Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Az a 3.0C az szépen tartja magát azzal a 417 dollárjával... Kár h nem tudjuk megfizetni...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) twollah válasza Szeke (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Gondolom azért magas az ára egyenlőre mert mindenki azt veszi, és felhúzza magasabb órajelre.

(#3) amdk7


amdk7
aktív tag

Azért nem csak a 3GHz C tartja az árát. :(

Tulajdonképpen ha fordítva nézzük a hírt, akkor az derül ki, hogy nem is sok CPU-nak csökken, vagy fog csökkenni az ára. :(

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#4) Versus


Versus
senior tag

Akkor matekozzunk egy kicsit ....
A 3.06-os 533fsb-s proci most kiskerben 153.000 bruttó
Ennek a nagyker ára ezidáig 589 dolcsi volt az magyar valutában 130.000 forint,ez a kiskerben momentán 153.000 forint tehát a kereskedelmi árrés kb 18%.
Na ugye mától a nagyker ár 401 dolcsi azaz 88000 forint ha erre rádobom a 18%-ot kapok 104.000 forintot.A 3Ghz-es Prescott ugyanezzel a matekkal kb. 108.000 magyar pénz ,és az nem hangzik rosszul egy induló nagyteljesítményű procinál ,főleg ha figyelembe vesszük hogy most alig valamivel olcsóbb a C1-es 2.8-as P4!Amúgy annak az ára lesz kimondottan baráti ,hiszen elvileg 68.000 forintért kapunk egy olyan procit ami vígan nyomja 3Ghz felett!
Már csak arra leszek kíváncsi hogy ez mikor gyűrűzik be hozzánk!? :)

Premium Vintage

(#5) zsoltee10 válasza Versus (#4) üzenetére


zsoltee10
addikt

Sokára. :(

(#6) simonzé


simonzé
addikt

Jó nektek, Intelesek... Mostmár csak 30%-kal drágábban vesztek azonos teljesítményű proci-alaplap kominációt az AMD-seknél. :))

I don't fit in. I fit out.

(#7) Versus válasza simonzé (#6) üzenetére


Versus
senior tag

CPU AMD K7 ATHLON XP 2800+/ 333 (BARTON) 106590 Bruttó
CPU AMD K7 ATHLON XP 3000+/ 333 (BARTON) 165770 Bruttó

Jó neked hogy nem olvasol árlistát,boldog lehetsz ingyen ! :)

Premium Vintage

(#8) fzr1000 válasza Versus (#7) üzenetére


fzr1000
tag

de ha a te kalkulaciodat alkalmazzuk, akkor a 3000+ uj ara br 93000 korul jon ki...

(#9) Versus válasza fzr1000 (#8) üzenetére


Versus
senior tag

És akkor a két szekértábor egymás nyakába borul! :)
Legyen mindkettőnknek igaza !

Premium Vintage

(#10) Alex válasza simonzé (#6) üzenetére


Alex
csendes tag

Csak az a gondom ezzel, hogy az AMD még fél áron sem kellene!:DD:DD:DD

(#11) Sanyi.bácsi válasza Versus (#4) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

A 2.4 is nyomja 3Ghz felett nettó 32.000-ért

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#12) Sanyi.bácsi


Sanyi.bácsi
tag

Athlon XP 3000+ régi ár: 588 dollár -- új ár: 347 dollár;

Athlon XP 2800+ régi ár: 375 dollár -- új ár: 233 dollár;

Athlon XP 2600+ régi ár: 241 dollár -- új ár: 159 dollár;

Athlon XP 2400+ régi ár: 141 dollár -- új ár: 107 dollár;

Athlon XP 2200+ régi ár: 107 dollár -- új ár: 82 dollár;

Athlon XP 2000+ régi ár: 81 dollár -- új ár: 65 dollár.

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#13) Sanyi.bácsi válasza Sanyi.bácsi (#12) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

Szal úgy néz ki az AMD kicsit jobban visszavett az árból, de nagyon messze van az 50 százaléktól, szvsz nem is fogja elérni hamarosan.

