Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Érdekes, hogy így reklámozzák a fizetésüket.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) pilóta válasza Kriza (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ott nem szégyen gazdagnak lenni. Pl ott a lottónyereményeket is nyilvánosan veszik át.
Csak nálunk divat, vagy valami hülye reflex, hogy a gazdag=rossz.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Úgy sajnálom szegényt. :(((
;] ;]

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4) bpx


bpx
őstag

és mi lesz november 9-én?

(#5) Renwick válasza bpx (#4) üzenetére


Renwick
őstag

Nem lesz, volt.

Halo 2 Xbox premier, 2004. november 9-én.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#6) Daneeka


Daneeka
senior tag

Ez a részvény dolog jó ötlet, így tényleg érdekeltté teszik Petert, hogy ne vigye csődbe esetleg javítsa az EA helyzetét.

(#7) Spancer RE válasza pilóta (#2) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Szerintem azért csinálnak itthon mindent titokban mert nem hiányzik a nyertes embernek a sok réges-rég elfeledett rokon vagy segítséget kérő különböző tuti biztosan jótékony szervezetek stb.

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Aha, olyan ez, mint régen általánosban tesi órán, ki kivel játszik... :DDD


Magyar titkolózásról: nem csak a rokonságot, de a helyi alvilágot is összerántaná gyorsan egy nyilvános pár miliárdos nyeremény. És azért ez az ország nem túl nagy. :(

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Raymond válasza Spancer RE (#7) üzenetére


Raymond
félisten

Meg az egyeb dolgok. Szerinted hany treningruhas-vastagnyaku-kopasz-aranylancos latogatna meg azonnal? :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) pilóta válasza Spancer RE (#7) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szvsz amerikában is van az embereknek rokona, meg úgy emléxem a kodzsekből, hogy alvilág is van :D Úgyhogy valszeg inkább mégiscsak a menalitásbeli különbség lesz a ludas...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) Ősember


Ősember
őstag

szeretném, ha engem is ennyire leszázalékolnának :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#12) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Nem alkesz véletlenül a csávó? ;]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#13) erdoke


erdoke
titán

Egy jól menő orvos is kereshet ennyit az USA-ban, még csak vezető beosztásban se kell lennie. Igaz, a legtöbb részvényopciót és ekkora bónuszt nem kap. :)

A hardver gondokat vagy a beszállítók ratyi alkatrészei, vagy tervezési hibák, vagy a kettő kombinációja okozza. A csókának csak a tervezési hibák esetén kellett volna mennie, ha én vagyok a főnöke. :D

A legjobb aláírás a héten

(#14) edgR


edgR
őstag

az munka

(#15) Csyppa


Csyppa
senior tag

Egyszer majd engem is kirúghatnának ha ilyen lehetőségem lesz. :)
(Bár jelenleg munkám sincs :U )

Bionicman: Miből gondolod? :D

edgR: :F ??

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#16) WonderCSabo válasza Kriza (#1) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Végülis alvezérből alvezér lett... Nem tom neki ez mennyi presztízs veszteséget jelent.

(#17) edgR válasza Csyppa (#15) üzenetére


edgR
őstag

meleg van, a szokincsem is szukul :) ennyi a velemenyem a cikkrol ;)

(#18) rocket


rocket
nagyúr

Hihetetlen ezek a magasabb szintu vezetok amikor megbuknak keptelenek beismerni, hogy bizonyos dolgokban hibaztak, Dave Orton is ezzel ''a csaladomra tobb idot szeretnek forditani'' dumaval jott.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19) REDeath


REDeath
őstag

az sosem világos hogy kirúgták vagy tényleg ő jött-e el...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#20) rocket válasza REDeath (#19) üzenetére


rocket
nagyúr

A valasz ott rejlik az elmult hetek M$ altali nyilatkozatok kozott ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21) waverider válasza REDeath (#19) üzenetére


waverider
senior tag

á dehogy! simán csak lebeszélték teniszezés közben a délutáni szieszta alatt. :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#22) REDeath


REDeath
őstag

de én a nyilatkozataira értettem... pl. ez is jön a családi dumákkal stb. de mindegy, amíg minden évben kijön egy nfs rész addig nem érdekel ki az EA vezetője :DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#23) Shadows


Shadows
senior tag

ez igazgató, vagy kocsmáros ennyi pénzé a légkondi alatt igazán hordatna inget nyakkendőt. Ugy úriasan így viszont elég alkesz

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#24) tomesto


tomesto
aktív tag

Vazze ekkora fizetést! :F
Itt sem jár szarul Moore úr...

Mod.:-szarul:)
Meleg van és nem tudok fogalmazni :DDD

[Szerkesztve]

(#25) dabadab válasza Kriza (#1) üzenetére


dabadab
titán

Eros a gyanum, hogy nyilt reszvenytarsasagok vezetoinel ez publikus adat (sot, tuti: [link] (a SEC az amerikai Tozsdefelugyelet)), vagyis nem reklamozza, hanem az ujsagiro kattint, elolvassa, aztan megirja.

DRM is theft

(#26) Komplikato


Komplikato
veterán

Csak én furcsálom, hogy ez EA-s alvezér helyet cserél a Microsoftos alvezérrel? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#27) Kriza válasza Komplikato (#26) üzenetére


Kriza
őstag

Ezen a szinten már szerintem csak pár tucat ember van max., szóval szerintem nem olyan meglepő.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#28) fLeSs


fLeSs
nagyúr

egy jól menő focista sokkal többet keres.
ez aprópénz.

:DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#29) Armando_19 válasza fLeSs (#28) üzenetére


Armando_19
őstag

Jaja. Egy átigazolás kb emberünk 15-20 évi fizetését is kiteszi. Lásd: Henry Arsenal-Barca:35.000.000 Euró!:D

(#30) nap válasza fLeSs (#28) üzenetére


nap
addikt

Ez jelenlegi adatokkal kb 122 évi bérem...

Valahogy nem érzem magam túlfizetve... :D

[Szerkesztve]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#31) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

LOL mennyi pénz kaszál be. Nálunk még a politikusok sem kapnak ennyit, még azzal sem, amit titokban összeügyeskednek maguknak.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#32) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Most nem azért mondom, de ez nem annyira brutális fizetés. Azt hittem, annél sokkal többet keresnek. Amerikában egy plasztikai sebész ennél sokkal többet kereshet, de talán egy kórházvezető orvos is többet kap. Talán Becham is többet keres(ett).

szerk.: Most látom, hogy ez másoknak s feltűnt.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33) Armando_19 válasza Jim Tonic (#32) üzenetére


Armando_19
őstag

Bechem nagyon nagyon nagyon sokkal többet keres. Most is focizik amcsiba valami hihetetlen pénzért. A reklámokról nem is beszélve, meg a sok kis kütyü ami az ő nevén van.
Kb ennek az ipsének a 10X-ét keresi 1 hónapban, de lehet több.:D Kevesebb semmi képpen. ;]

(#34) REDeath


REDeath
őstag

bekemet el kéne rabolnom, és váltságdíjat kérni érte, a szponzoraitól, azok tuti fizetnének :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.