is több flash csip van bennük.
Túl nagy vagy drága lenne a kétcsatornás elektronika? :F

(#8) orbano válasza kiskegyed (#7) üzenetére


orbano
félisten

gondolom a megemelt frekijű buszvezérlő lenne költséges, vagy az adatátvitellel lenne probléma :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) Alan válasza kiskegyed (#7) üzenetére


Alan
aktív tag

Ezek szerint felesleges, mert így is elérik a 30 MB/s-ot, azon túl pedig az USB 2.0 felső korlátja nem enged további gyorsulást.

Hamar elavult ez az USB 2.0 is...

(#10) orbano válasza Alan (#9) üzenetére


orbano
félisten

ha elérik egyhamar a 60mb-os felső korlátot, lábat csókolok nekik :) persze ha írni és olvasni is akarsz egyszerre, akkor itt lassan tényleg vége van az usbnek... majd jön biztos a 3.0 tízezermilliárdgigateramegabittel + áfa :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) Tal2


Tal2
tag

Milyen a hagymányos javítás egy pendrive esetén? :F
Szét ''csavazorrák'', majd IC kiforraszt majd visszaforraszt egy újat? ;]

(#12) orbano válasza Tal2 (#11) üzenetére


orbano
félisten

szerintem jobban megéri egy újat adni, csak iylen flancos 2 hetes körítéssel... vagy 30 napos, nem tudom :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Elég komoly cucc, meg gyors.:D Csak az ára miatt nem lesz túl kelendő inkább vár az átlag felhasználó többet minthogy kb dupláját adja ki.:U

(#14) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nem rossz cucc és jól is néz ki de aki egy pendrive-val villogni akar ;] az ........ érdekes ember lehet. :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#15) erdoke válasza orbano (#10) üzenetére


erdoke
titán

Az USB-nek 30-32 MB/s-nál vége van, és ezt is csak ideális esetben hozza folyamatosan. Tehát ennél gyorsabb eszköznek nincs rajta értelme, így a 7200 rpm-es HDD-nek sem, mert az 5400-as is simán tol 30 MB/s fölött.

A hírhez is szólva: A garanciája nagyon gyenge az OCZ élettartam és a Corsair 10 évéhez képest.

A legjobb aláírás a héten

(#16) marcee válasza erdoke (#15) üzenetére


marcee
addikt

Egy ennyire gyorsan avuló cuccnak bőven elég a 3 év szerintem.

\m/

(#17) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Hol lehet venni ilyen pendrive-ot Bp.-en?

(#18) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

up

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.