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#14) Versus válasza Sanyi.bácsi (#11) üzenetére


Versus
senior tag

Tudom,olyanom van ! :)

AMD-ből én ezek közül a 2600+-oshoz nyúlnák,az árban is jó és gondolom hajtani is lehet !
Csak azért idéztem a 2.8-ast mert a 2.4-es pl nem lesz olcsóbb.
De ha most vennék 533-as fsb-vel akkor 2.8-ast vennék.
Valószínűleg a Canterwoodhoz is,ha a 3Ghz-es simán megy 3750Mhz körül akkor a 2.8-as Prescott is eléri talán a 3.5-öt.Árban meg e szerint 70 bruttó körül lehet majd 800-as fsb-vel meg HTT-vel.Persze amíg nem lesz ilyen az országban csak saccolni lehet!

Premium Vintage

(#15) Sanyi.bácsi válasza Versus (#14) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

Nekem is :)
Amúgy azért amit írsz az pont a duplájába kerül, mint egy 2.4, megér ennyit szerinted?

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#16) 911 válasza simonzé (#6) üzenetére


911
tag

de ha bekapcsolom a gépet, akkor egyből elindul ... :))

''be-ba-be-bub-ble''

(#17) hungeek válasza Alex (#10) üzenetére


hungeek
senior tag

akkor vegyél méregdrágán Intel cuccost, menjen rá a gatyád is és legyél boldog...... ha neked nem kell az AMD fél áron sem......

(#18) Versus válasza Sanyi.bácsi (#15) üzenetére


Versus
senior tag

Hát ha a Canterwoodot ki akarod használni .... meg az ember mindíg többre vágyik tudod ! Ilyenkor nem azt kell nézni hogy majd duplája ,hanem azt kell mondani : -Csak ötvenezerrel kerül többe ?! :)

Premium Vintage

(#19) Sanyi.bácsi válasza Versus (#18) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

:))

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#20) Gaga válasza 911 (#16) üzenetére


Gaga
tag

Lába nő?

Kacatból az Intellel se fogsz összerakni működőképeset. Ha pedig minőségiből nem tudsz minőségi AMD-set, akkor sajnálni való vagy.

(#21) HiperG


HiperG
addikt

Hát én nem nagyon fogok AMD-t venni inkább a legbikább p4 northwood kéne 400 mhz-s fsb-vel :)
Ugyanis max így úsznám meg alaplapcsere nélkül :DD

(#22) tomcs


tomcs
őstag

1. hulyeseg volt behozni az INTELES HIR topikjaba az amd-t
2. hulyeseg volt lereagalni, kulonosen ez a ''feleannyiert sem kene''
3. hulyeseg volt a flame-t folytatni

(#23) anulu válasza Versus (#7) üzenetére


anulu
félisten

Távol álljon tőlem, hogy belédkössek, DE! :) A 2600+-ra meghúzott TBred B-m hozza a 2800+-os Barton sebességét a tesztek 90%-ban. Ugyanis a Bartonnál a cache-t növelték, viszont az effektív órajelet egy hangyányit visszavették. És az én procim a 3000+ -os tizedébe(!!!) kerül... :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Versus válasza anulu (#23) üzenetére


Versus
senior tag

Nem értem miből gondolod hogy kötözködésnek veszem .... én is olyat írtam hogy egy 2600+-osat vennék ha ....... ! :)
Akkor te tized áron lehetsz boldog ! :)
Ugye a pénz nem boldogít ! :)

Premium Vintage

(#25) marcee


marcee
addikt

Ha jól megnézed tartja még magát az ''alsó'' szegmens is keményen!
(oly-annyira, hogy kár belőle hírt csinálni)

Nem baj, ez is az Amd malmára hajthatja a vizet. :)

\m/

(#26) access_denied


access_denied
senior tag

Én meg 2.4-est vennék 33ért, mert tudok olyat, mint amilyen most van. Ez már csak elég jó ár / teljesítmény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.